Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Paper Box - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Paper Box)

 • Kutia dhe baza e letrës së dhuratave me logo

  Kutia dhe baza e letrës së dhuratave me logo

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e letrës së dhuratave të kapakut dhe bazës me Logo të bukur Kuti letre për dhurata, kuti kartoni me kapak për paketimin e dhuratave. Kutia e letrës me logo, mund të përdorë të gjitha llojet e përfundimit për të shtypur luksin tuaj të logos. Kuti dhuratë me kapak, kuti paketimi të produkteve me kapak, cilësi të...

  Kontaktoni Tani

 • Qese letre e vogël dhurate me dorezë ari

  Qese letre e vogël dhurate me dorezë ari

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qese letre e shtypur në modë me logon e artë Qese letre e shtypur, qese letre e shtypur me porosi, me modelin dhe logon tuaj. Paper Paper Bag, mund të paketojë produktet tuaja dhe t'i bëjë produktet tuaja të duken luksoze. Qese letre me Logo të Artë, qese letre me dorezë, bllokim ari me të bardhë, partner të...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti kartoni artizanale të gradës së mirë me dorezë

  Kuti kartoni artizanale të gradës së mirë me dorezë

  • markë: LY

  • paketim: sipas kërkesave të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti kartoni artizanale të gradës së mirë me dorezë Kuti kartoni Kraft, përdorni letër kraft me cilësi të lartë, jo të lehtë për t'u thyer. Kuti letre me dorezë, në lindje për të kryer. Kutia artizanale e kraft, me modelin tuaj dhe logon e shtypur, gjithashtu mund të vendosë formën e kutisë. Produkte Liyang...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e rrumbullakët e paketimit të tubave të letrave të shtypura me ngjyra

  Kutia e rrumbullakët e paketimit të tubave të letrave të shtypura me ngjyra

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e rrumbullakët e paketimit të tubave të letrave të shtypura me ngjyra Kjo kuti dhuratë është bërë në stilin e kutisë së rrumbullakët, duket luksoze me shtypjen me cilësi të lartë CMYK. Sa i përket materialit, ne përdorim letër arti për këtë kuti, por ju gjithashtu mund të zgjidhni një lloj tjetër letre për...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e paketimit të letrave të sapunëve me kapak

  Kutia e paketimit të letrave të sapunëve me kapak

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti Paketimi Luksoz Popullar Luksoz me Kapak Kjo kuti paketimi me sapun është bërë në një stil kuti të thjeshtë: kapak dhe kuti bazë, por duket luks me shtypjen me cilësi të lartë CMYK, mund të zgjidhni edhe letra të tjera speciale si letër perlash, letre me cilësi, letër ari etj. Me një fjalë, të gjitha produktet...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e palosshme e paketimit të letrës Kraft

  Kutia e palosshme e paketimit të letrës Kraft

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e palosshme e paketimit të letrës Kraft Kutia e letrës Kraft, duket e thjeshtë por e lezetshme, me logo të shtypura Paketimi i Paketave të Letrës me cilësi të lartë, i bëni produktet tuaja të tërheqin më shumë vëmendjen e klientëve Kutia e palosshme e Kraft, dizajni i thjeshtë, klasa e lartë, paketimi i lehtë....

  Kontaktoni Tani

 • Dhuratë kuti paketimi çokollate e zbukuruar me letra

  Dhuratë kuti paketimi çokollate e zbukuruar me letra

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Dhuratë e zbukuruar me pako çokollatë me porosi Paketimi me kuti çokollate, cilësi e mirë dhe dizajn për paketimin me çokollatë. Kutia e çokollatës së dhuratave, paketimi i bukur i kutive për dhuratë, duket luksoze. Kuti dhuratë për çokollatë, kuti dhuratë e klasit të lartë. Dëshironi produkte me cilësi të mirë me...

  Kontaktoni Tani

 • Qese për blerje letre me dorezë shiriti

  Qese për blerje letre me dorezë shiriti

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  qese për blerje letre me cilësi të lartë me dorezë shiriti Liyang Paper Products Co, Ltd, është themeluar në vitin 1999, e vendosur në Dongguan,

  Kontaktoni Tani

 • kuti paketimi letre me syze dielli te palosshme

  kuti paketimi letre me syze dielli te palosshme

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti paketimi letre me syze dielli te palosshme kuti letre e palosshme për sunglass paketim me shtypje CMYK me cilësi të lartë pjesa e brendshme e kutisë është e shtruar nga kamoshi i butë, kjo mund të mbrojë syze dielli nga gërvishtjet gjatë lëvizjes, ndërkohë tipari i palosshëm mund të kursejë për transportim...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i dhuratave për kuti sirtar me dorezë shiriti

  Paketimi i dhuratave për kuti sirtar me dorezë shiriti

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i dhuratave të kutive të sirtarëve me dorezë shiriti Kutia luksoze e sirtarit me dizajn të dorezës e bën më të lehtë për t’u hequr, pasi për dorezën, mund të zgjidhni shirit, litar pambuku ose poliestër kurrizit. Dhe shtypja është bërë me porosi sipas modelit tuaj! Produkte Liyang produkteve bashkë., Ltd,...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi për dhurata martese letre luksoze

  Kuti paketimi për dhurata martese letre luksoze

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti paketimi për dhurata të rrumbullakëta Kutia e rrumbullakët luksoze për paketimin e dhuratave tuaja të dasmës mund të japë mysafirët një përshtypje të mirë për dasmën tuaj, ju mund ta bëni me porosi kutinë e dhuratave të dasmës duke përfshirë formën, madhësinë dhe shtypjen, çmimi citohet në bazë të këtyre...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi dhuratë letre me kapak

  Kuti paketimi dhuratë letre me kapak

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e personalizuar dhe kutia e paketimit të dhuratave të letrës bazë Paketimi i paketave të dhuratave të bëra në stilin e thjeshtë të kutisë: kapaku dhe kutia bazë, por shtypja me cilësi të lartë CMYK me dizajn unik e bëjnë atë të duket luksoze, gjithashtu mund të shtoni harkun e shiritit në kuti për ta bërë atë më...

  Kontaktoni Tani

 • kuti paketimi prej letre kartoni gjashtëkëndëshi

  kuti paketimi prej letre kartoni gjashtëkëndëshi

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti paketimi prej letre kartoni gjashtëkëndëshi Kutia e re e dhuratave Luxury është bërë në stil kuti gjashtëkëndësh , kuti kartoni të ngurtë me shtypje CMYK me cilësi të lartë, ju gjithashtu mund të zgjidhni letra të tjera speciale si letër perlash, letre me cilësi, letër ari etj. Me një fjalë, të gjitha produktet...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti elegante për dhurata letre me dorezë ari

  Kuti elegante për dhurata letre me dorezë ari

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti elegante për dhurata letre me dorezë ari Kutia elegante e letrës me modelin e dorezës e bën të lehtë heqjen, pasi për dorezën, ne përdorim arin e përdredhur këtë herë, nëse dëshironi, mund të zgjidhni edhe shirit, litar pambuku ose poliestër kurrizit etj. Dhe shtypja shtypet me porosi sipas modelit tuaj! Liyang...

  Kontaktoni Tani

 • kuti paketimi letre me bluza me porosi

  kuti paketimi letre me bluza me porosi

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti paketimi letre me bluza me porosi Kuti paketimi letre me bluzë bluzë është një kuti kartoni e ngurtë, ne e bëjmë atë në stilet luksoze të kutive të sirtarëve, me shtypje me cilësi të lartë të dizajnit, stili i kutisë është përshtatur, bërë, stilet e tjera të kutive si kapaku dhe kutia bazë, kutia e rrumbullakët,...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti kartoni të zi me paketim bizhuteri kapak

  Kuti kartoni të zi me paketim bizhuteri kapak

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti kartoni të zi me paketim bizhuteri kapak Kuti kartoni me kapak, kuti kartoni të zezë të thjeshtë me kapak, klasik dhe tërheqës. Kuti për bizhuteri, kuti për paketimin e bizhuterive, e mirë si dhuratë. Kuti e zezë mat, madhësia dhe modeli i përshtatur, ngjyra e zezë elegante, plot me tiparin e kompanisë tuaj....

  Kontaktoni Tani

 • Kuti e nxehtë kozmetike me dritare PVC

  Kuti e nxehtë kozmetike me dritare PVC

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti e nxehtë kozmetike me dritare PVC Kuti dhuratë kozmetike, kuti kozmetike letre, materiale me cilësi të lartë dhe shtypje. Kuti paketimi kozmetike, kuti për paketimin kozmetik si dhuratë. Kutia me PVC, kuti e lirë me dritare PVC, në kërkim të mirë dhe e lehtë për t'u mbajtur, mund të tërheqë vëmendjen e...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i kundërt i paketimit të produkteve të nxehta

  Paketimi i kundërt i paketimit të produkteve të nxehta

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i kundërt i paketimit të produkteve të nxehta Kutia e kundërt e tërheqjes, logoja e shtypur me porosi me petëzim me shkëlqim, duket e mirë. Paketim kuti letre, kuti e lirë për paketimin e produkteve, cilësi të lartë. Kuti letre e lirë, kostoja më e ulët për paketimin e klasave të mira, zgjedhje e mirë...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti luksoze paketimi kuti parfumesh letre

  Kuti luksoze paketimi kuti parfumesh letre

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 3000000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti luksoze paketimi kuti parfumesh letre Kutia e parfumeve të letrës, me shtypje me cilësi të lartë, ngjyra CMYK ose pantononi është për opsionin tuaj Kutia e ngurtë e kartonit do të mbrojë mirë gotën e shisheve Kuti paketimi luksoze parfumesh, asnjëherë jashtë stilit. Produkte Liyang produkteve bashkë., Ltd, është...

  Kontaktoni Tani

 • Baganta luksoze për dhurata letre me dorezë plastike

  Baganta luksoze për dhurata letre me dorezë plastike

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Baganta luksoze për dhurata letre me dorezë plastike Dhuratë luksoze për dhurata letre , të shtypura me modelin dhe logon tuaj. Paper Paper Bag, mund t’i bëjë produktet tuaja të duken luksoze. Letër . Qese me dorezë të fortë plastike, mund të durojë më mirë peshën e

  Kontaktoni Tani

 • Krem dore kutia e personalizuar e kundërt

  Krem dore kutia e personalizuar e kundërt

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Krem dore kutia e personalizuar e kundërt Kuti për krem ​​dore, kuti e fortë e kundërt, me cilësi të lartë, për paketim me krem ​​dore. Përshtatur një kuti me një copë, me logon dhe dizajnin e personalizuar, tregojnë veçorinë e produktit tuaj. Kuti e lirë me logo, madhësia e përshtatur mund të paketojë produkte të...

  Kontaktoni Tani

 • Letër kraft e personalizuar një copë kuti palosëse

  Letër kraft e personalizuar një copë kuti palosëse

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Letër kraft e personalizuar një copë kuti palosëse Kutia e palosshme Kraft One Piece, e lehtë për tu palosur dhe paketimi, e mirë zgjidhni për paketimin e produktit. Letër kuti Kraft, përdorni letër kraft me cilësi të lartë, të thyer dhe të shkallës së mirë. Një kuti copë me logo, e shtypur e thjeshtë gjithashtu ka...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti logo dhuratë për paketimin e bizhuterive prej kartoni luksoze

  Kuti logo dhuratë për paketimin e bizhuterive prej kartoni luksoze

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti logo dhuratë për paketimin e bizhuterive prej kartoni luksoze Kuti për paketimin e bizhuterive, kuti dhuratë luksoze për bizhuteri, klasë të lartë dhe cilësi të lartë. Kuti bizhuteri kartoni, kuti letre të shtypura me porosi me materiale të gradës së mirë. Kuti letre me logo të shtypur, mund të përputhet me të...

  Kontaktoni Tani

 • kuti kartoni të vogël dhuratë martese me kapak

  kuti kartoni të vogël dhuratë martese me kapak

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti kartoni të vogël dhuratë martese me kapak Paketimi i kutive të dhuratave të dasmave bëhet në një stil të thjeshtë kuti: kapak dhe kuti bazë, por duket luks me printimin CMYK me cilësi të lartë, mund të zgjidhni edhe letra të tjera speciale si letër perlash, letre me cilësi, letër ari etj. Me një fjalë, të gjitha...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta