Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Printing Service - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Printing Service)

 • Shërbim për shtypjen e librave për fëmijë të vështirë

  Shërbim për shtypjen e librave për fëmijë të vështirë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Shërbim për shtypjen e librave për fëmijë të vështirë Shtypja e librave Hardcover, me printim të mbuluar me cilësi të mirë, me pamje të mirë dhe mund të shmangë ndotur dhe thyer. Fëmijët shtypin librin, ngjyra, qartë, riciklohen letra për fëmijë. Shërbimi i shtypjes romane, mund t’i shtypë mirë librat. Dëshironi...

  Kontaktoni Tani

 • Shërbimi i Shtypjes së Revistave të Vogla të Modës

  Shërbimi i Shtypjes së Revistave të Vogla të Modës

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Shërbimi i Shtypjes së Revistave të Vogla të Modës Shtypja e revistës, me shtypje të një cilësie të mirë, me pamje të mirë dhe mund të shmangë pista dhe thyer. Shtypja e revistave të modës, me ngjyra, qartë, tregon produktet tuaja të modës. Shtypje e lirë e revistës, çmim i mirë por me cilësi të lartë. Dëshironi...

  Kontaktoni Tani

 • Fletore e butë e butë e personalizuar me elastike

  Fletore e butë e butë e personalizuar me elastike

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Fletore e butë e butë e personalizuar me elastike Shtypje fletore Softcover, me cilësi të mirë dhe sasi të popullarizuara të studentëve, fletore për student. Fletore e butë letre, e mirë për shënime gjatë takimit në zyrë, partneri i punës tuaj, Fletore me elastike, e lehtë për t’u mbajtur, mund të ketë logon tuaj të...

  Kontaktoni Tani

 • Shtypje me lule fletore studentore hardcover

  Shtypje me lule fletore studentore hardcover

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Printim me lule fletore hardkover me cilësi të lartë Shtypja e fletoreve Hardcover, me cilësi të mirë dhe sasi të popullarizuara të studentëve. Fletore letër shkrimi, e mirë për shënime gjatë takimit në zyrë. Shtypja fletore me porosi, mund të ketë logon tuaj të shtypur, plot me karakteristika të kompanisë. Dëshironi...

  Kontaktoni Tani

 • Katalogu i Produkteve të gradës së mirë Shtypi broshurë

  Katalogu i Produkteve të gradës së mirë Shtypi broshurë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Katalogu i Produkteve të gradës së mirë Shtypi broshurë Shërbimi i shtypjes së katalogut, me materiale dhe shtypje me cilësi të lartë, tregon përparësinë e produkteve tuaja. Shtypja e katalogut të produkteve, shtypni produktet tuaja si një katalog, të lehtë për të treguar produktet që keni. Libër për shtypjen e...

  Kontaktoni Tani

 • Shtypja e librave PU me fletë ari

  Shtypja e librave PU me fletë ari

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Shtypja e librave PU me fletë ari Shtypja e librave PU, mbulesa e UP me bllokim ari, cilësi të lartë dhe luks. Shtypja e librave me porosi, brenda letrës së kompensuar me shkallë të mirë, e vështirë për tu thyer, e qëndrueshme. Libri i mbuluar me UP, madhësi dhe ngjyra të ndryshme, mund t'ju ndihmojë të shtypni...

  Kontaktoni Tani

 • tela o fletore spirale lidhëse me brez elastik

  tela o fletore spirale lidhëse me brez elastik

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 200000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  tela o fletore metalike spirale lidhëse me brez elastik Fletore Spiral me tela metalike që lidhet, metali me ngjyrë të bardhë është për opsionin tuaj Fletorja spirale është e njohur që përdoret në shkollë dhe zyrë, shtypja CMYK ose pantononi është sipas modelit tuaj fletore me dizajn elastik të bandës ju bëjnë të...

  Kontaktoni Tani

 • shtypje librash për fëmijë arsimorë

  shtypje librash për fëmijë arsimorë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  shtypje librash për fëmijë arsimorë Shtypja e librave Hardcover, me shtypje me cilësi të lartë CMYK, petëzimi me shkëlqim mund të shmangë ndotur dhe pastruar lehtë libri edukativ me shtypje shumëngjyrësh mund të ndihmojë në tërheqjen e interesit të fëmijëve, atëherë mirë për të përvetësuar njohuritë e shprehura në...

  Kontaktoni Tani

 • Fletore fletësh letre me letër xhepi

  Fletore fletësh letre me letër xhepi

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Fletore fletësh letre me letër xhepi Fletore e zbukuruar, me dizajn hardcover dhe detyruese është detyruese e përsosur, ekziston gjithashtu edhe softver për opsionin tuaj. Fletore me shtypje ditari është e lehtë për ju që të regjistroni atë që mendoni se është e rëndësishme për ju Farëdo që ta përdorni në shkollë apo...

  Kontaktoni Tani

 • Shërbimi i shtypjes së katalogut të broshurave të produkteve

  Shërbimi i shtypjes së katalogut të broshurave të produkteve

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Shërbimi i shtypjes së katalogut të broshurave të produkteve Shtypja e broshurave të produkteve, broshurat me produkte të shtypura, tregojnë të gjitha produktet tuaja të reja. Katalogu i produkteve të shtypura, shtypja e katalogut, tërheqëse dhe e bukur. Katalog i shtypur personal, madhësia e përshtatur dhe dizajni me...

  Kontaktoni Tani

 • Shërbimi i shtypjes së fletëpalosjeve reklamuese të palosshme

  Shërbimi i shtypjes së fletëpalosjeve reklamuese të palosshme

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Shërbimi i shtypjes së fletëpalosjeve reklamuese të palosshme Shtypi Broshura Foldable , shtypje me ngjyra, e përdorur për marketing shtypje fletëpalosje promovuese , fletëpalosje e lirë por me shtypje me cilësi të lartë Produkte letre Liyang Co,

  Kontaktoni Tani

 • Shtypje fletore për shkollë zyre speciale me xhep

  Shtypje fletore për shkollë zyre speciale me xhep

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Shtypje fletore për shkollë zyre speciale me xhep Shtypje speciale për fletore, mbulesë letre me shkrime, cilësi të lartë dhe të zbukuruar. Fletore me xhepa, fletore me porosi për zyra dhe shkollë, me xhepa dhe logo. Shtypja e fletoreve të zyrave, materiali i shkallës së mirë dhe çmimi i arsyeshëm, do të jetë zgjedhja...

  Kontaktoni Tani

 • Shërbimi i shtypjes së broshurave të katalogut të ngjyrave të produkteve

  Shërbimi i shtypjes së broshurave të katalogut të ngjyrave të produkteve

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Shërbimi i shtypjes së broshurave të katalogut të ngjyrave të produkteve Produkte broshurë të shtypura, shërbim të shtypjes së katalogut të broshurave, aftësi të larta. Produkti i katalogut i shtypur, shtypja e produktit, mund t’i tregojë mirë produktet tuaja. Shtypja e katalogut të letrës, materiali i shkallës së...

  Kontaktoni Tani

 • Shërbimi i shtypjes së katalogut të revistave për fëmijë

  Shërbimi i shtypjes së katalogut të revistave për fëmijë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Shërbimi i shtypjes së katalogut të revistave për fëmijë Shërbimi i shtypjes së revistave, shtypshkronja, produkte të shtypura për rroba të fëmijëve, me cilësi të lartë. Shtypi Revista me shkëlqim, revista me petëzim me shkëlqim, zgjedhje e mirë për katalogun e shtypur. Shtypje broshurash për fëmijë, shtypje...

  Kontaktoni Tani

 • Fletore zyre për mbulesë lëkure me logon e artë

  Fletore zyre për mbulesë lëkure me logon e artë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Fletore zyre për mbulesë lëkure me logon e artë Fletore zyrash lëkure, fletore pritning fletore, me logo bllokuese ari, shkëlqim dhe zbukurim. Fletore zyre me logo, fletore lëkure, madhësi dhe faqe të personalizuara, plot veçori të kompanisë suaj. Fletore logoje e artë, shtypje fletore, cilësi e mirë. Produkte Liyang...

  Kontaktoni Tani

 • Shërbim printimi i produkteve të revistave të modës të personalizuara

  Shërbim printimi i produkteve të revistave të modës të personalizuara

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Shërbim printimi i produkteve të revistave të modës të personalizuara Shtypur revista e modës, shtypje e revistës, me ngjyra të plota me cilësi të lartë të shtypura. Shtypi me shkëlqim, mund të mbjellë produktet tuaja mirë, të qarta dhe të zbukuruara. Printime në revista të produkteve, produkte tregojnë dhe prodhojnë,...

  Kontaktoni Tani

 • Fëmijët e butë që ngjyrosin shtypjen e librave

  Fëmijët e butë që ngjyrosin shtypjen e librave

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Fëmijët e butë që ngjyrosin shtypjen e librave Shtypja e librave softcover , me shtypje me cilësi të lartë CMYK, petëzimi me shkëlqim mund të shmangë ndotur dhe pastruar lehtë Shtypja e librave me ngjyrosje mund të ndihmojë për të tërhequr dhe kultivuar interesi i fëmijëve Dëshironi produkte me cilësi të mirë me çmim...

  Kontaktoni Tani

 • Fëmijët me porosi ngjyrosur librin me qepje shalle

  Fëmijët me porosi ngjyrosur librin me qepje shalle

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Fëmijët me porosi ngjyrosur librin me qepje shalle Fëmijët që ngjyrosin shtypjen e librave , me printim CMYK me cilësi të lartë, petëzimi me shkëlqim mund të shmangë ndotur dhe pastruar lehtë Shtypja e librave me ngjyrosje mund të ndihmojë për të tërhequr dhe kultivuar interesi i fëmijëve Produkte Liyang produkteve...

  Kontaktoni Tani

 • Shtypja e librave me histori për fëmijët e vështirë

  Shtypja e librave me histori për fëmijët e vështirë

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Shtypja e librave me histori për fëmijët e vështirë Shtypja e librave me tregime , shtypja me ngjyra të lartë CMYK me kompensim me petëzim me shkëlqim për kopertinën Shtypja e librave për fëmijë , e shtypur me porosi sipas modelit tuaj Shtypja e librave Hardcover , softcover është gjithashtu për opsionin tuaj....

  Kontaktoni Tani

 • Katalogu me ngjyra broshurash të shërbimit të shtypjes së produkteve

  Katalogu me ngjyra broshurash të shërbimit të shtypjes së produkteve

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Katalogu me ngjyra broshurash të shërbimit të shtypjes së produkteve Ne ofrojmë shërbimin e shtypjes së broshurës , shërbimin e shtypjes së katalogut me makinën shtypëse të kompensuar. Lënda e parë e shtypjes me ngjyra të katalogut është Eko-Friendly, ricikloni materiale letre. Trashësia e letrës nga 60-140gsm. Nëse...

  Kontaktoni Tani

 • Shërbim perfekt për shtypjen e librave softcover

  Shërbim perfekt për shtypjen e librave softcover

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Shërbim perfekt për shtypjen e librave softcover Ky lloj libri detyrues i përsosur i detyrueshëm do të ndahet në dy pjesë për tu shtypur, pjesa e parë e mbulesës do të bëhet prej kartoni, pesha e kartonit nga 250gsm në 400gsm, faqja e dytë e faqes së brendshme, faqet do të shtypen në letër të hollë nga pesha 80gsm në...

  Kontaktoni Tani

 • Shtypi revista A4 argëtuese për reklama

  Shtypi revista A4 argëtuese për reklama

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Shtypi revista A4 argëtuese për reklama Kjo është një revistë e modës, një revistë promovuese, një revistë reklamimi, një revistë argëtuese. Ne ofrojmë lloje të ndryshme të shërbimeve të shtypjes së revistave siç janë shtypja e revistave argëtuese, reklamimi i shtypjes së revistave, shtypja e revistës A4 etj. Revistat...

  Kontaktoni Tani

 • Fletore Hardcover me logon e personalizuar

  Fletore Hardcover me logon e personalizuar

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Fletore Hardcover me logon e personalizuar Të gjitha llojet e notebook hardcover me cilësi të lartë do të bëhen me porosi dhe logo me porosi. Ne mund të ofrojmë të gjitha llojet e shërbimit të shtypjes së librave dhe shtypjen e fletoreve për distributorin dhe shumicën. Të tilla si libri i vështirë, libri i butë, libri...

  Kontaktoni Tani

 • shërbim i lirë për stilin e jetës me porosi të shtypjes Revista

  shërbim i lirë për stilin e jetës me porosi të shtypjes Revista

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  shërbim i lirë për stilin e jetës me porosi të shtypjes Revista I ri në revistën e re! Mbulesa përdoret brenda 80-300 gram, faqja e brendshme është e hollë, përdorimi i letrës së bakrit të dyfishtë, të dy palët të lëmuara, trajtimi sipërfaqësor duke përdorur ngjitës të lehtë, gjithashtu mund të bëhet me ngjitës të...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta