Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Paper Packaging Box - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Paper Packaging Box)

 • Kuti e lirë për paketim letre kozmetike me përfundim

  Kuti e lirë për paketim letre kozmetike me përfundim

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti e lirë për paketim letre kozmetike me përfundim Kuti kozmetike prej letre, kutia e kundërt për kozmetikë. Kuti paketimi kozmetik, kuti kozmetike e lirë por luksoze me pullë UV dhe vulosje argjendi. Kuti e lirë kozmetike, kurseni koston tuaj dhe merrni një kuti të përshtatshme paketimi. Dëshironi produkte me...

  Kontaktoni Tani

 • kuti paketimi letre me bluza me porosi

  kuti paketimi letre me bluza me porosi

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti paketimi letre me bluza me porosi Kuti paketimi letre me bluzë bluzë është një kuti kartoni e ngurtë, ne e bëjmë atë në stilet luksoze të kutive të sirtarëve, me shtypje me cilësi të lartë të dizajnit, stili i kutisë është përshtatur, bërë, stilet e tjera të kutive si kapaku dhe kutia bazë, kutia e rrumbullakët,...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi për syze dielli prej letre kraft kafe

  Kuti paketimi për syze dielli prej letre kraft kafe

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e paketimit të syze dielli prej letre kraft kafe kutia e paketimit të letrës së diellit është bërë nga letra e ngurtë e kraft kafe Kuti syze dielli letre me ngjyra kafe me logon unike të stampimit të artë, ju gjithashtu mund të zgjidhni petë me ngjyra të tjera Mirësevini në porosinë tuaj të kutisë së diellit!...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë letre për paketim kartoni me kapak

  Kuti dhuratë letre për paketim kartoni me kapak

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë letre për paketim kartoni me kapak Shtypje kuti letre, shtypje logo e personalizuar me vulosje argjendi, shkëlqim dhe modë. Letër kuti dhuratë, kuti dhuratë letre luksoze për paketimin e produkteve, cilësi të lartë. Paketimi i kutisë së dhuratave, kuti kartoni me kapak, dizajn special dhe material i...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi për dhurata prej kartoni luksoze me magnet

  Kuti paketimi për dhurata prej kartoni luksoze me magnet

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi për dhurata prej kartoni luksoze me magnet Kuti palosëse letre, kuti kartoni me magnet, logon e shtypur me porosi . Kuti dhurate me magnet, paketim dhuratash me cilësi të lartë, vështirë për t’u thyer . Kuti paketimi kartoni, kuti dhurate letre për paketimin e produkteve, asnjëherë jashtë stilit ....

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e palosshme e paketimit të letrës me shirit

  Kutia e palosshme e paketimit të letrës me shirit

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e palosshme e paketimit të letrës me shirit Letër e palosshme, kuti palosëse letre me logo të shtypur dhe shirit, elegante dhe modë . Kutia e palosshme me shirit, kuti palosëse, e lehtë për të palosur dhe për të kursyer koston e transportit . Kutia e personalizuar e palosshme, logoja dhe dizajni i personalizuar,...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e dhuratave të shtypura me letër të shtypur me insert

  Kutia e dhuratave të shtypura me letër të shtypur me insert

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e dhuratave të shtypura me letër të shtypur me insert Dhuratë kuti letre, libër si kuti me fjongo, e zbukuruar dhe me cilësi të lartë . Kuti dhurate me insert, kuti e zeze me fut, e mire per paketimin e produktit . Kutia e dhuratave të personalizuara, kutia e paketimit të dhuratave të palosshme, madhësia me...

  Kontaktoni Tani

 • kuti paketimi letre bizhuteri me fut kadife

  kuti paketimi letre bizhuteri me fut kadife

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti paketimi letre bizhuteri me fut kadife kuti kartoni të punuar me dorë, kuti kartoni të ngurtë të kartonit të përdorur për paketimin e bizhuterive bizhuteri letër box, paketim kuti bizhuteri, kuti bizhuteri me futur kadife për paketim kuti bizhuteri Ju lutemi vini re se të gjitha produktet tona janë bërë me...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë për paketim kartoni kozmetik me logo

  Kuti dhuratë për paketim kartoni kozmetik me logo

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë për paketim kartoni kozmetik me logo Kuti kartoni kozmetike, kuti paketimi letre me logo të nxehtë të letrës, të thjeshtë dhe elegante . Kuti kozmetike për dhurata, kuti kozmetike letre me fut, cilësi të lartë për paketimin e produkteve . Paketimi i kutive të dhuratave, kutia e dhuratave kozmetike, me...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi kartoni me rrip të shtypur me kapak

  Kuti paketimi kartoni me rrip të shtypur me kapak

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi kartoni me rrip të shtypur me kapak Kuti me rrip të shtypur , me printim kompensimi me cilësi të lartë për logon ose modelin tuaj kuti paketimi kartoni rripi, kapaku dhe stili bazë i kutisë kuti me rrip të thjeshtë me kapak për paketimin e rripit tuaj Printime Li Yang do t'ju ofrojë produkte me...

  Kontaktoni Tani

 • kuti paketimi letre dhurate portofoli

  kuti paketimi letre dhurate portofoli

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti paketimi letre dhurate portofoli kuti letre portofoli , me shtypje kompensimi me cilësi të lartë për logon ose modelin tuaj kuti paketimi portofolash, kuti kartoni të ngurtë në stilin e kapakut dhe kutisë bazë Kuti dhurate luksoze për kuletat me shpatull për paketimin e portofolit Printime Li Yang do t'ju...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi të brendshme të letrës Kraft me dritare

  Kuti paketimi të brendshme të letrës Kraft me dritare

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi të brendshme të letrës Kraft me dritare Kuti e brendshme e letrës Kraft, letër kraft me logo të shtypur, e thjeshtë por modë . Kuti paketimi të brendshme, kuti të brendshme, dhuratë për paketim me kuti të shkurtra. Kutia Kraft me dritare, një copë kuti me dritare PVC, mund t’i tregojë mirë produktet...

  Kontaktoni Tani

 • kuti paketimi me letra kozmetike me porosi

  kuti paketimi me letra kozmetike me porosi

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e paketimit të letrës kozmetike të qerpikëve Kutia e paketimit të qerpikëve , stili kuti në formë luksoze për paketimin e qerpikëve Kuti letre për qerpikët , kuti kartoni të ngurtë me printimin tuaj logon për paketimin e qerpikëve Dëshironi produkte me cilësi të mirë me çmim të mirë, shkoni përpara dhe gjeni Li...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë për paketim kozmetik të lirë të ushqimit

  Kuti dhuratë për paketim kozmetik të lirë të ushqimit

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë për paketim kozmetik të lirë të ushqimit Kuti ushqimore letre, kuti për paketimin e ushqimit me logo të shtypur dhe përfunduar. Kutitë e paketimit të ushqimit, kutinë e paketimit kozmetik, kutinë e paketimit të lirë për produktet. Kuti për dhurata të produkteve, kuti dhuratë për paketim të produkteve,...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë paketimi për letra bizhuteri të rrumbullakëta

  Kuti dhuratë paketimi për letra bizhuteri të rrumbullakëta

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë paketimi për letra bizhuteri të rrumbullakëta Pako letre bizhuteri , e bërë në stilin e kutisë popullore të rrumbullakët, kapakun dhe kutinë bazë, kutinë e sheshtë të palosshme, kutinë në formë libri dhe kështu me radhë edhe për opsionin tuaj. Kutia e rrumbullakët e dhuratave të bizhuterive me dekorimin e...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e paketimit të letrave të shtypura me porosi

  Kutia e paketimit të letrave të shtypura me porosi

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e paketimit të letrave të shtypura me porosi Kuti dhuratë për letra të shtypura të ngurtë, me shtypje cilësore të kompensuar të logos ose dizajnit tuaj kuti paketimi për dhurata letre, kapak i thjeshtë dhe stili bazë i kutisë së përdorur për paketimin e dhuratave Kuti dhurate me kapak , kuti letre me kapak ,...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë për paketim letre shalle me kapak

  Kuti dhuratë për paketim letre shalle me kapak

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë për paketim letre shalle me kapak Kutia e paketimit të letrës së ngurtë të shallit , me shtypje të kompensuar me cilësi të lartë, të logos ose dizajnit tuaj Kutia e dhuratave për letër shami , kapaku i thjeshtë dhe stili i kutisë bazë të përdorur për paketimin e shallit Kuti shalle me kapak , kuti letre...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e paketimit të letrës së telefonit me dhuratë të bardhë

  Kutia e paketimit të letrës së telefonit me dhuratë të bardhë

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e paketimit të letrës së telefonit me dhuratë të bardhë kuti kartoni të bardhë, kuti letre sirtari, kuti letre të ngurtë për paketimin e telefonit Kuti telefonike luksoze e bërë në stilin e kutisë së sirtarëve, modeli i tërheqësit ju lejon të hapni lehtë kutinë sa herë që keni nevojë Kutia e telefonit me letër...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi me letra për torta të bëra me porosi

  Kuti paketimi me letra për torta të bëra me porosi

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi me letra për torta të bëra me porosi Kuti paketimi me letra për torta me kupa të bëra me porosi, kuti tortë e formës së shtëpisë dhe logo e shtypur. Paketimi i Letrës së Paketimit të Kupave të ëmbëlsirave, model i thjeshtë, paketim i kutive ushqimore, me cilësi të lartë dhe plot karakteristika juaj,...

  Kontaktoni Tani

 • Paketim letre me pakicë dhuratë letre me pakicë

  Paketim letre me pakicë dhuratë letre me pakicë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketim letre me pakicë dhuratë letre me pakicë Shitje me pakicë dhuratë letre me pako letre me logo të embossed . Paketimi i Paketave të Paketave të Dhuratave të Letrës, Kutia e Paketimit të Paketave të Letrës, Kutia e Dhuratave për Letra me porosi, e lehtë për t’u hapur dhe cilësi e mirë . Dëshironi produkte me...

  Kontaktoni Tani

 • Pako e lirë për paketim letre me dritare PVC

  Pako e lirë për paketim letre me dritare PVC

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Pako e lirë për paketim letre me dritare PVC kuti paketimi letre e lirë , e bërë prej letre të pa veshur me trashësi 350gsm me logo në shtypjen me ngjyra të bardha Paketimi i thjeshtë i kutive të letrës me dritare të qartë PVC në anën e përparme të kutisë, mund të tregojë krenarinë tuaj te klienti pa e hapur...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti ambalazhi letre për syze dielli dielli

  Kuti ambalazhi letre për syze dielli dielli

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti ambalazhi letre për syze dielli dielli Kuti për syze dielli letre, kuti për syze dielli, çmim më të ulët mund të merrni kuti letre me cilësi të lartë . Kutitë e Paketimit të Diellit të Diellit, paketimi i syzeve të diellit, me logon tuaj të shtypur, plot me tiparet e kompanisë tuaj . Produkte Liyang produkteve...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi Dhuratë letre prej kartoni me porosi Fabrika

  Paketimi Dhuratë letre prej kartoni me porosi Fabrika

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi Dhuratë letre prej kartoni me porosi Fabrika Paketimi Dhurata Letër prej kartoni për Fabrika me Pakicë, çmim chep me cilësi të lartë. Kutia e dhuratave me logo të shtypura, plot me veçorinë e komplimentit tuaj. Kuti dhuratë kartoni të zakonshëm me madhësi dhe dizajn të përshtatur, shkallë të mirë. Dëshironi...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi letre për kuti lulesh me dritare

  Kuti paketimi letre për kuti lulesh me dritare

  • markë: LY

  • paketim: sipas kërkesave të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi letre për kuti lulesh me dritare Paketim letre për lule, cilësi të lartë dhe dizajn. Dëshironi produkte me cilësi të mirë me çmim të mirë, shkoni përpara dhe gjeni Li Yang Printime, Ne jemi të përkushtuar t'ju bëjmë të kënaqur, kjo është ajo që ne e quajmë Win-win, Keni nevojë për më shumë detaje me...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta