Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktefletore shënimeshditar

ditar (Total 13 Products)

Kategoritë e produkteve të ditar , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, ditar , furnizuesit Ditari me Bllokim / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ditari me stilolaps R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
fletore klasike e dosjeve prej lëkure me bllokim metalik

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

fletore klasike e dosjeve prej lëkure me bllokim metalik Karakteristika më e madhe e kësaj fletore ka shumë xhepa, ne mund të vendosim shumë karta të rëndësishme në xhep, mbulesa e fletores është prej lëkure, mund të mbrojë shumë mirë letrën e...
Custom Ditari i këndshëm ditor me unazë plastike

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Fletore ditore me porosi Spiral me unazë plastike Kjo fletore ditore e planifikuesit është përshtatur si madhësia, sasia, ngjyra, dizajni dhe materiali i klientëve. sasia e faqes është zakonisht 120 faqe, gjithashtu varet nga kërkesa e klientëve....
2020 fletore ditari i ri i trashësisë së projektimit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

2020 fletore ditari i ri i trashësisë së projektimit Kjo fletore e ditarit të ri të dizajnit për vitin 2020 është një modë e fundit. Isshtë një faqe në ditë, 365 ditë në vit. Shtë i përshtatshëm për të bërë plan për çdo ditë . Mbulesa e kësaj...
Ditari Profesional ose fletorja e axhendës së biznesit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Ditari Profesional ose fletorja e axhendës së biznesit Kjo fletore ditari profesional është një fletore standarde e mirë standarde. Thickshtë e trashë e mesme dhe e përshtatshme për të bërë plan për çdo ditë . Mbulesa e fletores lëkure pu për...
Fletore klasike A5 e butë ditar spirale

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Fletore klasike A5 e butë ditar spirale Ekzistojnë pesë ngjyra të fletores klasike me cilësi të lartë në këtë seri. Ato janë klasike blu, kafe, të kuqe, jeshile dhe kemesinus. Mbulesa e kësaj fletoreje spirale të butë të butë është e bërë me kapak...
Kalendari i fletëve të ditarit luksoze me butonin afër

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kalendari i fletëve të ditarit luksoze me butonin afër Kalendari i fletores ditare të bërë nga mbulesa e pëlhurës së rrjetit dhe tabelës Pu e cila trashësi rreth 1.5-2.0 mm sipas preferimit dhe kërkesës tuaj; Fletore pëlhurë fletore e mbuluar me...
2021 Ditarët Planifikuesi Ditari i Fletores së Dërguar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

2021 Ditarët Planifikuesi Ditari i Fletores së Dërguar Dizajn i personalizuar i ditarit dhe logoja me printim të plotë me ngjyra CMYK dhe logoja speciale UV ; Dizajni i fletoreve të kartëmonedhave Diaries për planifikuesit e ditarëve 2021 . kostum...
Fletore PP Shkolla Fletore Promovuese

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Fletore PP Shkolla Fletore Promovuese Kjo fletore është e popullarizuar e përdorur nga mësuesit dhe studentët në shkollë, ajo mund të marrë shënime se çfarë bëni çdo ditë. Liyang Paper Products Co, Ltd, e themeluar në vitin 1999, me një ekip të...
Mbështetje kartoni kartoni të vështirë mini notepad

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Mbështetje kartoni kartoni të vështirë mini notepad Mini notepad është marrë lehtë dhe fikur, mund të lini mesazhe dhe ta postoni në frigorifer! Liyang Paper Products Co, Ltd, e themeluar në vitin 1999, e specializuar në prodhim shtypjen e letrave...
Fletore e modës PU e modës PU e modës 2018 me Lock

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Fletore e modës PU e modës PU e modës 2018 me Lock Kjo fletore e dizajnit të modës 2020 është një modë më e fundit. Isshtë një faqe në ditë, 365 ditë në vit. Shtë i përshtatshëm për të bërë plan për çdo ditë . Mbulesa e kësaj fletore ditari me...
Fëmijët porositin një fletore kompjuterike me elastik

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Fëmijët porositin një fletore kompjuterike me elastik Fletore për fëmijët e vështirë, fletore për fëmijë me karikaturë të shtypura, shumëngjyrëshe dhe të lezetshme. Student i fletores Hardcover, fletore me cilësi të lartë për studentët, mund të kapë...
Shtypja e fletores së ditarit të studentëve të hardcoverit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypja e fletores së ditarit të studentëve të hardcoverit Shtypi fletore studentore, fletore studentore e vështirë me printim kartoni, kap sytë e fëmijëve. Fletore ditari Hardcover, fletore ditari, shtypur me porosi. Shtyp fletore shkollore, me...
Fletore fletësh letre me letër xhepi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Fletore fletësh letre me letër xhepi Fletore e zbukuruar, me dizajn hardcover dhe detyruese është detyruese e përsosur, ekziston gjithashtu edhe softver për opsionin tuaj. Fletore me shtypje ditari është e lehtë për ju që të regjistroni atë që...

Kinë ditar furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë diary.Such bukur dhe luksoze Ditari, Ditari me Bllok, Ditari Me Penë, Ditari shumëngjyrësh, etj. Ditari ynë me cilësi të lartë janë shtypje të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në ditarin tonë, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


diarydiary notebookdiary notebook printing

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim