Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKutia e sirtarit

Kutia e sirtarit (Total 44 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e sirtarit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e sirtarit , furnizuesit Kutia e sirtarit të letrës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e sirtarit të shtypur R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Paketimi i kuti kartoni me rrëshqitje të kartonit të sirtarit

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i kuti kartoni me rrëshqitje të kartonit të sirtarit Paketimi i kuti kartoni rrëshqitës kartoni unik sirtar unik drejtkëndëshe me shkallë të lartë
Kuti dhuratash sirtar me zbukurime me logo UV

markë: LY

paketim: paketuar në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e dhuratave sirtar letre e zbukuruar me logon UV Sirtar Dhuratë Kuti, dizajn sirtar për paketimin e dhuratave, dizajn special me cilësi të mirë. Dizajni i Kuti sirtar, logo dhe dizajn i shtypur me porosi, i mirë për dhuratë. Paketimi i Kuti...
Kutia e paketimit të argjendarisë së sirtarëve të kartonit të kuq

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e paketimit të argjendarisë së sirtarëve të kartonit të kuq Kutia e paketimit të bizhuterive është bërë prej letre arti dhe kartoni me dizajnin e klientit. Kjo kuti sirtar përdoret gjerësisht për bizhuteri, peshqir, çorap, orë, mbathje etj....
paketim i arkave kozmetike të letrës së zezë kraft

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

paketim i arkave kozmetike të letrës së zezë kraft Paketimi i kutive të sirtarëve të letrës së zezë kraft kozmetike të shtypur drejtkëndëshe me logo të personalizuara për shishe për kujdesin e lëkurës në serum thelb. Kjo kuti ka futur shkumë EVA të...
Kuti për sirtar kafe kraft për kutinë e paketimit belte

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti për sirtar kafe kraft për kutinë e paketimit belte T ai kafe kuti kraft sirtar është bërë prej letre kaft dhe kartoni letre me modelin e klientit. K trap kuti sirtar letër mund të jenë logoja me porosi, ngjyra dhe madhësia. Ngjyra kafe e...
Kuti sirtar i paketimit të kartonave të produkteve të reja

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti sirtar i paketimit të kartonave të produkteve të reja Kuti sirtar për paketimin e kartonave të dhuratave, kuti sirtar me ngjyra rozë me petëzim mat, luks dhe modë . Kutia e sirtarit të paketimit të dhuratave, kutia e paketimit të bizhuterive me...
Kuti tërheqëse kartoni të personalizuar për rroba

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti kartoni për tërheqje të personalizuar me karton për rrobat Kuti për sirtarët e rrobave, kuti sirtar për paketimin e rrobave, cilësi të lartë dhe luks. Slip kuti sirtar, kuti shqip, dizajn të lehtë të hapur dhe special. Kuti për dhurata, kuti...
Kutia e sirtarit të parave apo ngjyrave të flokëve

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e sirtarit të parave apo ngjyrave të flokëve Kuti sirtar me porosi, mund të vendoset jo vetëm parukë mund të vendoset edhe bojë për flokët dhe sende të tjera, sipas kërkesave të klientit. Kjo kuti dhuratë është bërë nga tabela e bardhë dhe...
Paketimi i Kutive të Dhuratave të Rrëshqitjes së Kartonave të Klasave të Larta

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti e bukur bizhuteri sirtare me logon e personalizuar Kuti kuti sirtar kyç makinë është prej letre dhe letër cotated karton. D rawer bizhuteri kuti mund të jetë me porosi logo, ngjyra dhe madhësi. Mund të jetë shtypja brenda dhe jashtë. Kutia e...
Sirtar kafeje me dritare

Çmimi i njësisë: USD 1.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 1.5 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti kafeje me dritare Kutia e sirtarit që fondi i ri përmban një dritare, me fotografi të bardha dhe të kuqe janë bashkuar në martesë, tema është e dukshme, përmbajnë një dritare PVC për të treguar më mirë kafen brenda, kanë shiritin për t’u hapur...
Kutia e paketimit të sirtarit të letrës së syze dielli me shirit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e paketimit të sirtarit të letrës së syze dielli me shirit Një rast i veçantë qelqi , duke përdorur karton të bardhë dhe përbërjen e bordit gri, sipërfaqen e përdorimit të trajtimit të nxehtë të argjendit, e bëjnë emrin e produktit më të...
Paketimi i Kutisë së Vizave

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i Kutisë së Vizave Kutia e sirtarit të letrës prej letre arti të bardhë e cila trashësia e bordit të letrës 1.5-2.5 mm sipas madhësisë së kutisë së sirtarit dhe preferoni; Kuti bizhuteri Rozë në madhësi 17x8x4cm për paketimin e bizhuterive,...
Kutia e sirtarit të palosshme të kutisë së letrës

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e sirtarit rozë me dorezë shiriti Paketimit kuti sirtar letër është bërë e artit letër / letër kraft / letër artizanale me dizajn konsumatorit. Kutia e sirtarëve të rrëshqitjes P aper mund të jetë logo, ngjyra dhe madhësia. Kjo kuti sirtare e...
Kutia e sirtarit rozë me dorezë shiriti

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e sirtarit rozë me dorezë shiriti Kutia e sirtarit rozë është bërë prej letre arti dhe kartoni letre me dizajnin e klientit. Kuti për sirtarin e bojës P me dorezë mund të jenë logoja me porosi, ngjyra dhe madhësia. Doreza do të përdorë...
Paketimi i dhuratave të bëra me porosi të stilit të ndeshjes

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i dhuratave të bëra me porosi të stilit të ndeshjes Dizajn i ri ! Kutia e ndeshjes mund të personalizohet. Sigurisht, nuk është vetëm një kuti ndeshje, ju gjithashtu e përdorni atë për të mbajtur produkte të tjerë, të tilla si vathë,...
Kutia e sirtarit të letrës kraft me shtypje

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Kutia e sirtarit të letrës kraft me shtypje Kutia e sirtarit të letrës Kraft , kutia klasike e sirtarit me shtypjen e logos me porosi Kutia e sirtarit kafe , e mbështjellë me letër kafeje kafeje, letër ambalazhi është sipas kërkesës tuaj Kuti sirtar...
Kuti për sirtar për kutitë e sirtarëve të vathëve

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti për sirtar për kutitë e sirtarëve të vathëve Kutia e sirtarëve të vathëve është bërë nga letra të veçanta dhe letra kartoni. D rawer kuti për vathë mund të jenë logoja me porosi, ngjyra dhe madhësia. Mund të jetë shtypja brenda dhe jashtë. Kuti...
Kutia e sirtarit rozë me mëngë letre

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e Paketimit të Dhuratave për Vizat Rrëshqitëse me Letër Arti të Shtypur në Rozë Rozë me mëngë letre Kutia e sirtarit rozë është bërë prej letre të mbuluar me letra dhe kartoni, Mund të vuloset edhe me ar . Kjo kuti mund të jenë logoja me...
Kuti e bukur bizhuteri sirtare me logon e personalizuar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti e bukur bizhuteri sirtare me logon e personalizuar Kuti kuti sirtar kyç makinë është prej letre dhe letër cotated karton. Kutitë e bizhuterive më të para D mund të jenë logo, ngjyra dhe madhësia. Mund të jetë shtypja brenda dhe jashtë. Kutia e...
Kuti kartoni sirtar me dy shtresa të shtypura me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Kuti kartoni sirtar me dy shtresa të shtypura me porosi Kuti kartoni sirtar , kuti sirtar prej 2 shtresave , stili i ngurtë i kartonit të kartonit Kuti kartoni sirtar me porosi, madhësia e bërë me porosi dhe shtypja Kuti kartoni sirtar i shtypur ,...
Kuti bizhuteri sirtarësh të shtypur për bizhuteri

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti bizhuteri sirtarësh të shtypur për bizhuteri kutia e sirtarit është kartë e zezë me logon fletë ari, kartoni 2 mm, shkumë e zezë për të mbajtur bizhuteri si fut. kur të hapni Kutinë, do të shikoni në bizhuteri të bukura, nëse dëshironi të...

Kinë Kutia e sirtarit furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti sirtare të këndshme dhe luksoze për produktet paketim. Ashtu si kutia e sirtarit të bizhuterive, kutia e sirtarit të veshjeve, kutia e sirtarit, etj. Kutitë e sirtarëve me cilësi të lartë janë paketimi i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë e sirtarëve, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


drawer boxdrawer box with handledrawer packaging box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim