Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti çokollate

Kuti çokollate (Total 37 Products)

Kategoritë e produkteve të Kuti çokollate , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kuti çokollate , furnizuesit Kuti me çokollatë letre / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e formës së zemrës në formë zemre R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kuti e paketimit të biskotave të kuqe-botttm për çokollatë

Çmimi i njësisë: USD 0.68 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.68 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti e paketimit të biskotave të kuqe-botttm për çokollatë Kjo kuti çokollate është shumë e thjeshtë, por duket jo keq, është e përshtatshme për dyqan me pakicë, si një zarf kubik, vetëm ju mund të vendosni karamele dhe çokollatë, por gjithashtu...
Kuti Ushqimesh të Kuqe Paketimi me Çokollatë Kuti Bosh e Dhuratave

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti Ushqimi Kuq Paketimi me Çokollatë Kuti Bosh e Dhuratave Kuti dhuratë boshe me porosi me futës ndarës letre prej ari për paketimin e çokollatës; Paketim çokollate paketim kuti bosh dhuratash me shtypje me ngjyre te kuqe; Kuti ushqimi të kuq...
Kuti Dhurata me Çokollatë të ëmbël Praline / Kuti Paketimi Çokollate

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Ushqim Paketimi Luksoz me Pakicë me Pakicë Ushqimore me Pakicë Prati Kuti Dhurata me Çokollatë të ëmbël / Kuti Paketimi Çokollate Sa e mahnitshme është kutia e çokollatës, formë e rrumbullakët, është e rëndësishme se ana e kutisë është formë e...
Paketimi i tubit me fasule kafeje Kuti kartoni në formë ovale

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i tubit me fasule kafeje Kuti kartoni në formë ovale produkte të reja, dizajn të ri dhe formë të re në Oval, ju pëlqen ky stil për produktet tuaja? ju mund të vendosni kokërr kafeje, çokollata, bizhuteri ose dhuratë edhe produkte të...
Dizenjoni Kuti Luksoze Kapak të Lartë Kuti Çokollate

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Dizenjoni Kuti Luksoze Kapak të Pastër Kuti Çokollate Dritarja e pastër me pjesën e poshtme të arit, ndarësi është i ndarë nga letra prej ari, ky lloj kuti i palosur mund të ndihmojë në ruajtjen e kostos dhe kostos së transportit, kështu që nëse...
Paketimet Custom Snap Dhurata Çokollata Kuti Candy Favoritet e Dasmës

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimet Custom Snap Dhurata Çokollata Kuti Candy Favoritet e Dasmës është kuti e thjeshtë dhe kuti luksoze për çokollatë, ëmbëlsira, biskota, etj, plotëson kërkesën tuaj të ndryshme, është një copë kuti kur e përdorni duhet të mblidheni për tu...
Boxes Candy Window Kuti dhuratë me çokollatë me mbyllje fjongo

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Boxes Candy Window Kuti dhuratë me çokollatë me mbyllje fjongo wow, është një kuti çokollate luksoze! vetëm petëzim mat, pa efekt tjetër, dizajni është një pikë shumë e rëndësishme nëse doni një kuti të thjeshtë duket shumë luksoze dhe duket e...
kuti për dhurata për paketimin e ushqimit me makaron me çokollatë të nxehtë

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti për dhurata për paketimin e ushqimit me makaron me çokollatë të nxehtë Kjo është një kuti ushqimore luksoze, është stil i formës së librit me magnetik, brenda ka material PET për të mbajtur ushqimin brenda, të tilla si çokollata, makarona,...
Kuti ushqimore paketuese CMYK me klasën e ushqimit PET

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti ushqimore paketuese CMYK me klasën e ushqimit PET Lloji i kutisë është shitur shumë nxehtë, kapaku nga lart poshtë, kapaku mund të përplaset, do të kursejë koston e transportit, ngjyra është shumë e bukur, futni materialin që mund të zgjidhni...
Makoron me çokollatë me shkëlqim me ngjyra dhe kuti kartoni letre

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Makoron me çokollatë me shkëlqim me ngjyra dhe kuti kartoni letre Kjo është një kuti ushqimore shumë elegante për çokollatë ose karamele ose makarona ose biskota, kjo është kutia e tipit kapak dhe bazë, brenda futjes mund të zgjidhni letër letre ose...
Kuti boshe ushqimore e personalizuar dhe paketim me çokollatë Macaron

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e Ushqimit e Bërë me Dorë e Përshtatur, Ushqim Paketimi Çokollatë Macaron Kjo çokollatë jo vetëm për të mbajtur çokollatë, gjithashtu mban makarona, biskota, karamele dhe ushqime të tjera, rrjetat e brendshme varen nga ju. Materiali i jashtëm...
Paketimi i Kutive me Çokollatë të Zakonshme Paketimi i Rrumbullakët i Kuti Tartufi

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i Kutive të Çokollatës me Paketim Rrumbullakët Kuti Tartufi Kuti dhuratë e rrumbullakët me logo prej ari trëndafili për paketim çokollate; Kuti çokollate paketim me fjongo ari për hark; Kuti e rrumbullakët me diametër 11cm për 7 copë...
Kutia e dasmave me çokollatë të zbrazët favorizon kutinë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i kutive të tubave të Kraftit me cilindër të rrumbullakët Paketimi i kartonit të tubit të kartonit të ngurtë të ruajtjes së kartonit të ngurtë Kuti me karamele me çokollatë të shtypura me shumicë Kuti ambalazhi me çokollatë me kartona të...
Kutia e paketimit të dhuratave me çokollatë me letra arti

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Kutia e paketimit të dhuratave të çokollatës me letra arti Kuti paketimi me çokollatë , cilësi e lartë dhe dizajn personal për paketimin e çokollatës. kuti dhuratë çokollate , kuti e sheshtë e palosshme mund të kursejnë kosto për dërgesë kuti letre...
Dhuratë kuti paketimi çokollate e zbukuruar me letra

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Dhuratë e zbukuruar me pako çokollatë me porosi Paketimi me kuti çokollate, cilësi e mirë dhe dizajn për paketimin me çokollatë. Kutia e çokollatës së dhuratave, paketimi i bukur i kutive për dhuratë, duket luksoze. Kuti dhuratë për çokollatë, kuti...
Paketimi i kutisë së çokollatës së zezë me logon e letrës së artë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i kutisë së çokollatës së zezë me logon e letrës së artë kjo kuti çokollate e zezë luksoze është formë drejtkëndëshi me dy pjesë, kapak dhe bazë. Isshtë bërë nga letra importi dhe materiale kartoni . Kutia e çokollatës me logon e letrës së...
Kuti paketimi me shirita letre me çokollatë luksoze

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti paketimi luksoze e barit me çokollatë me logon tuaj të personalizuar Kutia e paketimit të shportave me çokollatë është shumë e veçantë dhe luksoze, kjo kuti dhuratë për sirtar për shiritin e çokollatës së markës, fotografitë e shijshme ju bëjnë...
Paketimi i dhuratave kuti çokollate prej truffle çokollate prale

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i dhuratave kuti çokollate prej truffle çokollate praline Desgin me porosi me kuti çokollate truffle, përmasa të përshtatshme me logon tuaj, kuti praline me çokollatë është kuti paketimi kartoni i ngurtë, është më e vështirë dhe e...
Paketimi i Kutisë së Dhuratave me Dhuratë nga Letra me çokollatë e Shën Valentinit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i Kutisë së Dhuratave me Dhuratë nga Letra me çokollatë e Shën Valentinit Chokollata është një dhuratë e njohur në ditën e Shën Valentinit. Dhe një kuti tërheqëse paketimi është gjithashtu shumë e rëndësishme. Kuti dhuratë me çokollatë me...
Kuti dhuratë e sipërme dhe e poshtme me paketim kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratë e sipërme dhe e poshtme me paketim kapak Paketimi i kutisë së ëmbël të dhuratave është dizajn për Krishtlindje dhe ngjarje. Ky lloj kutie dhuratash me kapak është bërë nga letra me cilësi dhe kartoni. Në majë, ka një shportë të vogël...
Kutia e paketimit të shiritave të çokollatës së rrumbullakët të kuq letre

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e paketimit të shiritave të çokollatës së rrumbullakët të kuq letre Kuti kartoni të rrumbullakët me dizajn kapak për paketimin e çokollatës. Kuti me çokollatë bar printim i plotë me ngjyra CMYK. Muri i letrës me trashësi 1 mm me kapak dhe...

Kinë Kuti çokollate furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kuti paketimi çokollatë të bukur dhe luksoze për paketim çokollate. Ashtu si kuti çokollate e palosshme, kuti kartoni me kapak dhe dorezë, kuti të rrumbullakëta, kuti sirtar, etj. Kutitë e çokollatës sonë me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të çokollatës, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


folding chocolate boxcardboard chocolate box with lidchocolate drawer box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim