Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Cosmetic Box - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Cosmetic Box)

 • Paketimi i kutive të tubave kozmetikë me letra të rrumbullakëta

  Paketimi i kutive të tubave kozmetikë me letra të rrumbullakëta

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i kutive të tubave kozmetikë me letra të rrumbullakëta Kuti kozmetike letre, cilësi e lartë dhe shkallë e mirë për paketimin kozmetik. Kutia e tubit të rrumbullakët, paketimi special kanë simpatik të veçantë. Kuti paketimi kozmetik, asnjëherë jashtë stilit. Dëshironi produkte me cilësi të mirë me çmim të...

  Kontaktoni Tani

 • Dizajn i shtypjes së kutive kozmetike të modës me kapak

  Dizajn i shtypjes së kutive kozmetike të modës me kapak

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Dizajn i shtypjes së kutive kozmetike të modës me kapak Shtypje kozmetike kuti, kuti kozmetike e bërë me porosi, shtypje kuti kozmetike. Paketimi Kozmetik i Paketimit, paketim kozmetik me logo të kualitetit të lartë dhe me porosi. Dizajn Kuti Kozmetike, kuti kartoni me kapak për paketimin

  Kontaktoni Tani

 • Kuti e lirë për paketim letre kozmetike me përfundim

  Kuti e lirë për paketim letre kozmetike me përfundim

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti e lirë për paketim letre kozmetike me përfundim Kuti kozmetike prej letre, kutia e kundërt për kozmetikë. Kuti paketimi kozmetik, kuti kozmetike e lirë por luksoze me pullë UV dhe vulosje argjendi. Kuti e lirë kozmetike, kurseni koston tuaj dhe merrni një kuti të përshtatshme paketimi. Dëshironi produkte me...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti e nxehtë kozmetike me dritare PVC

  Kuti e nxehtë kozmetike me dritare PVC

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti e nxehtë kozmetike me dritare PVC Kuti dhuratë kozmetike, kuti kozmetike letre, materiale me cilësi të lartë dhe shtypje. Kuti paketimi kozmetike, kuti për paketimin kozmetik si dhuratë. Kutia me PVC, kuti e lirë me dritare PVC, në kërkim të mirë dhe e lehtë për t'u mbajtur, mund të tërheqë vëmendjen e...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti luksoze paketimi kuti parfumesh letre

  Kuti luksoze paketimi kuti parfumesh letre

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 3000000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti luksoze paketimi kuti parfumesh letre Kutia e parfumeve të letrës, me shtypje me cilësi të lartë, ngjyra CMYK ose pantononi është për opsionin tuaj Kutia e ngurtë e kartonit do të mbrojë mirë gotën e shisheve Kuti paketimi luksoze parfumesh, asnjëherë jashtë stilit. Produkte Liyang produkteve bashkë., Ltd, është...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti e poshtme e dhuratave të paketimit kozmetik

  Kuti e poshtme e dhuratave të paketimit kozmetik

  • markë: LY

  • paketim: sipas kërkesave të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti e poshtme e dhuratave të paketimit kozmetik Kutia e poshtme e parakohshme, çmimi i lirë me cilësi të lartë, gjithmonë të jetë zgjedhja juaj e mirë. Kuti letre për dhurata kozmetike, kuti dhuratë për paketim kozmetik, elegante dhe me pamje të mirë. Kutia kozmetike e paketimit të letrës, kutia kozmetike me dritare,...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti kozmetike e lirë për një copë letre

  Kuti kozmetike e lirë për një copë letre

  • markë: LY

  • paketim: sipas kërkesave të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kozmetikë e lirë kozmetike me një copë kuti letre Kuti kozmetike me një copë, kuti kozmetike me log të shtypur, plot veçori të kompanisë suaj. Porosi kuti kozmetike, madhësi me porosi dhe dizajn me petëzim me shkëlqim, klas të lartë por me çmim të ulët. Kuti kozmetike letre, kuti e poshtme e parakohshme, çmim i lirë...

  Kontaktoni Tani

 • kuti dhurate e rrumbullakët për paketime për kujdesin personal

  kuti dhurate e rrumbullakët për paketime për kujdesin personal

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti dhurate e rrumbullakët për paketime për kujdesin personal kuti paketimi për kujdesin personal , shtypje e dizajnit të cucstom me cilësi të lartë për paketimin personal. kutia e kujdesit personal është në stile të rrumbullakëta me shtypjen e logos së kompanisë tuaj të përdorur për paketimin e dhuratave të kujdesit...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi kozmetike të valëzuar me dritare të qartë

  Kuti paketimi kozmetike të valëzuar me dritare të qartë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi kozmetike të valëzuar me dritare të qartë Kuti kozmetike e valëzuar, kuti e valëzuar me logo të shtypur, me cilësi të lartë. Kuti kozmetike me dritare, kuti paketimi kozmetike, me dritare PVC, mund të tregojë mirë produktin tuaj. Kuti paketash kozmetike, kuti letre për kozmetikë, çmim të ulët me notë të...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë për paketim kartoni kozmetik me logo

  Kuti dhuratë për paketim kartoni kozmetik me logo

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë për paketim kartoni kozmetik me logo Kuti kartoni kozmetike, kuti paketimi letre me logo të nxehtë të letrës, të thjeshtë dhe elegante . Kuti kozmetike për dhurata, kuti kozmetike letre me fut, cilësi të lartë për paketimin e produkteve . Paketimi i kutive të dhuratave, kutia e dhuratave kozmetike, me...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e sirtarit të dhuratave për paketim kozmetik të bardhë

  Kutia e sirtarit të dhuratave për paketim kozmetik të bardhë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e sirtarit të dhuratave për paketim kozmetik të bardhë Kuti për sirtar kozmetik, kuti e bardhë kozmetike pa asnjë shtypje, e thjeshtë, por elegante . Kuti e bardhë sirtar, kuti sirtar për dhurata për paketimin kozmetik, karton me cilësi të lartë . Kuti sirtar për paketimin e dhuratave, kuti për paketimin e...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti speciale për paketim kozmetik kartoni me kapak

  Kuti speciale për paketim kozmetik kartoni me kapak

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti speciale për paketim kozmetik kartoni me kapak Kuti Kozmetike Kartoni, kuti kozmetike paketimi me kapak . Kuti Speciale Kozmetike, letër e veçantë me logo të shtypur dhe me ngjyra të shtypura të artit, me cilësi të lartë dhe të zbukuruar. Kuti Kozmetike me Fut, kuti kozmetike për paketim dhurate me shkumë futëse...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti letre paketimi kozmetike e lirë me logo

  Kuti letre paketimi kozmetike e lirë me logo

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti letre paketimi kozmetike e lirë me logo Kuti për dhurata letre kozmetike, paketim kuti kozmetike, cilësi të lirë dhe të lartë . Kutia e paketimit të skincareve, paketimi i produkteve për skincare, me logo të shtypura, plot me tiparet tuaja. Paketim i lirë paketimi kozmetik, logo e thjeshtë e shtypur por e...

  Kontaktoni Tani

 • kuti paketimi me letra kozmetike me porosi

  kuti paketimi me letra kozmetike me porosi

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e paketimit të letrës kozmetike të qerpikëve Kutia e paketimit të qerpikëve , stili kuti në formë luksoze për paketimin e qerpikëve Kuti letre për qerpikët , kuti kartoni të ngurtë me printimin tuaj logon për paketimin e qerpikëve Dëshironi produkte me cilësi të mirë me çmim të mirë, shkoni përpara dhe gjeni Li...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti kozmetike për paketimin e dhuratave të sirtarëve

  Kuti kozmetike për paketimin e dhuratave të sirtarëve

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti kozmetike për paketimin e dhuratave të sirtarëve Kuti paketimi për sirtar kozmetik, kuti kozmetike me fut, me cilësi të lartë . Kuti dhuratash sirtar, letër speciale, ari dhe argjendi, shkëlqim dhe modë. Kuti kozmetike sirtar, kuti paketimi kozmetike për dhurata, në lindje për të hapur dhe dizajn special ....

  Kontaktoni Tani

 • Kuti për sirtarët e dhuratave për paketimin e bizhuterive

  Kuti për sirtarët e dhuratave për paketimin e bizhuterive

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti për sirtarët e dhuratave për paketimin e bizhuterive Kuti për paketimin e dhuratave kozmetike, paketimin e kutive kozmetike, kutinë e sirtarëve të kutive të dhuratave . Kuti sirtar për dhurata për argjendari, kuti bizhuteri me mëndafsh, logo dhe stil të shtypur me porosi. Kuti sirtar i produkteve, cilësi e lartë...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë për paketim të lirë kozmetik

  Kuti dhuratë për paketim të lirë kozmetik

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë për paketim të lirë kozmetik Kuti kozmetike me një copë, kuti kozmetike për dhurata me logo të shtypura. Kuti të lira kozmetike, kuti kozmetike për paketim, çmim të lirë me cilësi të lartë. Paketimi i kutive kozmetike, madhësia e përshtatur dhe dizajni me petëzimin me shkëlqim, duket modë. Dëshironi...

  Kontaktoni Tani

 • Paketim i lirë paketimi kozmetik me logo

  Paketim i lirë paketimi kozmetik me logo

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketim i lirë paketimi kozmetik me logo Pako e lirë për paketim letre, kuti kozmetike paketimi me petëzimin me shkëlqim. Paketat kozmetike të paketimit, kuti vozmetike për dhurata, cilësi të lartë me çmim më të ulët. Paketimi i kutive të letrës, kuti kozmetike për dhurata me logon, madhësia dhe dizajni i përshtatur,...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti kartoni të ngurtë të qerpikëve me tabaka

  Kuti kartoni të ngurtë të qerpikëve me tabaka

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti kartoni të ngurtë të qerpikëve me tabaka Kuti kartoni qerpikësh, stil kuti në formë luksoze për paketimin e qerpikëve kuti kartoni për paketimin e qerpikëve , kuti kartoni të ngurtë me shtypjen e logos tuaj për paketimin e qerpikëve kuti qerpikësh të shtypur me ngjyra të plota me tabaka për paketimin e rremë të...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë për paketim kozmetik të lirë të ushqimit

  Kuti dhuratë për paketim kozmetik të lirë të ushqimit

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë për paketim kozmetik të lirë të ushqimit Kuti ushqimore letre, kuti për paketimin e ushqimit me logo të shtypur dhe përfunduar. Kutitë e paketimit të ushqimit, kutinë e paketimit kozmetik, kutinë e paketimit të lirë për produktet. Kuti për dhurata të produkteve, kuti dhuratë për paketim të produkteve,...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë për paketimin e parfumeve me tub të letrës së rrumbullakët

  Kuti dhuratë për paketimin e parfumeve me tub të letrës së rrumbullakët

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 3000000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë për paketimin e parfumeve me tub të letrës së rrumbullakët kuti letre parfumesh , me shtypje me cilësi të lartë, ngjyra CMYK ose pantone është për opsionin tuaj Kuti luksoze me parfum luksoz , kuti kartoni të ngurtë do të mbrojnë mirë gotën e shisheve Kuti e rrumbullakët dhuratash parfumesh të njohura për...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi dhuratash kozmetike me logo të shtypura

  Kuti paketimi dhuratash kozmetike me logo të shtypura

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi dhuratash kozmetike me logo të shtypura Kuti kozmetike e shtypur, kuti paketimi kozmetike. Shtypje e lartë cilësore, duket luksoze. Dhurata kozmetike e shtypur, kuti ambalazhesh për kozmetikë, me logo të shtypur. Paketimi i kutive kozmetike, material i shkallës së mirë me çmim më të ulët, zgjedhja juaj e...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë e lirë kozmetike me logo

  Kuti dhuratë e lirë kozmetike me logo

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë e lirë kozmetike me logo Kuti kozmetike e lirë, kuti koametike prej letre, me logon bllokuese ari, luksi dhe moda . Kuti paketimi kozmetike për dhurata, kuti dhuratash, kuti produkti paketimi, me cilësi të lartë. Kuti kozmetike letre, kuti për paketimin e dhuratave kozmetike, çmim më të ulët dhe shkallë...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i kutive të dhuratave të kartonit me shirit

  Paketimi i kutive të dhuratave të kartonit me shirit

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i kutive të dhuratave të kartonit me shirit Kuti për paketimin e dhuratave, kuti për paketimin e produkteve, cilësi të lartë dhe çmim më të ulët . Kutitë e dhuratave me shirit, paketimi i kutive të dhuratave, shirita gjithmonë tërheq sytë e njerëzve. Paketimi i kutive të produkteve, madhësia dhe dizajni i...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta