Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktelibërLibri i gatimit

Libri i gatimit (Total 2 Products)

Kategoritë e produkteve të Libri i gatimit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Libri i gatimit , furnizuesit Shtypja e Librit të Gatuar / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Libri i fotove të gatuaj R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Shtypja e librave të gatimit të hardcoverit me shkëlqim

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypja e librave të gatimit të hardcoverit me shkëlqim Libri i kuzhinierëve me ngjyra, shtypja e plotë e librit të kuzhinierëve me petëzim me shkëlqim. Libër kuzhinier me shkëlqim, libër gatimi hardcover me shtypje me cilësi të lartë, kurrë jashtë...
Shtypja e librit të kuzhinierëve

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypja e librit të kuzhinierëve Libri i kuzhinierit Hardcover, një ngjyrë e shtypur me shumë faqe, shërbim i lirë për shtypjen e çmimeve. Libri i gatuar i shtypur, bordi i shtypur me cilësi të lartë dhe printimi, duket klas i lartë. Libër kuzhinier...

Kinë Libri i gatimit furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë shtypjen e librave të kuzhinierëve të këndshëm dhe të këndshëm. Të tilla si Cook Book, Cook Book Printing, Cook Book Book, Libra Gatim Kuzhina, etj. Libri ynë kuzhinier me cilësi të lartë janë shtypje të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në librin tonë kuzhinier, mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


cook bookcook book printingcook book photo

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim