Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Paper Packaging - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Paper Packaging)

 • Qese letre për ambalazh dhuratë të shtypur me porosi

  Qese letre për ambalazh dhuratë të shtypur me porosi

  • markë: LY

  • paketim: sipas kërkesave të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qese letre për ambalazh dhuratë të shtypur me porosi Qese letre dhurate, me cilësi të mirë dhe dizajn personal ju vetë logon e kompanisë. Paketim qese letre, paketimin e produkteve tuaja, kanë karakteristikë të veçantë të mprehtë, Baganta letre me porosi, me dizajn të veçantë dhe logoja juaj e shtypur, plot me stilin...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e palosshme e paketimit të letrës Kraft

  Kutia e palosshme e paketimit të letrës Kraft

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e palosshme e paketimit të letrës Kraft Kutia e letrës Kraft, duket e thjeshtë por e lezetshme, me logo të shtypura Paketimi i Paketave të Letrës me cilësi të lartë, i bëni produktet tuaja të tërheqin më shumë vëmendjen e klientëve Kutia e palosshme e Kraft, dizajni i thjeshtë, klasa e lartë, paketimi i lehtë....

  Kontaktoni Tani

 • Qese paketimi dhurate letre me leter te zeze

  Qese paketimi dhurate letre me leter te zeze

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qese paketimi dhurate letre me leter te zeze Baganta për dhurata letre, material i shkallës së mirë dhe luksoze e shtypur për të formuar një kombinim perfekt. Paketimi qese letre, paketimi i produkteve tuaja me dorezë, i lehtë për t’u transportuar. Baganta letre e shtypur, me logon tuaj të veçantë të shtypur....

  Kontaktoni Tani

 • Kuti e lirë për paketim letre kozmetike me përfundim

  Kuti e lirë për paketim letre kozmetike me përfundim

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti e lirë për paketim letre kozmetike me përfundim Kuti kozmetike prej letre, kutia e kundërt për kozmetikë. Kuti paketimi kozmetik, kuti kozmetike e lirë por luksoze me pullë UV dhe vulosje argjendi. Kuti e lirë kozmetike, kurseni koston tuaj dhe merrni një kuti të përshtatshme paketimi. Dëshironi produkte me...

  Kontaktoni Tani

 • Paketim qese dhuratë letre të shtypur me porosi

  Paketim qese dhuratë letre të shtypur me porosi

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketim qese dhuratë letre të shtypur me porosi Qese letre e shtypur, qese letre me porosi, me petëzim mat, me pamje te mbare. Paketim qese letre, qese paketimi për dhurata letre për produkte, me cilësi të lartë dhe me logon me porosi. Qese letre për produkte, çanta paketimi të produkteve me dorezë, e lehtë për t’u...

  Kontaktoni Tani

 • kuti paketimi letre me bluza me porosi

  kuti paketimi letre me bluza me porosi

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti paketimi letre me bluza me porosi Kuti paketimi letre me bluzë bluzë është një kuti kartoni e ngurtë, ne e bëjmë atë në stilet luksoze të kutive të sirtarëve, me shtypje me cilësi të lartë të dizajnit, stili i kutisë është përshtatur, bërë, stilet e tjera të kutive si kapaku dhe kutia bazë, kutia e rrumbullakët,...

  Kontaktoni Tani

 • Baganta e ambalazhit të nxehtë të personalizuar me dorezë

  Baganta e ambalazhit të nxehtë të personalizuar me dorezë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Baganta e ambalazhit të nxehtë të personalizuar me dorezë Qese letre e bardhë, qese letre e bardhë me dorezë dhe me porosi të shtypur, klasë e lartë. Paketim qese letre, qese paketimi për produkt me logo të shtypur, plot veçori të kompanisë. Blerje qese letre, cilësi e mirë për blerje, e lehtë për tu bartur dhe e...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi për syze dielli prej letre kraft kafe

  Kuti paketimi për syze dielli prej letre kraft kafe

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e paketimit të syze dielli prej letre kraft kafe kutia e paketimit të letrës së diellit është bërë nga letra e ngurtë e kraft kafe Kuti syze dielli letre me ngjyra kafe me logon unike të stampimit të artë, ju gjithashtu mund të zgjidhni petë me ngjyra të tjera Mirësevini në porosinë tuaj të kutisë së diellit!...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë letre për paketim kartoni me kapak

  Kuti dhuratë letre për paketim kartoni me kapak

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë letre për paketim kartoni me kapak Shtypje kuti letre, shtypje logo e personalizuar me vulosje argjendi, shkëlqim dhe modë. Letër kuti dhuratë, kuti dhuratë letre luksoze për paketimin e produkteve, cilësi të lartë. Paketimi i kutisë së dhuratave, kuti kartoni me kapak, dizajn special dhe material i...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi për dhurata prej kartoni luksoze me magnet

  Kuti paketimi për dhurata prej kartoni luksoze me magnet

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi për dhurata prej kartoni luksoze me magnet Kuti palosëse letre, kuti kartoni me magnet, logon e shtypur me porosi . Kuti dhurate me magnet, paketim dhuratash me cilësi të lartë, vështirë për t’u thyer . Kuti paketimi kartoni, kuti dhurate letre për paketimin e produkteve, asnjëherë jashtë stilit ....

  Kontaktoni Tani

 • Qese paketimi letre me produkte me shkëlqim me logon

  Qese paketimi letre me produkte me shkëlqim me logon

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qese paketimi letre me produkte me shkëlqim me logon Qese letre me shkëlqim, qese letre me petëzim me shkëlqim, elegante dhe te zbukuruar. Qese letre për produkte, qese letre për paketim të produkteve, cilësi të lartë dhe plot karakteristika të kompanisë suaj. Paketim logo qese letre, qese letre te shtypur me porosi...

  Kontaktoni Tani

 • Qese e zezë për blerje letre me dorezë

  Qese e zezë për blerje letre me dorezë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qese e zezë për blerje letre me dorezë Qese letre për blerje letre, çanta për blerje me logo, elegante dhe modë. Qese letre e zeze mat, çanta letre me logo dhe UV e mbarimit, mund te tregoje mire produktet tuaja. Paketim qese për paketim letre, qese letre për dhurata, qese letre promovimi me dorezë shiriti Dëshironi...

  Kontaktoni Tani

 • Qese paketimi për blerje letre të zezë me dorezë

  Qese paketimi për blerje letre të zezë me dorezë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qese paketimi për blerje letre të zezë me dorezë Qese letre e zeze mat, çanta letre petëzimi mat me logo te shtypur. Qese për blerje letre me logon, çanta për dhurata letre, qese paketimi letre, me cilësi të lartë dhe të zbukuruar. Paketim qese për paketim letre, qese letre për dhurata, madhësi dhe dizajn personal,...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e palosshme e paketimit të letrës me shirit

  Kutia e palosshme e paketimit të letrës me shirit

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e palosshme e paketimit të letrës me shirit Letër e palosshme, kuti palosëse letre me logo të shtypur dhe shirit, elegante dhe modë . Kutia e palosshme me shirit, kuti palosëse, e lehtë për të palosur dhe për të kursyer koston e transportit . Kutia e personalizuar e palosshme, logoja dhe dizajni i personalizuar,...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e dhuratave të shtypura me letër të shtypur me insert

  Kutia e dhuratave të shtypura me letër të shtypur me insert

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e dhuratave të shtypura me letër të shtypur me insert Dhuratë kuti letre, libër si kuti me fjongo, e zbukuruar dhe me cilësi të lartë . Kuti dhurate me insert, kuti e zeze me fut, e mire per paketimin e produktit . Kutia e dhuratave të personalizuara, kutia e paketimit të dhuratave të palosshme, madhësia me...

  Kontaktoni Tani

 • Cheapanta e paketimit të produktit me letër të plotë të lirë

  Cheapanta e paketimit të produktit me letër të plotë të lirë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Cheapanta e paketimit të produktit me letër të plotë të lirë Produkte qese letre, qese letre per paketimin e produktit, cilesi te larte dhe dizajn special. Bagsanta letre për dhuratë, qese letre për paketim dhuratë, logo me printim me porosi. Baganta për paketim letre, shkallë e mirë për paketimin e produkteve, qese...

  Kontaktoni Tani

 • kuti paketimi letre bizhuteri me fut kadife

  kuti paketimi letre bizhuteri me fut kadife

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti paketimi letre bizhuteri me fut kadife kuti kartoni të punuar me dorë, kuti kartoni të ngurtë të kartonit të përdorur për paketimin e bizhuterive bizhuteri letër box, paketim kuti bizhuteri, kuti bizhuteri me futur kadife për paketim kuti bizhuteri Ju lutemi vini re se të gjitha produktet tona janë bërë me...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë për paketim kartoni kozmetik me logo

  Kuti dhuratë për paketim kartoni kozmetik me logo

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë për paketim kartoni kozmetik me logo Kuti kartoni kozmetike, kuti paketimi letre me logo të nxehtë të letrës, të thjeshtë dhe elegante . Kuti kozmetike për dhurata, kuti kozmetike letre me fut, cilësi të lartë për paketimin e produkteve . Paketimi i kutive të dhuratave, kutia e dhuratave kozmetike, me...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi kartoni me rrip të shtypur me kapak

  Kuti paketimi kartoni me rrip të shtypur me kapak

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi kartoni me rrip të shtypur me kapak Kuti me rrip të shtypur , me printim kompensimi me cilësi të lartë për logon ose modelin tuaj kuti paketimi kartoni rripi, kapaku dhe stili bazë i kutisë kuti me rrip të thjeshtë me kapak për paketimin e rripit tuaj Printime Li Yang do t'ju ofrojë produkte me...

  Kontaktoni Tani

 • kuti paketimi letre dhurate portofoli

  kuti paketimi letre dhurate portofoli

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti paketimi letre dhurate portofoli kuti letre portofoli , me shtypje kompensimi me cilësi të lartë për logon ose modelin tuaj kuti paketimi portofolash, kuti kartoni të ngurtë në stilin e kapakut dhe kutisë bazë Kuti dhurate luksoze për kuletat me shpatull për paketimin e portofolit Printime Li Yang do t'ju...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti paketimi të brendshme të letrës Kraft me dritare

  Kuti paketimi të brendshme të letrës Kraft me dritare

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti paketimi të brendshme të letrës Kraft me dritare Kuti e brendshme e letrës Kraft, letër kraft me logo të shtypur, e thjeshtë por modë . Kuti paketimi të brendshme, kuti të brendshme, dhuratë për paketim me kuti të shkurtra. Kutia Kraft me dritare, një copë kuti me dritare PVC, mund t’i tregojë mirë produktet...

  Kontaktoni Tani

 • Qese letre me porosi te bardhe me logo te shtypur

  Qese letre me porosi te bardhe me logo te shtypur

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Qese letre me porosi te bardhe me logo te shtypur Qese paketimi letre te bardhe, qese dhurate letre, qese pazar me logo te shtypur. Qese letre dhurate me logo, qese letre e bardhe me logon e zeze, e thjeshte por kurre pa stil. Qese letre e shtypur me logo, madhësia dhe modeli i bërë me porosi, zgjedhja e mirë për...

  Kontaktoni Tani

 • kuti paketimi me letra kozmetike me porosi

  kuti paketimi me letra kozmetike me porosi

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia e paketimit të letrës kozmetike të qerpikëve Kutia e paketimit të qerpikëve , stili kuti në formë luksoze për paketimin e qerpikëve Kuti letre për qerpikët , kuti kartoni të ngurtë me printimin tuaj logon për paketimin e qerpikëve Dëshironi produkte me cilësi të mirë me çmim të mirë, shkoni përpara dhe gjeni Li...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë paketimi letre bizhuteri unazë

  Kuti dhuratë paketimi letre bizhuteri unazë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë paketimi letre bizhuteri unazë Kuti letre unazë , kuti kartoni të ngurtë, të mbështjellë me letër cilësi Kuti bukuroshe prej argjile unaze , e bërë ne kapak dhe stil baze, me kadife brenda jastëkut për montim unazash / vathë Mirë se vini në porosi bëni kutinë e unazës me shtypjen e logos së kompanisë suaj...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta