Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Gift Box - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Gift Box)

 • Paketimi Kutia e Dhuratave me Ngjyra të Artë Paketimi Magnetik Afër

  Paketimi Kutia e Dhuratave me Ngjyra të Artë Paketimi Magnetik Afër

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë me ngjyra të arta me formë libri me mbyllje magnetike Paketimi i Kutive të Dhuratave, kuti për paketimin e dhuratave, e thjeshtë por

  Kontaktoni Tani

 • Kuti sirtar kartoni me shkumë për unazë

  Kuti sirtar kartoni me shkumë për unazë

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti sirtar kartoni me shkumë për unazë Kuti sirtar kartoni, kuti sirtar i shkallës së mirë për paketimin e bizhuterive. Kutia e sirtarit për Unazë, unazë paketimi me madhësi të vogël, duket e ëmbël dhe luksoze. Kutia e unazave të sirtarit, dizajni i zbukuruar me shtypje me cilësi të lartë, me mend se do t'i bëjë...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i kutive të dhuratave të kapelave me lule të rrumbullakëta

  Paketimi i kutive të dhuratave të kapelave me lule të rrumbullakëta

  • markë: LY

  • paketim: sipas kërkesave të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i kutive të dhuratave me kuti dhuratë me lule të rrumbullakëta Nëse keni nevojë t’i vendosni lulet tuaja të bukura në një kuti dhe t’i bëni ato në pamje të mirë, zgjidhni më mirë kutinë tonë të paketimit, stil të thjeshtë por luks, mund ta keni në të njëjtën kohë. Një kuti paketimi lule me kapak, kur hapni...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti luksoze me pako kapele me kapak

  Kuti luksoze me pako kapele me kapak

  • markë: LY

  • paketim: sipas kërkesave të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti luksoze me pako kapele me kapak H në Kutinë e Paketimit , me cilësi të mirë dhe shikim të shpejtë, Kuti kapele me porosi, keni modelin tuaj, absolutisht një dhe të vetmin në botë, Paketimi i kutive të dhuratave të kapelave, mund ta përdorni si një dhuratë, të thjeshtë por të këndshëm, besoni se miqtë tuaj do ta...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i kutive të jastëkëve për dhurata të Krishtlindjeve bukuroshe

  Paketimi i kutive të jastëkëve për dhurata të Krishtlindjeve bukuroshe

  • markë: LY

  • paketim: sipas kërkesave të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i kutive të jastëkëve për dhurata të Krishtlindjeve bukuroshe Kuti jastëkësh për Krishtlindje, si dhuratë për Krishtlindje, përshëndetje sezoni , Kuti për dhurata jastëk, formë e nxehtë për shitje me cilësi të lartë, Paketimi kuti jastëk, paketë të gjitha llojet e produkteve, veshje, sapun, parfum, qiri ......

  Kontaktoni Tani

 • Folding Box Kutia e Dhuratave me UV Logo

  Folding Box Kutia e Dhuratave me UV Logo

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Folding Box Kutia e Dhuratave me UV Logo Kutia e Dhuratave të Zeza, e zezë elegante me përfundimin e pikës UV, kanë stil të veçantë. Kutia e Dhuratave Folding, kuti e palosshme, e lehtë për t’u transportuar dhe në kërkim të mirë. Kuti e palosshme e zezë, dhuratë paketimi me dizajn të shtypur me porosi, shumë...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e Paketimit të Shamive të personalizuara me Logon e Artë

  Kutia e Paketimit të Shamive të personalizuara me Logon e Artë

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e Paketimit të Shamive të personalizuara me Logon e Artë Kuti shalle me porosi, kuti paketimi për dhurata shalle me vulosje të nxehtë, shërbim shtypjeje me cilësi të lartë. Paketimi i Shportës së Shamisë, kuti për paketimin e shallit, kuti kartoni me kapak, kuti shalli të zi mat. Kuti me porosi për shaminë, të...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhurata të bardha me dizajn elegant me shirit

  Kuti dhurata të bardha me dizajn elegant me shirit

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhurata të bardha me dizajn elegant me shirit Kutia e Dhuratave të Bardha, kuti dhurate për paketimin e produkteve, kuti e bardhë me logo të shtypur, me cilësi të lartë dhe çmim të mirë. Kuti dhuratë me shirit, keni një hark me shirita për kuti, stil i lezetshëm dhe i ëmbël. Kuti Dhurate Elegante, kuti kartoni me...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e rrumbullakët e paketimit të tubave të letrave të shtypura me ngjyra

  Kutia e rrumbullakët e paketimit të tubave të letrave të shtypura me ngjyra

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e rrumbullakët e paketimit të tubave të letrave të shtypura me ngjyra Kjo kuti dhuratë është bërë në stilin e kutisë së rrumbullakët, duket luksoze me shtypjen me cilësi të lartë CMYK. Sa i përket materialit, ne përdorim letër arti për këtë kuti, por ju gjithashtu mund të zgjidhni një lloj tjetër letre për...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi për dhurata të palosshme me shirita kartoni luksoz

  Kuti paketimi për dhurata të palosshme me shirita kartoni luksoz

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi për dhurata të palosshme me shirita kartoni luksoz Kutia e dhuratave të palosshme, cilësi e lartë dhe luks, zgjedhja e mirë për paketimin e veshjeve. Paketimi i kutisë së palosshme, me shirit dhe magnet. Kutia e palosshme e palosshme, me logon tuaj të shtypur dhe duke përfunduar sipërfaqen, kanë veçorinë...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhurate luksoze për paketim qirinjsh

  Kuti dhurate luksoze për paketim qirinjsh

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhurate luksoze për paketim qirinjsh Kuti luksoze e qirinjve, me cilësi të lartë dhe dizajn unik, Paketimi i kutisë së qirinjve si një dhuratë, njerëzit vështirë se mund ta heqin veten prej saj, Kutia e qirinjve me kapak, ju lehtë mund të hapeni dhe shikoni mirë. Dëshironi produkte me cilësi të mirë me çmim të...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i kutive të dhuratave të dhuratave të qirinjve prej kartoni

  Paketimi i kutive të dhuratave të dhuratave të qirinjve prej kartoni

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i kutive të dhuratave të dhuratave të qirinjve prej kartoni Paketimi i Qirinjve Paketimi, me cilësi të mirë dhe gozhdë në kërkim, Kutia e qirinjve të personalizuar, keni modelin tuaj, absolutisht një dhe të vetmin në botë, Kuti e rrumbullakët e qirinjve me kapak, e lehtë e hapur me dorezë. Madhësia e...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti për sirtar të paketimit të dhuratave të bizhuterive të personalizuara luksoze

  Kuti për sirtar të paketimit të dhuratave të bizhuterive të personalizuara luksoze

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti për sirtar të paketimit të dhuratave të bizhuterive të personalizuara luksoze Kuti dhurate për bizhuteri, me cilësi të mirë, të mirë për paketimin e bizhuterive si dhuratë. Kuti bizhuteri sirtar, klasë fleksibël e hapur dhe e lartë, Më shumë mund të prishin bukurinë e bizhuterisë. Kutia e sirtarit të dhuratave,...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i kutive të tubave kozmetikë me letra të rrumbullakëta

  Paketimi i kutive të tubave kozmetikë me letra të rrumbullakëta

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i kutive të tubave kozmetikë me letra të rrumbullakëta Kuti kozmetike letre, cilësi e lartë dhe shkallë e mirë për paketimin kozmetik. Kutia e tubit të rrumbullakët, paketimi special kanë simpatik të veçantë. Kuti paketimi kozmetik, asnjëherë jashtë stilit. Dëshironi produkte me cilësi të mirë me çmim të...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i kutive të dhuratave për letra luksoze

  Paketimi i kutive të dhuratave për letra luksoze

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i kutive të dhuratave të verës të personalizuara luksoze Paketimi i kutive të verës, cilësi e mirë për paketimin e verës. Kutia e dhuratave të verës, dizajni i veçantë i bën klientët tuaj të lumtur. Kuti dhuratë për verë, gjithashtu mund ta përdorni si dhuratë, miqtë tuaj do ta pëlqejnë atë. Dëshironi...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti luksoze e palosshme e luksoze me fletë magnetike

  Kuti luksoze e palosshme e luksoze me fletë magnetike

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti luksoze e palosshme e luksoze me fletë magnetike Kuti luksoze e palosshme, kuti letre e palosshme shitje e nxehtë me cilësi të mirë. Kutia magnetike e palosjes, kuti me magnetike, e lehtë për t’u hapur. Kutia e letrës së palosshme, kutia e palosshme me shtypje të personalizuar, asnjëherë jashtë stilit. Produkte...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë e zbukuruar sirtar me UV Logo

  Kuti dhuratë e zbukuruar sirtar me UV Logo

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë për sirtarë letre me UV Logo Kutia e dhuratave për sirtar, dizajni i sirtarit për paketimin e dhuratave, dizajn special me cilësi të mirë. Dizajni i kutive të sirtarëve, logoja dhe dizajni i shtypur me porosi, i mirë për dhuratë. Paketimi i kutive të sirtarëve, kutia e paketimit të dhuratave, kutia e...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë me shkëlqim me shirit për veshje gjumi

  Kuti dhuratë me shkëlqim me shirit për veshje gjumi

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë me shkëlqim me shirit për veshje gjumi Kuti dhurate me shirit, kuti kartoni me shirit, luksoze dhe elegante. Kuti me Dhurata me shkëlqim, kuti palosëse me petëzim me shkëlqim, të bukur dhe me cilësi të lartë. Asnjëherë jashtë stilit. Kutia e dhuratave për veshje të gjumit, paketimi i kutive të dhuratave...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi për dhurata me shirita kartoni me kapak

  Kuti paketimi për dhurata me shirita kartoni me kapak

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi për dhurata me shirita kartoni me kapak Kutia e paketimit të dhuratave, paketimi luksoz për dhuratë, stili i ëmbël i bëjnë klientët tuaj të lumtur. Paketimi i kutive të dhuratave, cilësi e mirë me dizajnin e shiritit, kanë një stil të veçantë. Kutia e dhuratave me kapak, e lehtë për t’u hapur, kapaku i...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti e varur me dritare për paketimin e flokëve

  Kuti e varur me dritare për paketimin e flokëve

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti varëse letre me dritare për paketimin e flokëve kuti e varur letre e lirë me shtypje CMYK me cilësi të lartë dhe jelek të pastër PVC për të treguar produktet tuaja që paketohen brenda, ndërkohë një vrimë në majë për ta bërë atë të varet në raft Printime Li Yang do t'ju ofrojë produkte me cilësi të lartë me...

  Kontaktoni Tani

 • kuti paketimi letre me syze dielli te palosshme

  kuti paketimi letre me syze dielli te palosshme

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti paketimi letre me syze dielli te palosshme kuti letre e palosshme për sunglass paketim me shtypje CMYK me cilësi të lartë pjesa e brendshme e kutisë është e shtruar nga kamoshi i butë, kjo mund të mbrojë syze dielli nga gërvishtjet gjatë lëvizjes, ndërkohë tipari i palosshëm mund të kursejë për transportim...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i dhuratave për kuti sirtar me dorezë shiriti

  Paketimi i dhuratave për kuti sirtar me dorezë shiriti

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i dhuratave të kutive të sirtarëve me dorezë shiriti Kutia luksoze e sirtarit me dizajn të dorezës e bën më të lehtë për t’u hequr, pasi për dorezën, mund të zgjidhni shirit, litar pambuku ose poliestër kurrizit. Dhe shtypja është bërë me porosi sipas modelit tuaj! Produkte Liyang produkteve bashkë., Ltd,...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi për dhurata martese letre luksoze

  Kuti paketimi për dhurata martese letre luksoze

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti paketimi për dhurata të rrumbullakëta Kutia e rrumbullakët luksoze për paketimin e dhuratave tuaja të dasmës mund të japë mysafirët një përshtypje të mirë për dasmën tuaj, ju mund ta bëni me porosi kutinë e dhuratave të dasmës duke përfshirë formën, madhësinë dhe shtypjen, çmimi citohet në bazë të këtyre...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi dhuratë letre me kapak

  Kuti paketimi dhuratë letre me kapak

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e personalizuar dhe kutia e paketimit të dhuratave të letrës bazë Paketimi i paketave të dhuratave të bëra në stilin e thjeshtë të kutisë: kapaku dhe kutia bazë, por shtypja me cilësi të lartë CMYK me dizajn unik e bëjnë atë të duket luksoze, gjithashtu mund të shtoni harkun e shiritit në kuti për ta bërë atë më...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta