Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktePaketimi i letrësKutia e valëzuar

Kutia e valëzuar (Total 44 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e valëzuar , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e valëzuar , furnizuesit Kutia e valëzuar e ushqimit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e valëzuar Pp R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kuti e vogël e paketimit kozmetik në fund

Çmimi i njësisë: USD 0.23 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.23 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti e vogël e paketimit kozmetik në fund Kuti paketimi shumë e vogël, materiali është përdorur letër ari dhe letër argjendi, duket shumë me shkëlqim, fundi duhet të bllokohet, është shumë i bukur. Bashkëpunimet e produkteve të letrës LiYang., LTD.,...
Kuti shprehëse logjistike Kutia postuese e valëzuar E-flaut

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti shprehëse logjistike Kutia postuese e valëzuar E-flaut Kuti shprehëse logjistike të palosshme me ngjyra të personalizuara në fabrikë, Kuti postare me valë E-flaut
kuti dhuratë shishe qelqi me petëzim me shkëlqim

Çmimi i njësisë: USD 1.2 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 1.2 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratë shishe qelqi me petëzim me shkëlqim Një kuti e kuqe dhuratë magnetike, brenda përdor sfungjer si futur mbrojnë brenda shishe qelqi nga dëmtimi, brenda mund të shtypë çdo ngjyrë, jashtë gjithashtu mund ta bëjë atë. Bashkëpunimet e...
Abonimi i Veshjeve të Postuesit të Kartonit të Kartonit të personalizuar

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Abonimi i Veshjeve të Postuesit të Kartonit të Kartonit të personalizuar
Kuti e ngurtë ngjyrash transporti me zinxhir

Çmimi i njësisë: USD 0.34 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.34 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti e ngurtë ngjyrash transporti me zinxhir Një kuti transporti shumë e përshtatshme, zakonisht kutia e transportit do të padisë disa gjëra për të ngjitur për të shmangur hapjen dhe dëmtimin, kjo kuti përdor një zgjidhje tjetër zgjidhëse, pjesa e...
Paketimi i rrobave me porosi Kuti postare të valëzuar

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i rrobave me porosi Kuti postare të valëzuar Kuti postare letre e bërë nga letra e zezë plus bordi i valëzuar kafe për transportimin dhe dorëzimin e produkteve Amazon; Kuti e vogël dhuratë që transporton kuti të zeza me logo të shtypura me...
Logo e personalizuar e shtypur Kuti letre me valë të letrës së shtypur

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Logo e personalizuar e shtypur Kuti letre me valë të letrës së shtypur wow, kjo është kuti mahnitëse postare, është me të vërtetë e bukur, me ngjyra të freskëta ngjyrash si sezoni i pranverës dhe verës, fort material me ngjyrë të bardhë E-flaut, dhe...
Kutitë e paketimit të postuesit të bordit të valëzuar të shtypjes me ngjyra

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e paketimit të postuesit të bordit të valëzuar të shtypjes me ngjyra wow, kjo është kuti e mahnitshme postare, është me të vërtetë e bukur, ngjyra e freskët me ngjyra si sezoni i pranverës dhe verës, fort material me ngjyrë të bardhë E-flaut,...
Kutia e paketimit të transportit postar me ngjyra të kuqe me dorezë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e paketimit të transportit postar me ngjyra të kuqe me dorezë kjo është kuti speciale e transportit, mund të jetë transporti i sheshtë, mund të merret për të marr, jo vetëm kutia e paketimit, por është edhe kuti storge, jo vetëm fuqimisht...
3 shtresa eko-miqësore merren me paketimin e kutive të valëzuar kafe

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

3 shtresa eko-miqësore merren me paketimin e kutive të valëzuara kafe ky është material shumë i fortë i bordit i valëzuar për kutinë e paketimit, ju mund të bëni këpucë, për dhuratë çaji, dhe kutia me dorezë është e mirë për marrjen, është përdorimi...
Paketimi i kutive të valëzuara Kutia e këpucëve me postë postare

Çmimi i njësisë: USD 0.6 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.6 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i kutive të valëzuara Kutia e këpucëve me postë postare Kjo kuti jo vetëm kuti e thjeshtë, kutia që shtyp shtypur me ngjyra të plota dhe brenda gjithashtu shtypja, duket shumë e bukur dhe e klasit të lartë Pozicioni i mesëm ka një litar...
Kutia e sirtarëve për ruajtje multifunksionale të shiritave me ngjyra

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e sirtarëve për ruajtje multifunksionale të shiritave me ngjyra Kutia e sirtarit të depozitave Sundry, mund të vendosni këpucë gjithashtu mund të vendosni çorape ose artikuj të vegjël tashmë, mund të shërbejnë si veshje për të marrë një kuti,...
Kuti paketimi të valëzuar për kutitë e transportit me porosi

Çmimi i njësisë: USD 0.21 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.21 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti paketimi të valëzuar për kutitë e transportit me porosi Një kuti letre e thjeshtë e valëzuar, e quajtur edhe si kuti transporti, e cila është shumë e fortë për të parandaluar dëmtimin e produktit brenda, mund të hapet dhe montohet një pjesë e...
Kutitë e Transportit Kozmetik të Transportuesit me Logo Rozë me postë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutitë e Transportit Kozmetik të Transportuesit me Logo Rozë me postë Kuti letre e rrudhur jashtë me printim të plotë të kompensuar CMYK me ngjyra, brenda është letër e bardhë e valëzuar, pa dizajn për transportim. Transporti i valëzuar 2 bord i...
Kutitë e vogla të dhuratave me porosi Kutia e postës së letrës së valëzuar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti me dhurata të vogla të zeza me porosi Kuti letre Mailer e bërë nga letra e zezë plus bordi i valëzuar kafe për transportin dhe shpërndarjen e produkteve Amazon; Kuti të vogla dhuratash që transportojnë kuti të zeza me logo të plotë me ngjyra të...
Paketimi i kutive të valëzuara të kutive të kupave

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i letrës me kupa qelqi Paketimi i kutive të valëzuara Kuti e valëzuar me porosi të bërë nga tabela e ngurtë e letrës së valëzuar e cila trashësi letre e fortë e materialit të letrës rreth 1.5-3 mm ; Paketimi i letrës me paketim të...
Kuti kartoni të valëzuar të zezë për Pjesë Auto

Çmimi i njësisë: USD 0.56 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.56 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti kartoni të valëzuar të zezë për Pjesë Auto Një kuti letre e zakonshme e valëzuar, lloji i kutisë është një kuti aeroplan, një copë lloji mund të hapet dhe montohet, procesi i montimit është i thjeshtë, sipërfaqja shtypet me logo dhe model,...
Kutitë e valëzuara Paketimi i kartonit të kartonit të ekranit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutitë e valëzuara Paketimi i kartonit të kartonit të ekranit Kutia e ekranit kundërpeshë prej kartoni letre të valëzuar të ngurtë e cila letër me material të fortë letre rreth trashësi 2-5 mm ; Kutia e ekranit me shtypje të plotë të kompensuar me...
Kutia e dorëzimit të ambalazhit të tortës së letrës së bërë me dorë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e dorëzimit të ambalazhit të tortës së letrës së bërë me dorë Kjo kuti letre është e palosshme me një copë dhe mund të përdoret për të mbajtur ëmbëlsira, biskota dhe pasta të tjera. Dy vrimat e vogla në pjesën e jashtme duken si dy sy të...
Paketimi me pakicë i letrave me pakicë me letra të ricikluara

Çmimi i njësisë: USD 0.31 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.31 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Letër ricikluese Kuti kartoni për paketim të kartonit të shtypur me porosi Kuti postare letre e bërë nga tabela e ngurtë e letrës së valëzuar e cila me material të fortë letre trashësi2-7 mm ; Kutia e postës së ambalazhit me shtypje të plotë të...
Kutia e postës prej letre të valëzuar për veshje

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e postës prej letre të valëzuar për veshje Kuti letre me ngjyra të valëzuar është bërë prej letre arti dhe letre të valëzuar me modelin tuaj. Kuti M Ail për veshje mund të jenë logoja me porosi, madhësia dhe ngjyra. Paketimi i paketës M mund...

Kinë Kutia e valëzuar furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kuti të bukur dhe luksoze të valëzuar për produkte paketim.Sikurse kutia e valëzuar, kutia e valëzuar e ushqimit, kutia e valëzuar Pp, kutia e valëzuar të shtypur, kutitë etj. Kutitë e valëzuara me cilësi të lartë janë paketim të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të valëzuar, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


corrugated boxcorrugated packaging boxpackaging corrugated

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim