Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Paper Bag - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Paper Bag)

 • Qese letre Kraft kafe e personalizuar me doreza PP

  Qese letre Kraft kafe e personalizuar me doreza PP

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qese letre Kraft Brown Kstomizuar me Doreza PP Qese letre Kraft, stil klasik, të gjitha llojet e njerëzve e duan këtë lloj, të mirë për shitje. Qese letre kafe, ngjyra dhe cilësi e mirë, mund të mbajnë mallra të rëndë. Qese letre dhurate, e shtypur me porosi, me logon dhe modelin tuaj, me pamje te mbare . Liyang Paper...

  Kontaktoni Tani

 • Dhuratë për dhurata të letrës Brown Kraft për Krishtlindje

  Dhuratë për dhurata të letrës Brown Kraft për Krishtlindje

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Dhuratë për dhurata të letrës Brown Kraft për Krishtlindje Qese letre Kraft është një lloj qese letre popullore për shkak të letrës kraft është letra e qëndrueshme madje sipërfaqja e saj është paksa e përafërt. Kjo qese letre kraft mund të përdoret për dhuratë ose paketim të transportit. Sa për ngjyrën natyrale,...

  Kontaktoni Tani

 • Qese letre e vogël dhurate me dorezë ari

  Qese letre e vogël dhurate me dorezë ari

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qese letre e shtypur në modë me logon e artë Qese letre e shtypur, qese letre e shtypur me porosi, me modelin dhe logon tuaj. Paper Paper Bag, mund të paketojë produktet tuaja dhe t'i bëjë produktet tuaja të duken luksoze. Qese letre me Logo të Artë, qese letre me dorezë, bllokim ari me të bardhë, partner të...

  Kontaktoni Tani

 • Qese letre për ambalazh dhuratë të shtypur me porosi

  Qese letre për ambalazh dhuratë të shtypur me porosi

  • markë: LY

  • paketim: sipas kërkesave të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qese letre për ambalazh dhuratë të shtypur me porosi Qese letre dhurate, me cilësi të mirë dhe dizajn personal ju vetë logon e kompanisë. Paketim qese letre, paketimin e produkteve tuaja, kanë karakteristikë të veçantë të mprehtë, Baganta letre me porosi, me dizajn të veçantë dhe logoja juaj e shtypur, plot me stilin...

  Kontaktoni Tani

 • Paketuar qese letre paketimi dhurate të shtypura për blerje

  Paketuar qese letre paketimi dhurate të shtypura për blerje

  • markë: LY

  • paketim: sipas kërkesave të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketuar qese letre paketimi dhurate të shtypura për blerje Paketimi i paketave të dhuratave, çanta letre luksoze me të bukura të shtypura, bëjnë që klientët tuaj të kenë ndjenjë të veçantë. Qese letre për blerje, jo vetëm që mund të mbajnë produktet tuaja, por gjithashtu mund të duken mirë. Baganta e ambalazhit me...

  Kontaktoni Tani

 • Qese letre e zezë me logo vulosje argjendi

  Qese letre e zezë me logo vulosje argjendi

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qese letre e zezë me logo vulosje argjendi Qese letre e zezë, qese letre për paketim dhurate, logo dhe stil printimi me porosi, luksoze dhe e ëmbël. Qese letre me logo, logo e nxehtë e stampimit, e shtypur, elegante dhe i kap sytë e njerëzve. Qese letre me logo argjendi, qese letre për paketim të produkteve, me cilësi...

  Kontaktoni Tani

 • Baganta ekskluzive për dhurata me doreza letre

  Baganta ekskluzive për dhurata me doreza letre

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Baganta ekskluzive për dhurata me doreza letre Qese letre për dhurata, qese letre për paketim dhuratash, produkte paketimi me modelin tuaj. Dhurata Kraft Dhurate, letër kraft me cilësi të lartë, me logo të shtypur, tërheq sytë e

  Kontaktoni Tani

 • Qese letre e personalizuar e fortë me dorezë të sheshtë

  Qese letre e personalizuar e fortë me dorezë të sheshtë

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qese letre e personalizuar e fortë me dorezë të sheshtë Qese letre me dorezë, qese letre për paketimin e dhuratave me dorezë shiriti, e lehtë për tu transportuar. Qese letre e forte, materiale me cilesi te larte dhe shtypje te shkalles se mire, e zorshme per tu thyer. Qese letre e personalizuar, dizajn me porosi dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Weddinganta letre të bardha martese me dorezë të zezë

  Weddinganta letre të bardha martese me dorezë të zezë

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Baganta e bardhë e letrës së dasmës me dorezë të zezë Qese letre e bardhë, qese letre e bardhë me shtypje, duket luksoze dhe e

  Kontaktoni Tani

 • Baganta e lirë e letrës së Krishtlindjeve për dhurata

  Baganta e lirë e letrës së Krishtlindjeve për dhurata

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Baganta e lirë e letrës së Krishtlindjeve për dhurata Krishtëlindje qese letre , stil i lumtur për qese letre për Krishtlindje, paketim dhuratë për Krishtlindje për miqtë. Qese letre e lirë, me cilësi të lartë me çmim të ulët, e lehtë për tu mbajtur me

  Kontaktoni Tani

 • Qepje qese letre bizhuteri me litar PP

  Qepje qese letre bizhuteri me litar PP

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qepje qese letre bizhuteri me litar PP Qese letre për bizhuteri, qese letre për bizhuteri, qese bizhuteri paketimi, luks dhe cilësi të lartë. Qese letre për bizhuteri, çanta dhuratë për bizhuteri për klientët, tregojnë veçorinë e kompanisë

  Kontaktoni Tani

 • Qese letre me veshje të punuar me dorë të drejtpërdrejtë

  Qese letre me veshje të punuar me dorë të drejtpërdrejtë

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qese letre me veshje të punuar me dorë të drejtpërdrejtë Qese letre për veshje, qese letre për veshje, logo të shtypura me porosi dhe dizajn. Qese letre e punuar me dorë, qese letre me cilësi të lartë me madhësi të ndryshme. Qese letre e bukur, qese letre me dorezë për paketimin e dhuratave. Produkte Liyang produkteve...

  Kontaktoni Tani

 • Qese paketimi dhurate letre me leter te zeze

  Qese paketimi dhurate letre me leter te zeze

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qese paketimi dhurate letre me leter te zeze Baganta për dhurata letre, material i shkallës së mirë dhe luksoze e shtypur për të formuar një kombinim perfekt. Paketimi qese letre, paketimi i produkteve tuaja me dorezë, i lehtë për t’u transportuar. Baganta letre e shtypur, me logon tuaj të veçantë të shtypur....

  Kontaktoni Tani

 • Dizajn i ri Simpleanta e thjeshtë letre me logo

  Dizajn i ri Simpleanta e thjeshtë letre me logo

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Dizajn i ri Simpleanta e thjeshtë letre me logo Qese letre me logo, të shtypura me porosi logon dhe sipërfaqen e mbarimit, kanë stil të veçantë. Qese letre e thjeshtë, ngjyrë e bardhë me logo të shtypur, e thjeshtë por

  Kontaktoni Tani

 • Qese për blerje letre me dorezë shiriti

  Qese për blerje letre me dorezë shiriti

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  qese për blerje letre me cilësi të lartë me dorezë shiriti Liyang Paper Products Co, Ltd, është themeluar në vitin 1999, e vendosur në Dongguan,

  Kontaktoni Tani

 • Paketim qese dhuratë letre të shtypur me porosi

  Paketim qese dhuratë letre të shtypur me porosi

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketim qese dhuratë letre të shtypur me porosi Qese letre e shtypur, qese letre me porosi, me petëzim mat, me pamje te mbare. Paketim qese letre, qese paketimi për dhurata letre për produkte, me cilësi të lartë dhe me logon me porosi. Qese letre për produkte, çanta paketimi të produkteve me dorezë, e lehtë për t’u...

  Kontaktoni Tani

 • Baganta e ambalazhit të nxehtë të personalizuar me dorezë

  Baganta e ambalazhit të nxehtë të personalizuar me dorezë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Baganta e ambalazhit të nxehtë të personalizuar me dorezë Qese letre e bardhë, qese letre e bardhë me dorezë dhe me porosi të shtypur, klasë e lartë. Paketim qese letre, qese paketimi për produkt me logo të shtypur, plot veçori të kompanisë. Blerje qese letre, cilësi e mirë për blerje, e lehtë për tu bartur dhe e...

  Kontaktoni Tani

 • Qese për blerje letre të personalizuara të zeza me dorezë

  Qese për blerje letre të personalizuara të zeza me dorezë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qese për blerje letre të personalizuara të zeza me dorezë Qese letre E zezë, qese letre e zezë e shtypur me logo të shtypur. Dorezë qese letre, madhësi e personalizuar dhe dizajn me dorezë, e lehtë për t’u bartur. Paketim qese letre për dhurata, paketim dhuratë me materiale të notës së mirë, asnjëherë jashtë stilit....

  Kontaktoni Tani

 • Forma e zemrës së ëmbël të letrës së ëmbël në formë të lartë

  Forma e zemrës së ëmbël të letrës së ëmbël në formë të lartë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qese letre e embel martese me shtypje fotografish Dasma e qeseve prej letre, çanta letre për dhuratat e dasmës, stili i ëmbël dhe lumturia. Qese letre e shtypur me porosi, mund të shtypë dhëndrin dhe foton e nuses në çantë. Qese letre në formë zemre, një formë zemre në majë, tregojnë dashurinë që ata kanë. Dëshironi...

  Kontaktoni Tani

 • Baganta luksoze për dhurata letre me dorezë plastike

  Baganta luksoze për dhurata letre me dorezë plastike

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Baganta luksoze për dhurata letre me dorezë plastike Dhuratë luksoze për dhurata letre , të shtypura me modelin dhe logon tuaj. Paper Paper Bag, mund t’i bëjë produktet tuaja të duken luksoze. Letër . Qese me dorezë të fortë plastike, mund të durojë më mirë peshën e

  Kontaktoni Tani

 • .Anta e letrës me dhuratë elegante të personalizuar

  .Anta e letrës me dhuratë elegante të personalizuar

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  .Anta e letrës me dhuratë elegante të personalizuar Paketim qese letre për paketim, qese letre me cilësi të lartë për paketimin e produktit luksoz të argjendarisë. Qese letre me letre te nxehte, qese letre me stil luksoze me flete te nxehte dhe kap syte e njerezve. Qese letre e personalizuar, logo e shtypur me porosi...

  Kontaktoni Tani

 • shtypur qese dhurate letre kraft me doreze

  shtypur qese dhurate letre kraft me doreze

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Offset qese dhurate te shtypura letre kraft me doreze Qese letre Kraft është një lloj qese letre popullore për shkak të letrës kraft është letra e qëndrueshme madje sipërfaqja e saj është paksa e përafërt. qese dhurate letre kraft me shtypje kompensuese te perdorura per paketimin e dhuratave Sa i përket ngjyrosjes së...

  Kontaktoni Tani

 • Qese letre e shtypur me blerje

  Qese letre e shtypur me blerje

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qese letre e shtypur me blerje Blerje qese letre për dhurata, bllokim ari me logo të shtypura me stil të thjeshtë. Paketimi i qeseve për dhurata, paketimi i produkteve për qese letre për dhurata, cilësi të lartë dhe modë. Qese për blerje letre me porosi, çanta letre të shtypur me porosi me materiale të shkallës së...

  Kontaktoni Tani

 • Baganta e blerjeve të letrës së modës me dorezë shiriti

  Baganta e blerjeve të letrës së modës me dorezë shiriti

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Baganta e blerjeve të letrës së modës me dorezë shiriti Baganta e dorezës së shiritit, çanta letre me dorezë shiriti, klasa e lartë dhe me pamje të mirë. Dhuratë çanta dasme, ngjyra e kuqe me logo të shtypur, dhuratë për paketim, stil i ëmbël. Qese letre për blerje dhuratash, qese letre për blerje me cilësi të lartë,...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta