Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Watch Box - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Watch Box)

 • kuti orësh prej letre argjendarie me jastëk

  kuti orësh prej letre argjendarie me jastëk

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Bag/Bags

  Kutia dhe kutia bazë e kuqe e shikimit me jastëk të vogël Kuti Watch me jastëk, kuti shikimi me cilësi të lartë me kapak, me një jastëk. Mirë në kërkim. Red Watch Box, logo e shtypur me porosi me përfundimin, dizajn special për kutinë e shikimit. Kutia e Dhuratave për Shikim, ora e paketimit sa për dhuratë, kutitë...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia me porosi kapaku dhe baza e kartonit bazë

  Kutia me porosi kapaku dhe baza e kartonit bazë

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kutia me porosi kapaku dhe baza e kartonit bazë Kutia e shikimit të kartonit, kartoni i kutive të shikimit, me cilësi të lartë dhe me logo të shtypur. Kuti Watch Watch Custom, kuti kartoni me madhësi me porosi me kapak për tu shikuar. Kutia e vetme e shikimit, vendosni një orë në kuti, kanaçe me shkumë ose kadife....

  Kontaktoni Tani

 • Kuti kartoni për shikimin C-clip

  Kuti kartoni për shikimin C-clip

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti kartoni për shikimin C-clip Kuti kartoni në formë luksoze me kuti kartoni me mbështjellje prej lëkure për paketimin e orës, kutia me mbështjellës letre do të kushtojë më pak. Shikoni kutinë e kartonit me gome C-gome për shfaqjen e orës, gjithashtu ekziston metali c-clip për opsionin tuaj, gjithashtu mund të...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti kartoni të ngurtë me c-clip për doreza

  Kuti kartoni të ngurtë me c-clip për doreza

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti kartoni të ngurtë me c-clip për doreza Kuti kartoni i ngurtë me mbështjellës prej lëkure për paketimin e argjendarisë së argjendarisë, kutia me mbështjellës letre do të kushtojë më pak. Kuti kartoni Bangle me gome C-clip për shfaqje në gojë, gjithashtu ekziston metali c-clip për opsionin tuaj, gjithashtu mund të...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti prej kartoni të ngurtë me një kapak

  Kuti prej kartoni të ngurtë me një kapak

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti prej kartoni të ngurtë me një kapak kuti prej banglash kartoni me letër ambalazhi për paketimin e argjendarisë Kutia e bllokoj me jastëk për shfaqje të gojës, ka edhe metali / gome c-clip për opsionin tuaj Kutia e kartonit me kapak është një stil i thjeshtë kutie, por mund t’i bëjë produktet tuaja të duken...

  Kontaktoni Tani

 • kuti kartonash bizhuteri të bukura gjerdan me fjongo

  kuti kartonash bizhuteri të bukura gjerdan me fjongo

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Bag/Bags

  kuti kartoni xhevahire mjaft të bukur gjerdan me shirit Kuti paketimi gozhdë mjaft e bukur me shtypje me cilësi të lartë të kompensuar me ngjyra për paketimin e gjerdanëve Për këtë kuti kartoni gjerdan , ne shtojmë shiritin në kapakun e jashtëm të kutisë për ta bërë atë të duket më bukur. Mirë se vini në porosi bëni...

  Kontaktoni Tani

 • kuti paketimi letre bizhuteri me fut kadife

  kuti paketimi letre bizhuteri me fut kadife

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti paketimi letre bizhuteri me fut kadife kuti kartoni të punuar me dorë, kuti kartoni të ngurtë të kartonit të përdorur për paketimin e bizhuterive bizhuteri letër box, paketim kuti bizhuteri, kuti bizhuteri me futur kadife për paketim kuti bizhuteri Ju lutemi vini re se të gjitha produktet tona janë bërë me...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti rrëshqitëse e sirtarit të letrës për paketimin e dhuratave të argjendarisë

  Kuti rrëshqitëse e sirtarit të letrës për paketimin e dhuratave të argjendarisë

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Bag/Bags

  Kuti rrëshqitëse e sirtarit të letrës për paketimin e dhuratave të argjendarisë Kuti e ngurtë e bizhuterive prej letre me cilësi të lartë për shtypjen e kompensuar me ngjyra për paketimin e bizhuterive Kuti bizhuteri sirtari me tërheqës PU, lehtë mund të hapni kutinë Liyang Paper Products Co, Ltd, e themeluar në vitin...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti dhuratë jastëk letre për paketimin e bizhuterive

  Kuti dhuratë jastëk letre për paketimin e bizhuterive

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti dhuratë jastëk letre për paketimin e bizhuterive Kutia e jastëkut të letrës është bërë në letër arti 350gsm, kuti me stil të lehtë për paketimin e bizhuterive kuti jastëk për paketimin e bizhuterive me dorezë të ngurtë të prerë, mjaft e fortë për të hequr kuti bizhuteri letre me shtypje cilësore të kompensuar për...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i kutive të letrave të dhuratave me shiritin e shiritit

  Paketimi i kutive të letrave të dhuratave me shiritin e shiritit

  • markë: LY

  • paketim: K = K importoni dhe eksportoni kartona standarde të valëzuar

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i kutisë së letrës së dhuratave me dorezë shiriti Kjo kuti letre dhuratë në lloj katror, ​​logo të stampuar prej ari me ngjyrë të bardhë në pjesën e sipërme dhe të përparme; Kuti letre me shirita Hande për hartimin e paketimit të luleve dhe për të marrë zgarë. Paketimi i kutisë së letrës pranon me porosi të...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e Paketimit të Bizhuterive Logo me porosi me sirtar

  Kutia e Paketimit të Bizhuterive Logo me porosi me sirtar

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Bag/Bags

  Paketimi i byzylykut Kuti e dhuratave të bizhuterive PU Kuti bizhuteri me lloj sirtari për paketimin e bizhuterive; Kuti të tilla letre bizhuteri pranojnë shtypjen e logos me porosi ose vulosje me logo argjendi. Brenda një qese prej kadifeje për mbajtësen e sigurt të bizhuterive. Kutia e bizhuterive me letra me ngjyra...

  Kontaktoni Tani

 • Kutitë prej letre dhurate me lule të drejtkëndëshit

  Kutitë prej letre dhurate me lule të drejtkëndëshit

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Bag/Bags

  Kuti letre për dhurata me madhësi të mëdha drejtkëndësh Formë drejtkëndësh Materiali prej kartoni letre me madhësi të madhe për paketimin e luleve të gjata; Kjo kuti letre për dhurata lule të mëdha dhe të mjaftueshme për paketimin e trëndafilave me kërcell të gjatë; Dizajni i drejtkëndëshit është për paketim më të...

  Kontaktoni Tani

 • Lule kartoni me lule të personalizuara me kapak dhe hark

  Lule kartoni me lule të personalizuara me kapak dhe hark

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Bag/Bags

  Karton i luleve me porosi me kapak dhe hark Materiali i kartonit të luleve me porosi me kuti me shirita të madh për paketimin e luleve të gjata; Kjo kuti letre prej kartoni luleje mjaft e madhe për paketimin e trëndafilave të bardhë me rrjedhin të gjatë; Kutia prej kartoni me dizajn harku është e ngurtë dhe e bukur si...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti shikimi luksoze prej letre me fut kadife

  Kuti shikimi luksoze prej letre me fut kadife

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti shikimi luksoze prej letre me fut kadife Kuti Watch Watch luksoze prej letre arti me karton; Ngjyra portokalli elegante dhe shtypja e kompensuar me logo të zezë duket e lezetshme; Kutia e shikimit me futje të bardhë të lartë prej kadifeje për të mbajtur dhe shfaqur orën. Kjo kuti Watch Watch Paper me Insertts...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e Paketimit të Letrës së Duket prej Kartoni

  Kutia e Paketimit të Letrës së Duket prej Kartoni

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti shikimi luksoze prej letre me fut kadife Shikoni Kutinë e Paketimit të Letrës prej letre arti me karton; Ngjyra portokalli elegante dhe shtypja e kompensuar me logo të zezë duket e lezetshme; Kutia e shikimit të kartonit me futje të bardhë të lartë prej kadifeje për të mbajtur dhe shfaqur orën. Kjo kuti paketimi...

  Kontaktoni Tani

 • Paketimi i kutive të ruajtjes së orës së letrës luksoze

  Paketimi i kutive të ruajtjes së orës së letrës luksoze

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketimi i kutive të ruajtjes së orës së letrës luksoze Kuti Watch Luxury e bërë nga letra arti me karton; Ngjyra portokalli elegante dhe shtypja e kompensuar me logo të zezë duket e lezetshme; Kapaku dhe lloji bazë i Kutisë së Paketimit me futje kadifeje të bardhë me fund të lartë për mbajtjen dhe shfaqjen e orës Kjo...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti me shumicë për Shikim Kutia e lirë e shikimit të letrës

  Kuti me shumicë për Shikim Kutia e lirë e shikimit të letrës

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti me shumicë për të parë kutinë e lirë të shikimit të letrës Kuti Watch me shumicë prej letre arti me karton; Ngjyra portokalli elegante dhe shtypja e kompensuar me logo të zezë duket e lezetshme; Kapaku dhe lloji bazë i stilit të Lirë Watch Box me futje të bardhë të lartë prej kadifeje për mbajtje dhe ekran Kjo...

  Kontaktoni Tani

 • Watch dhuratë paketimi kuti për ekran

  Watch dhuratë paketimi kuti për ekran

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Watch dhuratë paketimi kuti për ekran Kutia e ekranit Watch prej letre arti me karton; Ngjyra portokalli elegante dhe shtypja e kompensuar me logo të zezë duket e lezetshme; Paketimi i Dhuratës së Kutisë së Shikimeve me futje kadifeje të bardhë të fundit të fundit në paketim dhe shfaqje. Kjo Paketimi i Kutive të...

  Kontaktoni Tani

 • Paketim letre paketimi dhurate paketimi letre

  Paketim letre paketimi dhurate paketimi letre

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Paketim letre paketimi dhurate paketimi letre Watch Box Materiali i bërë nga letra arti me karton; Ngjyra portokalli elegante dhe shtypja e kompensuar me logo të zezë duket e lezetshme; Kapaku dhe lloji bazë i stilit të Kutisë së Dhuratave të Shikimeve të Lira të Vogla me futje të bardhë të lartë prej kadifeje për...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti prej letre bizhuteri të zezë me dritare

  Kuti prej letre bizhuteri të zezë me dritare

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Kuti prej letre bizhuteri të zezë me dritare Kuti e zezë e shikimit , kuti letre e thjeshtë 2 copë me jastëk të bardhë të butë për shfaqjen e orës kuti paketimi bizhuteri , kuti paketimi orari të ngurtë të kartonit Kuti luksoze e orës së zezë me dritare për shfaqjen e bizhuterive të shikimit, me këtë dizajn, klienti...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e rrumbullakët e paketimit të bizhuterive me futje lëkure

  Kutia e rrumbullakët e paketimit të bizhuterive me futje lëkure

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Bag/Bags

  Kutia e rrumbullakët e paketimit të bizhuterive me futje lëkure Lloji i rrumbullakët i bizhuterive për paketimin e bizhuterive; Kutia e tillë e Paketimit të Bizhuterive pranojnë shtypjen me logo ose vulosjen e logos. Brenda kutisë së bizhuterive me Vendosje lëkure për gjerdan ose mbajtës rrathë. inserti është dizajn i...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia e paraqitjes së bizhuterive prej kartoni me logo

  Kutia e paraqitjes së bizhuterive prej kartoni me logo

  • markë: LY

  • paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

  • Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

  • Min. urdhër: 1000 Bag/Bags

  Kutia e paraqitjes së bizhuterive prej kartoni me logo Lloj kuti bizhuteri kartoni për paketimin e bizhuterive; Kutia e tillë e ekranit të bizhuterive pranon shtypjen e logos ose vulosjen e logos. Kuti bizhuteri me logo të zakonshme brenda futjes prej lëkure për mbajtësen e sigurt të bizhuterive. Kutia e argjendarisë...

  Kontaktoni Tani

 • kuti sheshi plastike, me jastëk prej kadifeje

  kuti sheshi plastike, me jastëk prej kadifeje

  • markë: LY

  • paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

  • Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  kuti sheshi plastike, me jastëk prej kadifeje Kutia katrore e orës, kutia e paketimit të orës , e bërë në stilin e kutisë plastike luksoze, jashtë është e mbështjellur me shtypje letre dhe brenda është kamoshi Kuti plastike luksoze e shikimit me jastëk prej kadifeje për paketimin e orës, kutia plastike është një stil...

  Kontaktoni Tani

 • Shitje e mirë kuti shikimi klasik i zi

  Shitje e mirë kuti shikimi klasik i zi

  • markë: LY

  • paketim: sipas kërkesave të klientëve

  • Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces

  Shitje e mirë kuti shikimi klasik i zi Shkallë e mirë për paketimin e kutive të verës, madhësi e përshtatshme për verë, Gjithashtu e mirë për të si një Kuti Dhurate Verë, e thjeshtë por jo e lirë, duket e këndshme, Kuti vere me dorezë, e lehtë për t’u transportuar dhe më e sjellshme. 1) përvojat 17 vjeçare për të...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta