Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti kozmetike

Kuti kozmetike (Total 100 Products)

Kategoritë e produkteve të Kuti kozmetike , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kuti kozmetike , furnizuesit Shtypje kuti kozmetike / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Organizuesi i kutive kozmetike R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kuti sirtar për kozmetikë me porosi me futje të bardhë EVA

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti sirtar për kozmetikë me porosi me futje të bardhë EVA Kjo kuti është një kuti tradicionale sirtarësh me rrëshqitje, futja e bardhë e shkumës EVA mund të mbrojë produktet tuaja shumë mirë, nuk keni nevojë të shqetësoheni për dëmet gjatë...
kuti ambalazhi qelqi tub kujdesi për lëkurën me magnetik

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti ambalazhi qelqi tub kujdesi për lëkurën me magnetik Kutia blu e kujdesit të lëkurës mund të vendosë një element thelbësor për fytyrën, jashtë shtypjes blu të lehta, brenda përdorni EVA të bardhë për të mbrojtur shishen e qelqit të fytyrës nga...
Kuti kozmetike me shtypje të gjelbër me magnetik

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti kozmetike me shtypje të gjelbër me magnetik Kutia e letrës së gjelbër për kozmetikë, mund të shihni se pjesa e jashtme është e plotë, brenda është jeshile dhe përdorni letër për të mbajtur produkte, mund të vendosni maskë për fytyrën dhe...
Kuti Paketimi Kozmetikë Luksoze me porosi të Logos bronzuese

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutitë e Paketimit Kozmetikë Luksoze të Zakonshme të Logos Bronzuese Kuti prej kartoni prej letre të bardhë për dhuratë të bërë nga letër e bardhë e veshur plus pllakë gri 2 mm për paketimin e produkteve kozmetike; Logo luksoze Kuti Paketimi Letrash...
Seti i përbërjes për kuti dhuratë letre me insert

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Seti i përbërjes për kuti dhuratë letre me insert kjo kuti dhuratë është stili i kutisë së sipërme dhe të poshtme, futja është e veçantë është hapja e dyfishtë, materiali është letër flaut shumë e fortë, nëse artikulli juaj është i veçantë duhet të...
kuq buzësh kozmetike prej letre kozmetike përbëjnë kuti paketimi

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuq buzësh kozmetike prej letre kozmetike përbëjnë kuti paketimi logo kuq buzësh letre kozmetike me porosi përbëjnë kuti paketimi me kapak Të gjitha produktet tona janë të personalizuara, mund të plotësojnë kërkesat tuaja, prandaj mos hezitoni të na...
Kuti buzëkuq dhuratë prej letre të bardhë paketim për shkëlqimin e buzëve

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti buzëkuq dhuratë prej letre të bardhë paketim për shkëlqimin e buzëve Kuti kuq buzësh dhuratë prej letre të bardhë kuti paketimi për shkëlqimin e buzëve me logo të personalizuar Të gjitha produktet tona janë të personalizuara, mund të plotësojnë...
Krem kozmetik kozmetikë për kutinë e dhuratave magnetike kozmetike me mbylljen e shiritit

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Krem kozmetik kozmetikë për kutinë e dhuratave magnetike kozmetike me mbylljen e shiritit Woow, është ngjyra e kuqe kineze, kutia magnetike është stil shumë i nxehtë, mund të vendosësh rroba, artikuj kozmetikë që të përputhen me të njëjtën fjongo, o...
Kuti buzekuq për paketimin e dhuratave kozmetike me porosi

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti buzekuq për paketimin e dhuratave kozmetike me porosi Kutia e dhuratave kozmetike e modelit më të ri, mos të jetë sheshi më parë, çfarë përdorimi këtë herë është formë drejtkëndëshe, modeli i kutisë është kutia e sipërme dhe e bazuar, materiali...
Kutia e Dhuratave me Kapak të Pastër me Shkumë

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e Dhuratave me Kapak të Pastër me Shkumë kuti dritare mund të mirë për të shfaqur nga jashtë, kjo është kuti është me ngjyrë të bardhë me dritare në krye, kartoni i trashë mund të mbrojë produktet tuaja, dhe brenda me shkumë të bardhë për...
Kutia magnetike e kozmetikës me porosi me futje të bardhë EVA

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia magnetike e kozmetikës me porosi me futje të bardhë EVA Kjo kuti është një kuti tradicionale e palosshme magnetike, futja e bardhë e shkumës EVA mund të mbrojë produktet tuaja shumë mirë, nuk keni nevojë të shqetësoheni për dëmet gjatë...
kuti ambalazhi për produktet e shëndetit magnetik me porosi me EVA

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti ambalazhi për produktet e shëndetit magnetik me porosi me EVA Kjo kuti është një kuti tradicionale e palosshme magnetike, futja e shkumës EVA mund të mbrojë produktet tuaja shumë mirë, nuk keni nevojë të shqetësoheni për dëmet gjatë...
kuti kozmetike për paletën e syrit me magnetik

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti kozmetike për paletën e syrit me magnetik Vjen kutia e syve kozmetike me kuti bosh !!! Ju mund të zgjidhni të keni pasqyrë ose nuk keni! Sheshi ose drejtkëndëshi varet nga ju! Përdorni përpunimin e shtypjes së kompensuar dhe keni magnetike !...
Kuti kozmetike paketimi me petë magnetike luksoze

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti kozmetike paketimi me petë magnetike luksoze Kutia e paketimit kozmetik luksoz të shkallës së lartë, e shtypur jashtë me fletë ari, brenda gjithashtu e njëjtë, kështu që ky material i kutisë është letër e zezë, brenda ka futur, materiali i...
Dizajn për shtypjen e kutisë kozmetike të modës me kapak

markë: Gënjeshtra

paketim: paketuar në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dizajni i shtypjes së kuti kozmetike të modës me kapak Shtypja e Kutisë Kozmetike, kutia kozmetike e bërë me porosi, shtypja e kutisë kozmetike. Kuti Paketimi Kozmetik, kozmetikë paketimi me cilësi të lartë dhe logo të personalizuar. Projektimi i...
Kuti paketimi për qerpikët me vrimë të varur

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti paketimi për qerpikët me vrimë të varur Kutia e paketimit të qerpikëve me vrimë të varur të bërë prej letre arti me vrimat e prerjes së vdesit, dritarja pa PVC. Konsumatori është më i lehtë dhe i qartë dukeni qerpikët. Paketimi i kutive të...
Vendosni letrën e kutisë prej kartoni të ngurtë të ngurtë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Vendosni letrën e kutisë prej kartoni të ngurtë të ngurtë Shtypja e jashtme në mënyrë të qartë, brenda futjes së përdorimit të kartonit, është shumë e fortë. E mesme kanë një letër transparente për të mbrojtur produktet e brendshme, mund të vendosni...
Paketimi i kutive të letrës së maskës së fytyrës me lëkurë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i kutive të letrës së maskës së fytyrës me lëkurë Stili i thjeshtë i kutisë me dizajn luksoz e bëjnë kutinë e tërë është e ndryshme e bukur, letra e artë me Logo të embossed dhe petëzim mat, pjesa e brendshme me dy shtresa fundore për të...
Kontejner paketimi paleta paleta me paleta të lehta Morphe

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kontrolli i kontejnerit Paketimi i paletave të syrit Morphe Matte Rasti i paletës së syve është bërë nga letra me shkëlqim të zbukuruar dhe me material griboard me trashësi 2 mm. Quiteshtë mjaft e dobishme për paketimin e syve . Ne mirëpresim...
Etiketa Private Paleta Kozmetike e Kozmetikës Eyeshadow, me Pasqyrë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Etiketa private Kozmetike Kozmetike Paleta e Sytë me Pasqyrë Enë paleta rozë mund të mbajë shumë ngjyra të ndryshme të syrit . Unë jam përshtatur madhësinë dhe shtypjen. Mund të shtojmë mbyllje pasqyre dhe magnetike. Gjithashtu, shtypja me porosi...
kuq buzësh për krijimin e dizajnit me kuti parfumesh të qartë kapaku

Çmimi i njësisë: USD 1.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 1.5 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuq buzësh për krijimin e dizajnit me kuti parfumesh të qartë kapaku Kjo kuti përdorni letër prej ari dhe letër argjendi, është shumë e ndritshme, dhe futni gjithashtu ,. Kapaku i sipërm është transparent, sepse materiali është PVC, kështu që kjo...

Kinë Kuti kozmetike furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti kozmetike të këndshme dhe luksoze për qerpikët , krem, vaji i thonjve të thonjve, parfum, etj. Kutitë tona kozmetike do të kenë materiale të ndryshme të futura për shfaqjen e produkteve tuaja, të tilla si sfungjeri, EVA, letra letre, shkumë kadife, tabaka plastike, etj.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona kozmetike, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


cosmetic boxcosmetic boxcosmetic box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim