Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktePaketimi i letrësKutia e valëzuar

Kutia e valëzuar (Total 24 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e valëzuar , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e valëzuar , furnizuesit Kutia e valëzuar e ushqimit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e valëzuar Pp R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kuti paketimi me postë të zezë corrugate

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti paketimi me postë të zezë corrugate Kutia e zezë e valëzuar është bërë prej letre të valëzuar dhe letër të veshur. Sipërfaqja e kutisë së vogël të letrës me postë është me shkëlqim. Ky lloj kutie paketimi postash do të përdoret gjerësisht për...
Kutia e postës prej letre të valëzuar për veshje

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e postës prej letre të valëzuar për veshje Kutia e letrës me ngjyra të valëzuar është bërë prej letre arti dhe letre të valëzuar me modelin tuaj. Kuti M Ail për veshje mund të jenë logoja me porosi, madhësia dhe ngjyra. Paketimi i paketës M...
Kuti paketimi letre lodrash letre te valëzuar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e paketimit të letrës së lodrave të letrës së valëzuar Kutia e letrës së valëzuar me dritare është bërë prej letre arti dhe letër të valëzuar me modelin e klientit. Kutia e paketimit të lodrave mund të jenë logoja me porosi, ngjyra dhe...
Kuti paketimi më e lirë për paketimin e shisheve të kupave

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti paketimi më e lirë për paketimin e shisheve të kupave Kuti paketimi më e lirë për filxhan është bërë prej letre arti dhe lamiantion BE-flaut. C kuti orrugate letër për shishe mund të jetë anijeve në formë të sheshtë apo të hapur. Mund të...
Paketim i mesëm shishe qelqi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketim i mesëm shishe qelqi Kutia e mesme e ambalazhit të shisheve Glass është kuti e valëzuar, është pesha e letrës prej 250 gsm dërrasë e bardhë + letra kafeje E-Flute e arritur, ngjyra të plota të shtypura dhe dizajn të personalizuara dhe logo,...
Kuti paketimi me ngjyra të valëzuar me dorezë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketim i lirë i palosshëm i kutisë së letrës së valëzuar Kutia e paketimit me ngjyra të valëzuar është letër e valëzuar, është peshë letre prej 300 gsm dërrasë e bardhë + letër kafe E-Flute e arritur, me ngjyra të plota të shtypura ndeshje të...
Kuti kartoni me valëz kafe me mëngë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketim i lirë i palosshëm i kutisë së letrës së valëzuar Kutia e kartonit të valëzuar kafe me mëngë është letër e valëzuar, është peshë letre prej 250 gsm dërrasë e bardhë + letër kafe E-Flute e arritur, ngjyra e zezë e shtypur ndeshje e...
Ngjyra e marinës një copë kuti dhurate të valëzuar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Ngjyra e marinës një copë kuti dhurate të valëzuar Një copë kuti dhurate e valëzuar është letër e valëzuar, është peshë letre prej 250gsm tabelë e bardhë + letër e bardhë E-Flute e arritur, ngjyra e marinës përputhen me logon dhe logon e...
Paketim i lirë i palosshëm i kutisë së letrës së valëzuar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketim i lirë i palosshëm i kutisë së letrës së valëzuar Paketimi i lirë i palosshëm i kutisë së letrës së valëzuar është letër e valëzuar, është peshë letre prej 250 gsm dërrasë e bardhë + letër e bardhë E-Flute e arritur, me ngjyra të plota të...
Kutia e paketimit të letrës së valëzuar E-flaut

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e paketimit të letrës së valëzuar E-flaut Kutia E-flaut letër i s prej letre artit dhe letër rrudh e-flaut. Kutitë e paketimit të korruptuar mund të jenë logoja me porosi, ngjyra dhe madhësia. Mund të jetë shtypja brenda dhe jashtë. Kutia e...
Paketimi i Kutive të Korruguara të Kraft Brown

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i Kutive të Korruguara të Kraft Brown Kutia e valëzuar prej letre kafe me letër të ngurtë E-Flute e cila letër e fortë letre me material 0,5-1cm; Kutia e valëzuar me logo me porosi shtypi markën tuaj. Ne pranuam madhësi dhe dizajn të...
Kutia e transportit të valëzuar të ngurtë për Paketimin e aksesorëve

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e transportit të valëzuar të ngurtë për Paketimin e Aksesorëve Metalikë Kuti transportuese e bërë nga tabela e ngurtë e kartonit kafe të ngurtë, e cila material i fortë letre0.5-1cm ; Material i fortë i letrës së fortë të valëzuar të kutisë së...
Kutia e letrës së valëzuar të palosur për Paketimin e Veshjeve

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti letre me valëzim të palosshme të nxehtë për Paketimin e Veshjeve Kuti letre transportuese e bërë nga tabela e ngurtë e kartonit kafe të ngurtë, e cila material i fortë letre prej letre 0,5-1cm ; Materiali i fortë letre i Box Box për rroba /...
Paketimi i kutive të pjesëve të mjeteve të ngurtë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i kutive të pjesëve të mjeteve të ngurtë Kuti e valëzuar e ngurtë e bërë nga bordi i ngurtë i kartonit kafe të ngurtë, e cila i përshtatet materialit të fortë letre për paketimin e dërgesave ; Kutitë e transportuara të valëzuara janë...
Paketimi me kuti të vogla të valëzuar me të shtypura për transportim

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi me kuti të vogla të valëzuar me të shtypura për transportim Kuti letre e valëzuar e bërë nga bordi letre i bardhë i valëzuar për paketimin e transportit të artikujve të vegjël , brenda ngjyrës së bardhë dhe të jashtme me ngjyrë të zezë të...
Kutia e transportit me ngjyra të shtypura të ngurtë të shtypur për rroba

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e transportit me ngjyra të shtypura të ngurtë të shtypur për rroba Kutia e transportit të rrobave, e bërë nga letra e bardhë, ngjitet në bord të letrës së valëzuar për paketimin e transportit të sendeve të rrobave , brenda dhe jashtë saj me...
Kuti letre korruagerd e shtypur e zezë me lustrim

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti letre korruagerd e shtypur e zezë me lustrim Kuti kartoni të valëzuar të lirë me shtypje të plotë të kompensuar me ngjyra, dhe përfundimi i sipërfaqes është lustrim. Kuti e valëzuar pirntuar , kuti letre e valëzuar të shtypura me dizajn të...
Blerësi i çmimit i kutisë së kartonit të valëzuar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Pricemimi / blerësi i kutisë së kartonit të valëzuar Kutia e valëzuar me porosi e bërë nga materiale letre të valëzuara të bardha ose kafe. Ky lloj kutie prej letre të valëzuar është lloji i palosshëm i dhuratave për paketim dhe transportim të...
Shtypje kuti kartoni të valëzuar për paketim

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypje kuti kartoni të valëzuar për paketim Kuti Kartoni i valëzuar i bërë nga tabela e bardhë / kafe montuar karton të bardhë / kafe të valëzuar. Ky lloj kutie e valëzuar është stip i palosshëm të jetë për dhuratat e paketimit të jashtëm dhe...
Kutia e Transportit të Kartonit të Zezë të corruguar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti transporti kartoni të valëzuar të zi Kutia e valëzuar e zezë prej materiali letre të valëzuar të bardhë ose kafe, pastaj shtypje me ngjyra të zeza, ose kartoni i zi montoni letër të valëzuar. Ky lloj kutie e zezë e valëzuar e valëzuar është...
Kraft letre prej kartoni të valëzuar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kraft letre prej kartoni të valëzuar Kuti prej kartoni të valëzuar bërë prej materiali letre të valëzuar të bardhë ose kafe. Ky lloj kutie letre e valëzuar është stip i palosshëm të jetë për dhuratë paketimin e jashtëm dhe dërgimin. Materiali i...

Kinë Kutia e valëzuar furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kuti të bukur dhe luksoze të valëzuar për produkte paketim.Sikurse kutia e valëzuar, kutia e valëzuar e ushqimit, kutia e valëzuar Pp, kutia e valëzuar të shtypur, kutitë etj. Kutitë e valëzuara me cilësi të lartë janë paketim të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të valëzuar, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


corrugated boxcorrugated packaging boxpackaging corrugated

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta