Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Packaging Box - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Packaging Box)

 • kuti orësh prej letre argjendarie me jastëk

  kuti orësh prej letre argjendarie me jastëk

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Bag/Bags

  Kutia dhe kutia bazë e kuqe e shikimit me jastëk të vogël Kuti Watch me jastëk, kuti shikimi me cilësi të lartë me kapak, me një jastëk. Mirë në kërkim. Red Watch Box, logo e shtypur me porosi me përfundimin, dizajn special për kutinë e shikimit. Kutia e Dhuratave për Shikim, ora e paketimit sa për dhuratë, kutitë...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i kutive të dhuratave të kapelave me lule të rrumbullakëta

  Paketimi i kutive të dhuratave të kapelave me lule të rrumbullakëta

  • markë: LY

  • paketim: sipas kërkesave të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i kutive të dhuratave me kuti dhuratë me lule të rrumbullakëta Nëse keni nevojë t’i vendosni lulet tuaja të bukura në një kuti dhe t’i bëni ato në pamje të mirë, zgjidhni më mirë kutinë tonë të paketimit, stil të thjeshtë por luks, mund ta keni në të njëjtën kohë. Një kuti paketimi lule me kapak, kur hapni...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti luksoze me pako kapele me kapak

  Kuti luksoze me pako kapele me kapak

  • markë: LY

  • paketim: sipas kërkesave të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti luksoze me pako kapele me kapak H në Kutinë e Paketimit , me cilësi të mirë dhe shikim të shpejtë, Kuti kapele me porosi, keni modelin tuaj, absolutisht një dhe të vetmin në botë, Paketimi i kutive të dhuratave të kapelave, mund ta përdorni si një dhuratë, të thjeshtë por të këndshëm, besoni se miqtë tuaj do ta...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi verë me porosi të nxehtë me dorezë

  Kuti paketimi verë me porosi të nxehtë me dorezë

  • markë: LY

  • paketim: sipas kërkesave të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi verë me porosi të nxehtë me dorezë Shkallë e mirë për paketimin e kutive të verës, madhësi e përshtatshme për verë, Gjithashtu e mirë për të si një Kuti Dhurate Verë, e thjeshtë por jo e lirë, duket e këndshme, Kuti vere me dorezë, e lehtë për t’u transportuar dhe më e sjellshme. 1) përvojat 17 vjeçare...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e paketimit të letrave të sapunëve me kapak

  Kutia e paketimit të letrave të sapunëve me kapak

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti Paketimi Luksoz Popullar Luksoz me Kapak Kjo kuti paketimi me sapun është bërë në një stil kuti të thjeshtë: kapak dhe kuti bazë, por duket luks me shtypjen me cilësi të lartë CMYK, mund të zgjidhni edhe letra të tjera speciale si letër perlash, letre me cilësi, letër ari etj. Me një fjalë, të gjitha produktet...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi për dhurata të palosshme me shirita kartoni luksoz

  Kuti paketimi për dhurata të palosshme me shirita kartoni luksoz

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi për dhurata të palosshme me shirita kartoni luksoz Kutia e dhuratave të palosshme, cilësi e lartë dhe luks, zgjedhja e mirë për paketimin e veshjeve. Paketimi i kutisë së palosshme, me shirit dhe magnet. Kutia e palosshme e palosshme, me logon tuaj të shtypur dhe duke përfunduar sipërfaqen, kanë veçorinë...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i kutisë së bluzave të shallit të kartonave të personalizuara të modës

  Paketimi i kutisë së bluzave të shallit të kartonave të personalizuara të modës

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i kutisë së bluzave të shallit të kartonave të personalizuara të modës Kuti paketimi shamie, me cilësi të mirë dhe sasi popullore grua e bukur. Kuti paketimi këmishë, dhuratë e mirë për këmishë për burra. Paketim kuti me kapak, dizajn i mirë për paketim. Dëshironi produkte me cilësi të mirë me çmim të mirë,...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e palosshme e paketimit të letrës Kraft

  Kutia e palosshme e paketimit të letrës Kraft

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e palosshme e paketimit të letrës Kraft Kutia e letrës Kraft, duket e thjeshtë por e lezetshme, me logo të shtypura Paketimi i Paketave të Letrës me cilësi të lartë, i bëni produktet tuaja të tërheqin më shumë vëmendjen e klientëve Kutia e palosshme e Kraft, dizajni i thjeshtë, klasa e lartë, paketimi i lehtë....

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhurate luksoze për paketim qirinjsh

  Kuti dhurate luksoze për paketim qirinjsh

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhurate luksoze për paketim qirinjsh Kuti luksoze e qirinjve, me cilësi të lartë dhe dizajn unik, Paketimi i kutisë së qirinjve si një dhuratë, njerëzit vështirë se mund ta heqin veten prej saj, Kutia e qirinjve me kapak, ju lehtë mund të hapeni dhe shikoni mirë. Dëshironi produkte me cilësi të mirë me çmim të...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e paketimit të dhuratave të jastëkëve me porosi të ëmbla

  Kutia e paketimit të dhuratave të jastëkëve me porosi të ëmbla

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e paketimit të dhuratave të jastëkëve me porosi të ëmbla Paketim kuti jastëk, formë e nxehtë me cilësi të mirë dhe çmim të përshtatshëm, Kuti jastëk jastëk, në dasmë, e bukur, e ëmbël, fisnike, Kuti jastëk jastëk, për dhuratë për nusen dhe dhëndrin, u dërgoi atyre urimet më të mira. Produkte Liyang produkteve...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i kutive të dhuratave të dhuratave të qirinjve prej kartoni

  Paketimi i kutive të dhuratave të dhuratave të qirinjve prej kartoni

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i kutive të dhuratave të dhuratave të qirinjve prej kartoni Paketimi i Qirinjve Paketimi, me cilësi të mirë dhe gozhdë në kërkim, Kutia e qirinjve të personalizuar, keni modelin tuaj, absolutisht një dhe të vetmin në botë, Kuti e rrumbullakët e qirinjve me kapak, e lehtë e hapur me dorezë. Madhësia e...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e paketimit të sirtarëve të dhuratave të parfumeve të qirinjve

  Kutia e paketimit të sirtarëve të dhuratave të parfumeve të qirinjve

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e paketimit të sirtarëve të dhuratave të parfumeve të qirinjve Dhuratë Box Box, luksi i bën produktet tuaja më të këndshme. Paketimi i kutisë së parfumeve, me madhësi të përshtatur, mund të bëjë atë që ju pëlqen, duke paketuar atë që ju nevojitet. Kuti për qirinjë sirtar, modelin e sirtarit, më të veçantë dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i kutive të tubave kozmetikë me letra të rrumbullakëta

  Paketimi i kutive të tubave kozmetikë me letra të rrumbullakëta

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i kutive të tubave kozmetikë me letra të rrumbullakëta Kuti kozmetike letre, cilësi e lartë dhe shkallë e mirë për paketimin kozmetik. Kutia e tubit të rrumbullakët, paketimi special kanë simpatik të veçantë. Kuti paketimi kozmetik, asnjëherë jashtë stilit. Dëshironi produkte me cilësi të mirë me çmim të...

  Kontaktoni Tani

 • Dhuratë kuti paketimi çokollate e zbukuruar me letra

  Dhuratë kuti paketimi çokollate e zbukuruar me letra

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Dhuratë e zbukuruar me pako çokollatë me porosi Paketimi me kuti çokollate, cilësi e mirë dhe dizajn për paketimin me çokollatë. Kutia e çokollatës së dhuratave, paketimi i bukur i kutive për dhuratë, duket luksoze. Kuti dhuratë për çokollatë, kuti dhuratë e klasit të lartë. Dëshironi produkte me cilësi të mirë me...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi këpucësh kartoni luksoze me kapak

  Kuti paketimi këpucësh kartoni luksoze me kapak

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi këpucësh kartoni luksoze me kapak Kuti paketimi këpucësh, kartoni me cilësi të lartë, jo i lehtë për tu lodhur. Kutia e dhuratave të këpucëve, kurrë pa stil, klientët tuaj me siguri do ta duan. Kuti këpucësh me porosi, me logon dhe modelin tuaj, plot karakter të kompanisë. Dëshironi produkte me cilësi të...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi për dhurata me shirita kartoni me kapak

  Kuti paketimi për dhurata me shirita kartoni me kapak

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi për dhurata me shirita kartoni me kapak Kutia e paketimit të dhuratave, paketimi luksoz për dhuratë, stili i ëmbël i bëjnë klientët tuaj të lumtur. Paketimi i kutive të dhuratave, cilësi e mirë me dizajnin e shiritit, kanë një stil të veçantë. Kutia e dhuratave me kapak, e lehtë për t’u hapur, kapaku i...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti e lirë për paketim letre kozmetike me përfundim

  Kuti e lirë për paketim letre kozmetike me përfundim

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti e lirë për paketim letre kozmetike me përfundim Kuti kozmetike prej letre, kutia e kundërt për kozmetikë. Kuti paketimi kozmetik, kuti kozmetike e lirë por luksoze me pullë UV dhe vulosje argjendi. Kuti e lirë kozmetike, kurseni koston tuaj dhe merrni një kuti të përshtatshme paketimi. Dëshironi produkte me...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti e varur me dritare për paketimin e flokëve

  Kuti e varur me dritare për paketimin e flokëve

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti varëse letre me dritare për paketimin e flokëve kuti e varur letre e lirë me shtypje CMYK me cilësi të lartë dhe jelek të pastër PVC për të treguar produktet tuaja që paketohen brenda, ndërkohë një vrimë në majë për ta bërë atë të varet në raft Printime Li Yang do t'ju ofrojë produkte me cilësi të lartë me...

  Kontaktoni Tani

 • kuti paketimi letre me syze dielli te palosshme

  kuti paketimi letre me syze dielli te palosshme

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti paketimi letre me syze dielli te palosshme kuti letre e palosshme për sunglass paketim me shtypje CMYK me cilësi të lartë pjesa e brendshme e kutisë është e shtruar nga kamoshi i butë, kjo mund të mbrojë syze dielli nga gërvishtjet gjatë lëvizjes, ndërkohë tipari i palosshëm mund të kursejë për transportim...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi dhuratë letre me kapak

  Kuti paketimi dhuratë letre me kapak

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e personalizuar dhe kutia e paketimit të dhuratave të letrës bazë Paketimi i paketave të dhuratave të bëra në stilin e thjeshtë të kutisë: kapaku dhe kutia bazë, por shtypja me cilësi të lartë CMYK me dizajn unik e bëjnë atë të duket luksoze, gjithashtu mund të shtoni harkun e shiritit në kuti për ta bërë atë më...

  Kontaktoni Tani

 • Shtypja e fletëpalosjes së fletëve të palosura me çmim të ulët për restorante

  Shtypja e fletëpalosjes së fletëve të palosura me çmim të ulët për restorante

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Printime me fletëpalosje / fletëpalosje me çmim të ulët për restorante Shtypje fluturimi e palosur, çmim i lirë me cilësi të lartë, shtypje të plotë me ngjyra. Shtypja e fletëpalosjes së letrës, madhësia dhe shtypja e personalizuar, shtypni atë që ju nevojitet. Fletëpalosja për restorantet, të gjitha llojet e shtypjes...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti kartoni për paketim të dhuratave të Krishtlindjeve të ngurta

  Kuti kartoni për paketim të dhuratave të Krishtlindjeve të ngurta

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti kartoni për paketim të dhuratave të Krishtlindjeve të ngurta Kjo kuti dhuratë është bërë në një stil të thjeshtë kuti: kapak dhe kuti bazë, por duket luks me printimin CMYK me cilësi të lartë, mund të zgjidhni edhe letra të tjera speciale si letër perlash, letre me cilësi, letër ari etj. Me një fjalë, të gjitha...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti kartoni për tërheqje të personalizuar me karton për rroba

  Kuti kartoni për tërheqje të personalizuar me karton për rroba

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti kartoni për tërheqje të personalizuar me karton për rrobat Kuti për sirtarët e rrobave, kuti sirtar për paketimin e rrobave, cilësi të lartë dhe luks. Rrëshqitje e kutisë së sirtarit, kuti shqip, dizajn i lehtë i hapur dhe special. Kuti për dhurata, kuti dhurate për rroba, të shtypura me porosi me spot UV, klasë...

  Kontaktoni Tani

 • Kraft i lirë kuti paketimi palosëse e një copë

  Kraft i lirë kuti paketimi palosëse e një copë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kraft i lirë kuti paketimi palosëse e një copë Kraft një copë Kuti, një copë kuti letre kraft e palosshme, çmim i lirë me notë të mirë për paketimin e produktit. Kuti paketimi me një copë, e lehtë për tu palosur, kurseni tarifën e dërgesës dhe të mirë për paketimin. Kutia e paketimit të palosshme, kuti e shtypur me...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta