Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Custom Printed Box - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 22 Produkte për Custom Printed Box)

 • Kuti dhuratash për paketimin e syze dielli me ngjyrë argjendi

  Kuti dhuratash për paketimin e syze dielli me ngjyrë argjendi

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratash për paketimin e syze dielli me ngjyrë argjendi Dhurata për kuti syze dielli, kutitë e bukura në kërkim mund të jenë një paketim dhuratë, i zbukuruar dhe shkëlqyer. Kutia e syzeve të diellit prej argjendi, me vulosje argjendi, i bëjnë kutitë më tërheqëse. Paketim kuti për syze dielli, kuti për syze...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti speciale për paketim kozmetik kartoni me kapak

  Kuti speciale për paketim kozmetik kartoni me kapak

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti speciale për paketim kozmetik kartoni me kapak Kuti Kozmetike Kartoni, kuti kozmetike paketimi me kapak . Kuti Speciale Kozmetike, letër e veçantë me logo të shtypur dhe me ngjyra të shtypura të artit, me cilësi të lartë dhe të zbukuruar. Kuti Kozmetike me Fut, kuti kozmetike për paketim dhurate me shkumë futëse...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti sirtar për paketim dhuratë letre me dritare

  Kuti sirtar për paketim dhuratë letre me dritare

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti sirtar për paketim dhuratë letre me dritare Kuti letre sirtari, kuti rezervë rezervë me një mbulesë kuti sirtar jashtë, dizajn të veçantë. Kuti letre me dritare, kuti me dritare PVC, mund t’i tregojë mirë produktet tuaja. Kuti për sirtarët e letrave me porosi, shtypje të cilësisë së lartë dhe material, me logon...

  Kontaktoni Tani

 • Custom logo kuti letre ruajtëse kuti dy grilë

  Custom logo kuti letre ruajtëse kuti dy grilë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Custom logo kuti letre ruajtëse kuti dy grilë Kjo kuti dhuratë bazohet në rozë si një ngjyrë themelore, plus një model të bukur, s që të gjithë ata që marrin kutinë shkëlqejnë, brenda kutisë ka dy ndarje për të lehtësuar ngarkimin, ne gjithashtu mund të rregullojmë më shumë për ju numrin e Rrjetit. Dëshironi produkte...

  Kontaktoni Tani

 • Custom logo shtypjen pazar dhuratë qese letre

  Custom logo shtypjen pazar dhuratë qese letre

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Custom logo shtypjen pazar dhuratë qese letre Edhe pse kjo çantë blerjeje duket shumë e thjeshtë, por ka shumë detaje, E gjithë çanta është bërë nga e bardha e pastër, me një logo të zezë të thjeshtë në mes, dhe e zeza përdoret për rreth çantës. E gjithë çanta duket shumë klasike. Dëshironi produkte me cilësi të mirë...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti kartoni për buzëkuqe cilindrike Kutia e paketimit të Logove Custom

  Kuti kartoni për buzëkuqe cilindrike Kutia e paketimit të Logove Custom

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

  • Min. urdhër: 5000 Piece/Pieces

  Kuti kartoni për buzëkuqe cilindrike Kutia e paketimit të Logove Custom Kuti cilindrash prej letre të dizajnit të zbrazët për mbushjen dhe paketimin e buzëve. Paketim letre me kuti kartoni kuq buzësh me printim të kompensuar me logo private. Muri letre me trashësi 1 mm me kapak dhe baza letre me dy shtresa letre të...

  Kontaktoni Tani

 • Custom bërë kuti këpucë për zonjat me takë të lartë

  Custom bërë kuti këpucë për zonjat me takë të lartë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Custom bërë kuti këpucë për zonjat me takë të lartë Kutia e këpucëve Zonja është letra arti me ngjyra kafe dhe të bardhë, It'sshtë bërë prej kartoni prej 1.5 mm të arritur, ngjyra e zezë e shtypur ndeshjen e personalizuar me logo, Gjithçka duket perfekte! gjithçka është përshtatur nëse jeni të interesuar për një...

  Kontaktoni Tani

 • Custom i ri bëri kutinë e dhuratave të reja të dizajnit

  Custom i ri bëri kutinë e dhuratave të reja të dizajnit

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Custom i ri bëri kutinë e dhuratave të reja të dizajnit Custom i ri bëri kutinë e re të dhuratave të dizajnit, çmim të lirë me cilësi të lartë. Kutia e dhuratave me logo të shtypura, plot me veçorinë e komplimentit tuaj. Kuti Dhurate me Dizajn me Made të Dizajnuar me madhësi dhe dizajn të përshtatur, shkallë të mirë....

  Kontaktoni Tani

 • Paketim Luksoze Paketimi Luksoze Argjendi Box

  Paketim Luksoze Paketimi Luksoze Argjendi Box

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi Luksoze për Paketat e Dhuratave Argjendi me Pako Dimensioni i kutisë së letrës së parfumeve argjendi është 10.8x8.5x12.5cm. Kuti me dhurata të bëra me porosi letre argjendi luksoze me logo logjike; Kuti parfumesh letre me shkumë të zezë fut për paketimin e shisheve me parfum. Paketimi i kutisë së letrës...

  Kontaktoni Tani

 • Customanta letre me dhurata të shtypura me porosi

  Customanta letre me dhurata të shtypura me porosi

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Customanta letre me dhurata të shtypura me porosi Baganta për dhurata letre me porosi prej letre arti të veshura 150gsm-250gsm bazë në dimensionin e Baganta letre; Dhuratë letre me qese Dizajn të plotë me ngjyra për karamele ose një tjetër paketim dhuratë dhe hiqni; Formë speciale qese letre me ngjyra të plota...

  Kontaktoni Tani

 • Logo Custom Kuti me dhuratë të mëdhenj me lule kadife

  Logo Custom Kuti me dhuratë të mëdhenj me lule kadife

  • markë: LY

  • paketim: K = K importoni dhe eksportoni kartona standarde të valëzuar

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Logo Custom Kuti me dhuratë të mëdhenj me lule kadife Kuti lule kadifeje me modelin Kuti dhe Base kuti për paketimin e trëndafilave dhe luleve; Lloji i kapakut dhe kutisë bazë si kapelë gjithashtu e quajmë atë kuti kapele, për ambalazhet me lule thërrasin edhe kutinë e kapelave të luleve:) 31x31x24 cm kartonë dhurate...

  Kontaktoni Tani

 • Custom Ditari i këndshëm ditor me unazë plastike

  Custom Ditari i këndshëm ditor me unazë plastike

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Dhuratë personale ditore Spiral me unazë plastike Kjo fletore ditore e planifikuesit është përshtatur si madhësia, sasia, ngjyra dhe materiali i klientëve. sasia e faqes është zakonisht 120 faqe, gjithashtu varet nga kërkesa e klientëve. Liyang Paper Products Co, Ltd, e themeluar në vitin 1999, me një ekip të fortë...

  Kontaktoni Tani

 • Custom çanta letre rozë të shtypur me ngjyra

  Custom çanta letre rozë të shtypur me ngjyra

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Custom çanta letre rozë të shtypur me ngjyra Qese letre me ngjyra të shtypura me ngjyra të shtypura përdoret për veshje, dhurata etj., Materiali i qeseve prej letre është 200gsm letër e bardhë arti, jashtë është ngjyra e zezë e shtypur me gjatësi prej 38 cm të litarit. nëse jeni të interesuar për një qese letre të...

  Kontaktoni Tani

 • Custom logo zarf letre me ngjyra te ndryshme

  Custom logo zarf letre me ngjyra te ndryshme

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Custom logo zarf letre me ngjyra te ndryshme Zarfja me ngjyra të ndryshme është bërë prej letre kraft, ka trashësi të ndryshme nga 100gsm-450gsm. Zarfja rozë me butonin flutur mund të jetë logo, ngjyra dhe madhësia. Normalisht standardi i zarfit tonë me letër është me madhësi A6, A5, A4. Zarf personal do të jetë më i...

  Kontaktoni Tani

 • Pen Box Box Ngjyra e Zezë me kapak të prerë

  Pen Box Box Ngjyra e Zezë me kapak të prerë

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Pen Box Box Ngjyra e Zezë me Thumb Die Cut Lid Ngjyra e zezë e kutisë së stilolapsit prej letre të zezë të zbukuruar me material të zezë dhe material prej 2 mm prej kartoni, stili i kutisë së kartonit është kapaku dhe stili bazë i kutisë ; Kutia e penës me kapak të prerë me gisht të madh dhe futur sfungjer kadife për...

  Kontaktoni Tani

 • Custom bërë qese paketimi letër zezë

  Custom bërë qese paketimi letër zezë

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Custom bërë qese paketimi letër zezë Qese paketimi letre e zeze, e shtypur me modelin tuaj dhe logon e përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. Qese letre e shtypur e zeze, me cilesi te larte printimi ne ngjyre te zeze me petëzim matt / me shkëlqim ne siperfaqe. Qese letre e hollë me logo, logo në...

  Kontaktoni Tani

 • Shitje e nxehtë Custom qese letre me dhuratë të dizajnit të ri

  Shitje e nxehtë Custom qese letre me dhuratë të dizajnit të ri

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Shitje e nxehtë Custom qese letre me dhuratë të dizajnit të ri Custom qese letre për dhurata të projektimit

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë prej kartoni për Dizajn Custom për paketim

  Kuti dhuratë prej kartoni për Dizajn Custom për paketim

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë prej kartoni për Dizajn Custom për paketim Kutia e dhuratave të kartonit të dizajnit me porosi me shtypjen me ngjyra të CMYK, çmim chep me cilësi të lartë. Dhuratë për Dizajnin e Dizajnit personal me logo të shtypur, plot me tiparet e komplimentit tuaj. Kuti dhuratë Dizajni Kartoni me madhësi dhe dizajn...

  Kontaktoni Tani

 • Dizajn Custom çanta letre të shtypura për blerje

  Dizajn Custom çanta letre të shtypura për blerje

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Dizajn Custom çanta letre të shtypura për blerje Custom qese letre për blerje , qese letre për paketim dhuratash, produkte paketimi me modelin

  Kontaktoni Tani

 • Custom bërë zarf të zbukuruar shtypjen e letrës logo

  Custom bërë zarf të zbukuruar shtypjen e letrës logo

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Custom bërë zarf të zbukuruar shtypjen e letrës logo Zarfat prej letre projektuesi të punuar me dorë, zarf me ngjyrë të zezë, shërbim pritning për zarf, ngjyra e zezë duket luksoze. Zarfat prej letre të punuar me dorë, zarf me logo të stampuar, të zbukuruara dhe të bukura. Zarf i zbukuruar prej letre, zarf për...

  Kontaktoni Tani

 • Custom me cilësi të lartë të bërë kuti letre kraft bosh

  Custom me cilësi të lartë të bërë kuti letre kraft bosh

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Custom me cilësi të lartë të bërë kuti letre kraft bosh Kjo Kuti Paketimi është bërë prej letre arti të veshur me shtypje të plotë me ngjyra CMYK. Dizajni i kutisë së letrës për paketimin e dhuratave. Kutia e Dhuratës me Letër të Vogël mund të jetë paketë e sheshtë dhe të kursejë vëllimin kur dërgesa. Produkte letre...

  Kontaktoni Tani

 • Folding Box Kutia e Dhuratave me UV Logo

  Folding Box Kutia e Dhuratave me UV Logo

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Folding Box Kutia e Dhuratave me UV Logo Kutia e Dhuratave të Zeza, e zezë elegante me përfundimin e pikës UV, kanë stil të veçantë. Kutia e Dhuratave Folding, kuti e palosshme, e lehtë për t’u transportuar dhe në kërkim të mirë. Kuti e palosshme e zezë, dhuratë paketimi me dizajn të shtypur me porosi, shumë...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta