Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Jewelry Box - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Jewelry Box)

 • Kuti për sirtar të paketimit të dhuratave të bizhuterive të personalizuara luksoze

  Kuti për sirtar të paketimit të dhuratave të bizhuterive të personalizuara luksoze

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti për sirtar të paketimit të dhuratave të bizhuterive të personalizuara luksoze Kuti dhurate për bizhuteri, me cilësi të mirë, të mirë për paketimin e bizhuterive si dhuratë. Kuti bizhuteri sirtar, klasë fleksibël e hapur dhe e lartë, Më shumë mund të prishin bukurinë e bizhuterisë. Kutia e sirtarit të dhuratave,...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti kartoni me kapak për paketimin e unazës

  Kuti kartoni me kapak për paketimin e unazës

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti kartoni me kapak për paketimin e unazës Kuti unazash kartoni, kuti unazë me kapak, kuti paketimi unazë me cilësi të lartë. Kuti unazash dhuratë, dizajn special me logo të shtypura, elegante dhe të bukura. Paketimi i unazës, kuti dhuratë për unazë, madhësia dhe modeli i përshtatur, plot me tiparet e kompanisë...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti logo dhuratë për paketimin e bizhuterive prej kartoni luksoze

  Kuti logo dhuratë për paketimin e bizhuterive prej kartoni luksoze

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti logo dhuratë për paketimin e bizhuterive prej kartoni luksoze Kuti për paketimin e bizhuterive, kuti dhuratë luksoze për bizhuteri, klasë të lartë dhe cilësi të lartë. Kuti bizhuteri kartoni, kuti letre të shtypura me porosi me materiale të gradës së mirë. Kuti letre me logo të shtypur, mund të përputhet me të...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë për paketim kartoni kozmetik me logo

  Kuti dhuratë për paketim kartoni kozmetik me logo

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë për paketim kartoni kozmetik me logo Kuti kartoni kozmetike, kuti paketimi letre me logo të nxehtë të letrës, të thjeshtë dhe elegante . Kuti kozmetike për dhurata, kuti kozmetike letre me fut, cilësi të lartë për paketimin e produkteve . Paketimi i kutive të dhuratave, kutia e dhuratave kozmetike, me...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimet e bizhuterive të letrës së palosshme të modës me magnet

  Paketimet e bizhuterive të letrës së palosshme të modës me magnet

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimet e bizhuterive të letrës së palosshme të modës me magnet Kuti bizhuteri për palosje letre, kuti palosëse për bizhuteri, me logjikë të nxehtë të letrës dhe spotit UV. Kuti e palosshme e argjendarisë, kuti bizhuteri letre me magnet dhe shirit, me cilësi të lartë. Kuti e palosshme me magnet, kuti kartoni për...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti rrëshqitëse e sirtarit të letrës për paketimin e dhuratave të argjendarisë

  Kuti rrëshqitëse e sirtarit të letrës për paketimin e dhuratave të argjendarisë

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Bag/Bags

  Kuti rrëshqitëse e sirtarit të letrës për paketimin e dhuratave të argjendarisë Kuti e ngurtë e bizhuterive prej letre me cilësi të lartë për shtypjen e kompensuar me ngjyra për paketimin e bizhuterive Kuti bizhuteri sirtari me tërheqës PU, lehtë mund të hapni kutinë Liyang Paper Products Co, Ltd, e themeluar në vitin...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i kutisë së sirtarit me logon për bizhuteri

  Paketimi i kutisë së sirtarit me logon për bizhuteri

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i kutisë së sirtarit me logon për bizhuteri Kuti sirtar për bizhuteri, kuti për paketimin e bizhuterive, kuti sirtar me logo . Kuti sirtar i produkteve, kuti paketimi sirtar, kuti paketimi produkti për bizhuteri, kozmetike ... Kuti sirtar për paketimin e bizhuterive, kuti kartoni, luks dhe modë . Dëshironi...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i rrobave të kutisë së palosshme të kartonit të modës

  Paketimi i rrobave të kutisë së palosshme të kartonit të modës

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i rrobave të kutisë së palosshme të kartonit të modës Kuti për paketimin e rrobave, kuti palosëse për veshje, bizhuteri, kozmetikë ... të gjitha këto janë të përshtatshme . Kutia e palosshme e rrobave, dizajni luksoz dhe cilësia e mirë, tregojnë veçorinë e kompanisë tuaj. Kuti e palosshme për dhuratë, kuti...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e rrumbullakët e paketimit të bizhuterive me fut

  Kutia e rrumbullakët e paketimit të bizhuterive me fut

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e rrumbullakët e paketimit të bizhuterive me fut Kutia e rrumbullakët e bizhuterive, kuti paketimi bizhuteri me logo të shtypur, luksoze . Kutia e rrumbullakët e bizhuterive, kutia e rrumbullakët për bizhuteri, me përfundimin e shtypur do të jetë zgjidhja më e mirë. Kutitë e rrumbullakëta të dhuratave, kutia e...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e Paketimit të Bizhuterive Logo me porosi me sirtar

  Kutia e Paketimit të Bizhuterive Logo me porosi me sirtar

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Bag/Bags

  Paketimi i byzylykut Kuti e dhuratave të bizhuterive PU Kuti bizhuteri me lloj sirtari për paketimin e bizhuterive; Kuti të tilla letre bizhuteri pranojnë shtypjen e logos me porosi ose vulosje me logo argjendi. Brenda një qese prej kadifeje për mbajtësen e sigurt të bizhuterive. Kutia e bizhuterive me letra me ngjyra...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti për sirtarët e dhuratave për paketimin e bizhuterive

  Kuti për sirtarët e dhuratave për paketimin e bizhuterive

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti për sirtarët e dhuratave për paketimin e bizhuterive Kuti për paketimin e dhuratave kozmetike, paketimin e kutive kozmetike, kutinë e sirtarëve të kutive të dhuratave . Kuti sirtar për dhurata për argjendari, kuti bizhuteri me mëndafsh, logo dhe stil të shtypur me porosi. Kuti sirtar i produkteve, cilësi e lartë...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti e rrumbullakët e dhuratave për dhurata të letrës kraft

  Kuti e rrumbullakët e dhuratave për dhurata të letrës kraft

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti e rrumbullakët e dhuratave për dhurata të letrës kraft Kuti e ngurtë dhuratë letre e rrumbullakët , me shtypje të kompensuar me cilësi të lartë për logon ose modelin tuaj kuti për dhurata letre kafe, kuti letre të rrumbullakëta kraft të përdorura për paketimin e dhuratave Kuti letre bizhuteri të rrumbullakëta me...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë për paketimin e letrave të bizhuterive

  Kuti dhuratë për paketimin e letrave të bizhuterive

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë për paketimin e letrave të bizhuterive Kuti për vathë pacakging , të bëra në stilin popullor të rrumbullakët të kutisë, kapakun dhe kutinë bazë, kutinë e palosshme të sheshtë, kutinë në formë libri dhe kështu me radhë edhe për opsionin tuaj. Kuti bizhuteri vathë me dekorimin e shiritit të mëndafshta për...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i kutive të dhuratave të kartonit me shirit

  Paketimi i kutive të dhuratave të kartonit me shirit

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i kutive të dhuratave të kartonit me shirit Kuti për paketimin e dhuratave, kuti për paketimin e produkteve, cilësi të lartë dhe çmim më të ulët . Kutitë e dhuratave me shirit, paketimi i kutive të dhuratave, shirita gjithmonë tërheq sytë e njerëzve. Paketimi i kutive të produkteve, madhësia dhe dizajni i...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e sirtarit të paketimit të argjendarisë me futje të kapakut

  Kutia e sirtarit të paketimit të argjendarisë me futje të kapakut

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e sirtarit të paketimit të argjendarisë me futje të kapakut Kuti kartoni me insert, kuti sirtar me kapak, kuti kartoni me kapak, kuti paketimi kozmetik . Kuti dhuratash për argjendari, kuti për paketimin e bizhuterive, paketim me kuti dhuratë. Kuti sirtar me kapak, kuti sirtar për paketimin e bizhuterive, kuti...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e dhuratave për ruajtjen e bizhuterive prej letre me porosi

  Kutia e dhuratave për ruajtjen e bizhuterive prej letre me porosi

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e dhuratave për ruajtjen e bizhuterive prej letre me porosi Kuti paketimi bizhuteri letre , e bërë në stilin e thjeshtë të kapakut dhe kutisë bazë, kutia e rrumbullakët, kutia e palosshme e sheshtë, kutia në formë libri dhe kështu me radhë edhe për opsionin tuaj. Kuti për ruajtjen e bizhuterive me futje të...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë për sirtarin e bizhuterive të shtypura me ngjyra të plota

  Kuti dhuratë për sirtarin e bizhuterive të shtypura me ngjyra të plota

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë për sirtarin e bizhuterive të shtypura me ngjyra të plota Kutia e sirtarit të argjendarisë , e bërë në stilin e kutive sirtar, kutinë e rrumbullakët, kutinë e palosshme të rrafshët, kutinë në formë libri dhe kështu me radhë edhe për opsionin tuaj. Kuti bizhuteri të shtypura me ngjyra të plota me tërheqës...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti jastëk letre për dhurata të vogla me shkëlqim

  Kuti jastëk letre për dhurata të vogla me shkëlqim

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti jastëk letre për dhurata të vogla me shkëlqim Kutia e vogël e jastëkëve është bërë në letër arti 350gsm, kuti me stil të thjeshtë për paketimin e dhuratave Paketime bukuroshe jastëk jastëk për x, printime me ngjyra të plota, kompensuar me fund me shkëlqim Produkte Liyang produkteve bashkë., Ltd, është një fabrikë...

  Kontaktoni Tani

 • kuti jastëk i palosshëm i bardhë i shtypur i zi

  kuti jastëk i palosshëm i bardhë i shtypur i zi

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti jastëk i palosshëm i bardhë i shtypur i zi Kutia e madhe e jastëkëve është bërë në letër 400gsm të pangopur, kuti të stilit të thjeshtë për paketimin e dhuratave kuti jastëk palosshme e palosshme , me logon tuaj në shtypjen e zezë të kompensuar Produkte Liyang produkteve bashkë., Ltd, është një fabrikë dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Zemra në formë zemre Kuti bizhuteri për gratë

  Zemra në formë zemre Kuti bizhuteri për gratë

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Zemra në formë zemre Kuti bizhuteri për gratë Kutia e çokollatës në formë zemre pranon personalizimin e logos tuaj dhe shtypjen e dizajnit, kuti të tilla bizhuteri për gratë Kuti bizhuteri në formë të zbukuruar me formë zemre elegante për paketimin e dhuratave, të cilat përshtaten për dërgimin e dhuratës tek ai që...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti për sirtarët e paketimit të kartonave të produkteve të reja

  Kuti për sirtarët e paketimit të kartonave të produkteve të reja

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti për sirtarët e paketimit të kartonave të produkteve të reja Kuti sirtar për paketimin e kartonave të dhuratave, kuti sirtar i ngjyrave rozë me petëzimin mat, luksin dhe modën . Kutia e sirtarit të paketimit të dhuratave, kutia e paketimit të bizhuterive me fut, mund të tregojë produktet tuaja mirë. Kutia e...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti me porosi rrëshqitëse letre paketimi të bërë me porosi

  Kuti me porosi rrëshqitëse letre paketimi të bërë me porosi

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti me letra rrëshqitëse letre paketimi të bëra me porosi Paketimi i dollapit të sirtarit të letrës, kuti sirtar i ngjyrave rozë me petëzimin mat, luksin dhe modën . Paketimi i kutisë së sirtarëve të rrëshqitjes, kutia e paketimit të bizhuterive me fut, mund të tregojë produktet tuaja mirë. Paketimi i kutisë së...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti letre paketimi cilesore e zeze me sirtar

  Kuti letre paketimi cilesore e zeze me sirtar

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti letre paketimi cilesore e zeze me sirtar Paketim kuti letre me sirtar, kuti sirtar me ngjyre roze me petëzimin mat, luksin dhe modën . Kuti ackaging P me drav r , kuti paketimi bizhuteri me fut, mund të tregojë mirë produktet tuaja. Kuti aper P me drav r , kuti dhuratash për bizhuteri, me logon tuaj, plot veçori...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e pullave të paketimit të letrës së zezë të shkallës së lartë

  Kutia e pullave të paketimit të letrës së zezë të shkallës së lartë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e pullave të paketimit të letrës së zezë të shkallës së lartë Kuti për sirtarët e paketimit të letrës së zezë, kuti sirtar për ngjyrën rozë me petëzimin mat, luksin dhe modën . Kutia e sirtarit të paketimit të letrës kutia e paketimit të bizhuterive me fut, mund të tregojë mirë produktet tuaja. Kutia e sirtarit...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta