Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktePaketimi i letrësKuti cookie

Kuti cookie (Total 22 Products)

Kategoritë e produkteve të Kuti cookie , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kuti cookie , furnizuesit Kuti cookie letre / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kuti Cookie me Biskota R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
kuti dhurate per paketim ushqimesh te palosshme per torte

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti dhurate per paketim ushqimesh te palosshme per torte Tortë e re ose kuti gatimi, një copë kuti letre, stili i lëvizshëm, modeli vizatimor sipërfaqësor, modeli me pika valë, bukuroshe dhe e bukur, por kështu që mund të shtoni një shtresë PVC,...
Karton kafe një karamele me një copë dhe kallaji me biskota

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Karton kafe një karamele me një copë dhe kallaji me biskota Kjo kuti karamele është një copë kuti palosëse, para së kuqes së re, kjo është kafe, në përgjithësi nuk ka ndonjë ndryshim të madh, kafja nuk është ndjenjë shumë e ndritshme, një kuti mund...
Kuti dhe pako karamele paketimi dhurate

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhe pako karamele paketimi dhurate Kutia e karameleve është një kuti e rrëzueshme që mund të mbajë deri në tetë karamele dhe katër deri në pesë cookie. Sipërfaqja është e praruar dhe zbukuruar me shirita. Produkte letre Liyang bashkë., LTD., E...
Kuti ushqimore e lirë e cupcake me dritare të qartë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti ushqimore e lirë e cupcake me dritare të qartë Kutia e paketimit të cupcake, letër me cilësi të lartë me insert. Kuti letre ushqimore, paketim ushqim, sigurisht siguri. Kutia e cookie-t me dritare, mund t'i lejojë klientët tuaj të shohin sa...
kuti paketimi rrëshqitëse me mëngë për ushqim shëndetësor

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti paketimi rrëshqitëse me mëngë për ushqim shëndetësor kjo është kuti rrëshqitëse me mëngë gjithashtu thirrni kuti sirtar letre, kjo lloj kutie është më e lirë se kutia e ngurtë e sirtarit dhe është gjithashtu e kurseni koston e transportit,...
Paketimi me kuti qelqi me parfum të zi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi me kuti qelqi me parfum të zi Kutia e parfumeve çfarëdo që Burrat ose Gratë ose Vajzat e duan parfumin në trup, kështu që një kuti parfumesh luksoze dhe e këndshme duhet të jetë kërkesë në treg, kjo kuti parfumi jonë është gjithashtu dizajn...
Kutia e shtypur makarona e rrumbullakët me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e shtypur makarona e rrumbullakët me porosi Kutia e rrumbullakët e makaronave është letër arti me ngjyra të gjelbërta, madeshtë bërë prej kartoni 1.5 mm të arritur, me ngjyrën e gjelbër të shtypur ndeshje me fletë argjendi që vulosin logon,...
Kutia e Paketimit të Biskotave të Zeza

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e Paketimit të Biskotave të Zeza Kutia e zezë e cookie-ve është letër me ngjyra të zeza me sfond të zi, madeshtë bërë prej kartoni prej 1.5 mm të arritur, logoja e personalizuar e shtypur me ngjyra të zeza, gjithçka që duket e përsosur!...
Kuti cookie për dhurata prej kartoni letre me ngjyrë të kuqe

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti cookie për dhurata prej kartoni letre me ngjyrë të kuqe Kjo kuti gatimi e kuqe me dy shtresa, për secilën shtresë me ndarës letre për sende, mund të vendosni çokollatë, karamele, rostiçeri, etj. Artikuj të ndryshëm brenda, lamiantion të veshur...
Kuti makarona artizanale e zezë e klasës ushqimore

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti makarona artizanale e zezë e klasës ushqimore Kutia e zezë e makaronave artizanale është letër arti me ngjyra të gjelbërta, madeshtë bërë nga letra artizanale e zezë e arritur, ngjyra e zezë e shtypur ndeshjen logon e personalizuar, Gjithçka...
Kuti Cookie e formës së zemrës së kartonit të letrës Kraft

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti Cookie e formës së zemrës së kartonit të letrës Kraft Dizajni i formës së zemrës së kutisë së cookie-t të bëra nga letra kraft kafe dhe materiali i kartonit të kartonit për paketimin e cookie-t ; Kuti cookie për kuti letre kraft, modeli i...
Cookies Kraft Letër Kraft me hark me shirita

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Cookies Kraft Letër Kraft me hark me shirita Kuti cookie kraft e bërë nga letër kraft kafe e riciklueshme me hark të bukur shiritash për dhuratë ; Kutia e cookie-ve me fund të butë të butë për shirita të thjeshtë me dizajn lidhëse shiritash për...
Paketimi i Biskotave me Paketim Ngjyra të Plota

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i Biskotave me Paketim Ngjyra të Plota Kuti biskotash me ngjyra të plota, të bëra me letër të bardhë të riciklueshme, me shtypje të plotë të kompensuar me ngjyra CMYK për paketimin e biskotave ; Stili i thjeshtë i kutisë së dyfishtë të...
Kuti cookie për letra Kraft me dorezë të prerë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti cookie për letra Kraft me dorezë të prerë Kuti prej letre cookie-je bërë prej letre kraft kafe të riciklueshme dhe letër të fortë të valëzuar ; Kutia e kutisë së thjeshtë të bllokimit të kutisë së poshtme me modelin e trajtimit të dorezës së...
Paketimi i Kutisë së Kutisë së Transportit të Letrës Kraft

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i Kutisë së Kutisë së Transportit të Letrës Kraft Kutia e transportit të cookie-ve e bërë nga letra kafe e riciklueshme dhe letër e fortë e valëzuar ; Kutia e thjeshtë e kutisë së cookies një copë kapak i palosshëm për paketimin dhe...
Paketimi i Paketimit të Letrës Dizajn Elegante për Cookie

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i Paketimit të Letrës Dizajn Elegante për Cookie Kuti cookie letre e bërë nga 250-350gsm letër e bardhë e riciklueshme dhe dritare e pastër PE ; Kutia e thjeshtë e kutisë së cookies, një copë kapak i palosshëm me një dizajn të kufijve të...
Kutia e Dhuratave Cookie Raundi me Kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e Dhuratave Cookie Raundi me Kapak Forma e rrumbullakët e kutisë së cookie-t e bërë nga letra e kraft kafe dhe materiali i kartonit të kartonit për paketimin e cookie-t ; Kutia e thjeshtë e kutisë së rrumbullakët të cookies me modelin e...
Kuti Paketimi Cookie për shtypje të plotë me ngjyra

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti Paketimi Cookie për shtypje të plotë me ngjyra Kutitë e paketimit të cookie-ve të bëra me letër të bardhë të riciklueshme 250-350gsm dhe shtypje me ngjyra të plotë CMYK ; Kutia me ngjyra të plota kuti cookie- je të palosshme dhe kuti bazë e...
Paketimi i kutive të dhuratave të njohura

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i kutive të dhuratave të njohura Paketimi i kutive të dhuratave të njohura të cookie-tave është letra arti me ngjyra të sfondit me lule, madeshtë bërë prej kartoni 1.5 mm të arritur, me ngjyrën e kuqe të shtypur ndeshja logon e...
Kuti Cookie për Letër Kraft me dritare PVC

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti Cookie për Letër Kraft me dritare PVC Kuti cookie për letra Kraft e bërë nga 250-500gsm letër kafeje kafe dhe dritare e pastër PVC në pjesën e përparme ; Kutia e Cookie-it me dritare PVC për paketimin e tortave ose cookies ; Kutia e cupcake e...
Furnizues kuti dhuratë prej luksoze magnetike luksoze të ëmbël

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Furnizues kuti dhuratë prej luksoze magnetike luksoze të ëmbël një kuti e bukur dhuratë për kafe, materiali është kartoni 1.5 mm me dy çifte magnetike të mbyllura, jashtë dhe brenda në shtypje me dy ngjyra, të dy petëzimet me petë të veshura! nëse...

Kinë Kuti cookie furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti cookie të këndshme dhe luksoze për cookie paketim. Ashtu si Kutia e Cookie-t, Kutia e Cookie-t për Letrën, Kutia e Biskotave, Kutia e Biskotave në formë zemre, etj. Kutitë e cookie-ve tona me cilësi të lartë janë paketimi i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të cookie-ve, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


cookie boxhouse shape cookie boxone piece cookie box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim