Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Paper Gift Box - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Paper Gift Box)

 • Kuti paketimi dhuratë letre me kapak

  Kuti paketimi dhuratë letre me kapak

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e personalizuar dhe kutia e paketimit të dhuratave të letrës bazë Paketimi i paketave të dhuratave të bëra në stilin e thjeshtë të kutisë: kapaku dhe kutia bazë, por shtypja me cilësi të lartë CMYK me dizajn unik e bëjnë atë të duket luksoze, gjithashtu mund të shtoni harkun e shiritit në kuti për ta bërë atë më...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti elegante për dhurata letre me dorezë ari

  Kuti elegante për dhurata letre me dorezë ari

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti elegante për dhurata letre me dorezë ari Kutia elegante e letrës me modelin e dorezës e bën të lehtë heqjen, pasi për dorezën, ne përdorim arin e përdredhur këtë herë, nëse dëshironi, mund të zgjidhni edhe shirit, litar pambuku ose poliestër kurrizit etj. Dhe shtypja shtypet me porosi sipas modelit tuaj! Liyang...

  Kontaktoni Tani

 • letër cilindri Kuti dhuratë për Krishtlindje me dorezë

  letër cilindri Kuti dhuratë për Krishtlindje me dorezë

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  letër cilindri Kuti dhuratë për Krishtlindje me dorezë kuti letre cilindri me shtypje CMYK për paketimin e dhuratave të Krishtëlindjes Kuti unike dhuratë cilindri me dorezë, lehtësisht hiq Me porosi të mirëseardhjes bëni kutinë e dhuratave për modelin tuaj Anydo pyetje ose pyetje, pls mos ngurroni të kontaktoni Benty....

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi për dhurata të letrës kraft

  Kuti paketimi për dhurata të letrës kraft

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi për dhurata të letrës kraft kuti letre kraft kafe , kuti kartoni të ngurtë për paketimin e dhuratave kuti dhurate letre kraft me mbyllje fjongo jeshile për paketimin e dhuratave, ekzistojnë ngjyra te ndryshme te shiritit për opsionin tuaj. kuti paketimi dhuratë letre është bërë në stilin e sheshtë të...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë letre për paketim kartoni me kapak

  Kuti dhuratë letre për paketim kartoni me kapak

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë letre për paketim kartoni me kapak Shtypje kuti letre, shtypje logo e personalizuar me vulosje argjendi, shkëlqim dhe modë. Letër kuti dhuratë, kuti dhuratë letre luksoze për paketimin e produkteve, cilësi të lartë. Paketimi i kutisë së dhuratave, kuti kartoni me kapak, dizajn special dhe material i...

  Kontaktoni Tani

 • kuti dhurate e rrumbullakët për paketime për kujdesin personal

  kuti dhurate e rrumbullakët për paketime për kujdesin personal

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti dhurate e rrumbullakët për paketime për kujdesin personal kuti paketimi për kujdesin personal , shtypje e dizajnit të cucstom me cilësi të lartë për paketimin personal. kutia e kujdesit personal është në stile të rrumbullakëta me shtypjen e logos së kompanisë tuaj të përdorur për paketimin e dhuratave të kujdesit...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi për dhurata prej kartoni luksoze me magnet

  Kuti paketimi për dhurata prej kartoni luksoze me magnet

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi për dhurata prej kartoni luksoze me magnet Kuti palosëse letre, kuti kartoni me magnet, logon e shtypur me porosi . Kuti dhurate me magnet, paketim dhuratash me cilësi të lartë, vështirë për t’u thyer . Kuti paketimi kartoni, kuti dhurate letre për paketimin e produkteve, asnjëherë jashtë stilit ....

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e dhuratave të shtypura me letër të shtypur me insert

  Kutia e dhuratave të shtypura me letër të shtypur me insert

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e dhuratave të shtypura me letër të shtypur me insert Dhuratë kuti letre, libër si kuti me fjongo, e zbukuruar dhe me cilësi të lartë . Kuti dhurate me insert, kuti e zeze me fut, e mire per paketimin e produktit . Kutia e dhuratave të personalizuara, kutia e paketimit të dhuratave të palosshme, madhësia me...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë për paketim kartoni kozmetik me logo

  Kuti dhuratë për paketim kartoni kozmetik me logo

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë për paketim kartoni kozmetik me logo Kuti kartoni kozmetike, kuti paketimi letre me logo të nxehtë të letrës, të thjeshtë dhe elegante . Kuti kozmetike për dhurata, kuti kozmetike letre me fut, cilësi të lartë për paketimin e produkteve . Paketimi i kutive të dhuratave, kutia e dhuratave kozmetike, me...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë letre për paketim të rripave me rrip

  Kuti dhuratë letre për paketim të rripave me rrip

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë letre për paketim të rripave me rrip Kjo kuti paketimi rripi është një kuti kartoni e ngurtë, ne e bëjmë këtë kuti letre me rripa në stilet e kapakut të thjeshtë dhe të bazës bazë me stampimin e logos në kapakun e jashtëm të kutisë, stili i kutisë dhe dizajni është përshtatur i bërë, stilet e tjera të...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti e rrumbullakët e dhuratave për dhurata të letrës kraft

  Kuti e rrumbullakët e dhuratave për dhurata të letrës kraft

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti e rrumbullakët e dhuratave për dhurata të letrës kraft Kuti e ngurtë dhuratë letre e rrumbullakët , me shtypje të kompensuar me cilësi të lartë për logon ose modelin tuaj kuti për dhurata letre kafe, kuti letre të rrumbullakëta kraft të përdorura për paketimin e dhuratave Kuti letre bizhuteri të rrumbullakëta me...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë paketimi për letra bizhuteri të rrumbullakëta

  Kuti dhuratë paketimi për letra bizhuteri të rrumbullakëta

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë paketimi për letra bizhuteri të rrumbullakëta Pako letre bizhuteri , e bërë në stilin e kutisë popullore të rrumbullakët, kapakun dhe kutinë bazë, kutinë e sheshtë të palosshme, kutinë në formë libri dhe kështu me radhë edhe për opsionin tuaj. Kutia e rrumbullakët e dhuratave të bizhuterive me dekorimin e...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë letre bizhuteri byzylyk rrumbullake

  Kuti dhuratë letre bizhuteri byzylyk rrumbullake

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë letre bizhuteri byzylyk rrumbullake Kuti letre Bangle , e bërë në stilin e kutisë popullore të rrumbullakët, kapakun dhe kutinë bazë, kutinë e palosshme të rrafshët, kutinë në formë libri dhe kështu me radhë edhe për opsionin tuaj. Kutia e rrumbullakët e byzylykut me dekorimin e shiritit të mëndafshta,...

  Kontaktoni Tani

 • varur kuti dhuratë letre për paketim telefonik

  varur kuti dhuratë letre për paketim telefonik

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  varur kuti dhuratë letre për paketim telefonik Kuti varëse letre , e bërë nga letra arti të trasha 350gsm me shtypje të kompensuar me cilësi të lartë kuti dhurate e varur , kuti letre e lirë me vrimë të varur në majë për paketimin e telefonit, ju lejon ta mbani me lehtësi ose ta vendosni në raft kuti telefoni për...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i kutive të dhuratave të letrës me çaj kartoni luksoz

  Paketimi i kutive të dhuratave të letrës me çaj kartoni luksoz

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i kutive të dhuratave të letrës me çaj kartoni luksoz Kuti kartoni të ngurtë , kuti letre çaji me shtypjen e logos së kompanisë suaj Kuti luksoze çaji e bërë në stile kuti në formë libri me mbyllje të magnetit për paketimin e çajit Kuti kartoni çaji me tabaka kartoni brenda për paketimin e kallajit të çajit...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë për paketim letre shalle me kapak

  Kuti dhuratë për paketim letre shalle me kapak

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë për paketim letre shalle me kapak Kutia e paketimit të letrës së ngurtë të shallit , me shtypje të kompensuar me cilësi të lartë, të logos ose dizajnit tuaj Kutia e dhuratave për letër shami , kapaku i thjeshtë dhe stili i kutisë bazë të përdorur për paketimin e shallit Kuti shalle me kapak , kuti letre...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë letre lule me dritare të qartë PVC

  Kuti dhuratë letre lule me dritare të qartë PVC

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë letre lule me dritare të qartë PVC Kjo kuti dhuratë prej letre luleje prej letre të veshur me shtypje të plotë me ngjyra CMYK. Kutia e Dhuratave të Luleve me Dizajnin e dritares PVC për shfaqjen e luleve. Dhurata prej letre me kuti tipi të dyfishtë të kutisë së dritares së qartë mund të jetë pako e...

  Kontaktoni Tani

 • Dizajni i kutisë së paketimit të parfumeve të letrave luksoze

  Dizajni i kutisë së paketimit të parfumeve të letrave luksoze

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Dizajni i kutisë së paketimit të parfumeve luksoz Kutia e Parfumeve Luksoze është bërë nga letra arti të ngjitur në karton për paketimin e dhuratave luksoze; Veçori e këtij Dizajni i Kutive të Parfumeve si një derë; Paketimi i Paketave të Parfumeve me insert EVA për të mbajtur shishen e parfumeve. Kutia e parfumeve...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë për letra jastëk të thjeshtë me porosi

  Kuti dhuratë për letra jastëk të thjeshtë me porosi

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë për letra jastëk të thjeshtë me porosi Kuti dhuratë e thjeshtë letre jastëk e bërë me porosi e cila stil i lirë jastëk i kutisë së letrës, i përdorur për paketimin e rrobave. dhuratë Kuti jastëk Kutia e dhuratave e bërë nga letër e bardhë artë e veshur me logo me porosi dhe dizajn për të shtypur. Paketimi...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë letre e personalizuar Kutia e ruajtjes së zbrazët

  Kuti dhuratë letre e personalizuar Kutia e ruajtjes së zbrazët

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë letre e personalizuar Kutia e ruajtjes së zbrazët Kutia e Dhuratave të Dyqaneve të personalizuara Kutia e ruajtjes së zbrazët me logon e ngulitur . Kuti dhuratë prej letre Kraft për paketim, dizajn special dhe cilësi të mirë . Dëshironi produkte me cilësi të mirë me çmim të mirë, shkoni përpara dhe gjeni...

  Kontaktoni Tani

 • Paketim me pako letre me pako letre me ngjyra

  Paketim me pako letre me pako letre me ngjyra

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketim me pako letre me pako letre me ngjyra Kjo Paketim Kuti Dhurate Letre prej letre arti të veshur me shtypje të plotë CMYK me ngjyra. Paketimi i letrave për paketimin e letrës për paketimin e dhuratave. Paketimi manual i kutisë së letrës së paketimit - fundi mund të jetë pako e sheshtë dhe të kursejë vëllimin...

  Kontaktoni Tani

 • Custom me cilësi të lartë të bërë kuti letre kraft bosh

  Custom me cilësi të lartë të bërë kuti letre kraft bosh

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Custom me cilësi të lartë të bërë kuti letre kraft bosh Kjo Kuti Paketimi është bërë prej letre arti të veshur me shtypje të plotë me ngjyra CMYK. Dizajni i kutisë së letrës për paketimin e dhuratave. Kutia e Dhuratës me Letër të Vogël mund të jetë paketë e sheshtë dhe të kursejë vëllimin kur dërgesa. Produkte letre...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë letre e ruajtshme magnetike e shtypur me ngjyra

  Kuti dhuratë letre e ruajtshme magnetike e shtypur me ngjyra

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë letre e ruajtshme magnetike e shtypur me ngjyra Paketim kuti magnetike me dizajn të ri me dritare PVC, çmim i lirë me cilësi të lartë. Kuti depozitimi shumëfunksionale e palosshme për dhuratë, kozmetikë, bizhuteri, veshje, rrip, orë, paketim verë. Kuti letre për dhuratë me madhësi dhe dizajn të...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë letre prej kartoni paketimi

  Kuti dhuratë letre prej kartoni paketimi

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë letre prej kartoni paketimi Paketim dhuratë letre kartoni paketimi, çmim chep me cilësi të lartë. Kutia e dhuratave me logo të shtypura, plot me veçoritë e komplimentit. Paketimi i Kutisë së Dhuratave të Letrës me madhësi dhe dizajn të përshtatur, shkallë e mirë. Dëshironi produkte me cilësi të mirë me...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta