Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktezarfZarf letre

Zarf letre (Total 38 Products)

Kategoritë e produkteve të Zarf letre , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Zarf letre , furnizuesit Lëkurë zarfi / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Zarf me xhep R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kutia e Paketimit të Shalleve me Zarfe me Dritare të Pastër

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e Paketimit të Shalleve me Zarfe me Dritare të Pastër Zarf letre me logo të personalizuar me dritare të pastër plastike për paketimin e shallit; Zarf prej letre paketimi i shallit zarf me një trashësi kufiri 2 mm; Mund të jetë pa mbështjellës...
Zarf i ri me dizajn të personalizuar me dritare të prerë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zarf i ri me dizajn të personalizuar me dritare të prerë Dizajni i kësaj zarf është shumë i veçantë, nuk ka zbukurim shtesë, vetëm një dritare të uritur, dhe shtypje të thjeshtë dhe elegante. Mund të përdoret gjithashtu si një kartë ftese, dhe...
Zarf i veçantë me shirit për shall mëndafshi

Çmimi i njësisë: USD 0.12 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.12 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zarf i veçantë me shirit për shall mëndafshi Kjo është një kuti speciale paketimi. Në vend që ta mbështillni shallin e mëndafshtit në një kuti, ky model përdor zarfin si kutinë për mbështjelljen e shallit. Ky dizajn është më i hollësishëm se kutia....
Custom zarf shumëngjyrësh me mbyllje fjongo të lirë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Custom zarf shumëngjyrësh me mbyllje fjongo të lirë Zarf me ngjyra të personalizuara , letër të veshur me shkallë të mirë me shtypje me cilësi të lartë, e vështirë për tu thyer. Zarf shumëngjyrësh me shirit, dizajn i mirë me shirit, luksoz dhe...
personalizoni çdo shtypje zarfi me madhësi me mbyllje silikoni

Çmimi i njësisë: USD 0.22 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.22 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

personalizoni çdo shtypje zarfi me madhësi me mbyllje silikoni Shtë një zarf klasik kraft me fjalë të zeza dhe LOGO të shtypura në sipërfaqe dhe kasetë ngjitëse të dyanshme në vulë, e cila është shumë e fortë. Produkte letre Liyang bashkë., LTD., E...
Zarf blu letre për paketim ngjyrash blu të shtypur

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Zarf blu letre për paketim ngjyrash blu të shtypur Zarfi i letrës së paketimit të dhuratave bëhet në letër kompensimi 120gsm, letër kraft, letra arti dhe letra të tjera speciale janë për opsionin tuaj. zarf letre me porosi me shtypje të kompensuar,...
Zarf elegant elegant me cilësi të lartë me vulosje të nxehtë

Çmimi i njësisë: USD 0.23 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.23 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zarf elegant elegant me cilësi të lartë me vulosje të nxehtë Shtë një zarf i shkallës shumë të lartë me një vulosje ari në sipërfaqe, i cili është i thjeshtë dhe luksoz. Për më tepër, zarfi është petëzim mat dhe ndihet shumë i tekstur. Zarfi është i...
Zarfat me shitje të nxehtë me cilësi të lartë Shporta me shumicë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Zarfat me shitje të nxehtë me cilësi të lartë Shporta me shumicë Zarfat prej letre Mini Kraft, shërbimi i pritjes së zarfit, ngjyra e zezë duket luksoze. Zarf Kraft me String, shtypje zarf Embossed, zarf me logo të stampuar, e zbukuruar dhe e bukur....
Zarf me ngjyrë të zezë me të shtypur embossed

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Zarf me ngjyrë të zezë me të shtypur embossed Zarf me ngjyre te zeze, sherbim pritjes per zarf, ngjyra e zeze duket luksoze. Shtypje zarf i ngulitur, zarf me logo të stampuar, të zbukuruara dhe të bukura. Zarf kartoni paketimi, zarf për paketimin e...
Dhuratë zarf zarfi me logo

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Dhuratë zarfe prej letre të bardhë me logo Zarf letre, zarf i bardhë, i bardhë me logo të kuqe të shtypur, mund të tregojë mirë logon tuaj. Zarf me logo, zarf paketimi kartelash me logo me porosi, stil i thjeshtë por elegant. Zarf letre për dhurata,...
Zarf letre luksoze e veçantë e shkëputur Phnom

Çmimi i njësisë: USD 0.56 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.56 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zarf letre luksoze e veçantë e shkëputur Phnom Multi-stil i një zarf, diversifikimi i vulës, eliminimi i stilit tradicional të zarfit, mund të hapet dhe paloset, shumë i përshtatshëm, buzë mund të shtypet pena phnom, zarfi mund të shtypet logon,...
Zarf zarf i shtypur me ngjyra të shtypura portofolin

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Zarf zarf i shtypur me ngjyra të shtypura portofolin Zarfi i letrës në stilin e portofolit është bërë në letër kompensimi 120gsm, letra kraft, letër arti dhe letra të tjera speciale janë për opsionin tuaj. zarf letre të shtypur me porosi me shtypje...
Shtypja e zarfit të xhepave të kartave të biznesit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypja e zarfit të xhepave të kartave të biznesit Zarf i kartës së biznesit, zarfi i paketimit të kartave të biznesit, madhësia e përshtatshme e përshtatur. Xhepi i kartës së biznesit, xhepi për kartën e biznesit, modë dhe paketim i lehtë. Shtypje...
Zarf letre të bardhë me dritare PVC

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Zarf letre të bardhë me dritare PVC Zarf letre të bardhë, pa shtypje por stil i thjeshtë gjithashtu tërheqës. Zarf letre me PVC, zarf me dritare PVC, me cilesi te larte dhe elegante. Zarf i vogël letre, madhësia e personalizuar dhe shtypja, ju japin...
Shtypja me shumicë e kartave të dhuratave me paketim zarfash

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

karta dhurate prnting me paketim enveolpe kartë dhuratë me porosi në shtypje me cilësi të lartë për modelin tuaj, pastaj paketojeni atë në të njëjtën zarf me ngjyra, gjithashtu nëse keni nevojë, mund ta bëni logon tuaj në vulosje argjendi / ari /...
Xhepi i zarfit me tela të butë me letër të gjelbër

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Xhepi i zarfit me tela të butë me letër të gjelbër është xhepi i veçantë zarfi, është kryesore është materiali i tij është letra me cilësi të gjelbër, për këtë lloj letre duhet shtypje në ekran nëse dëshironi të shtypni disa ngjyra, si ngjyra e...
dhuratë me porosi zarfin e kartës së kreditit zarf

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

dhuratë me porosi zarfin e kartës së kreditit zarf është mëngë e kartave të dhuratave, është si zarf xhepi me prerje gishti në hapëse, mund të vendosni kartën e kreditit, kartën e dhuratave, kartën e ftesës brenda dhe ta dërgoni atë tek klientët ose...
Ftesë për zarf të zi me kufi të bardhë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Ftesë për zarf të zi me kufi të bardhë Kjo zonë e shkronjave dhe zarfet e tjera tradicionale janë të zeza dhe duken më të përparuara. Me kufijtë e bardhë përreth, ajo shton pak mprehtësi të përparuarve. Pavarësisht nëse është si një ftesë apo një...
Printim me ngjyra Letra greaseproof zarf transparent i qartë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Printim me ngjyra Letra greaseproof zarf transparent i qartë Zarf i qartë i bërë me letër speciale për çimento, i cili është transparent; Zarf letre Greaseproof me ngjyra dhe shtypje të dizajnit të cilat përdorin materiale letre eko-miqësore dhe...
mbajtës i kartelave të dhuratave për zarfin e letrës së zezë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

mbajtës i kartelave të dhuratave për zarfin e letrës së zezë mbajtësi i letrës së vogël është bërë në kartën e zezë prej 150 gsm, letra arti, letra kraft, letra kompensuese dhe letra të tjera speciale janë për opsionin tuaj. mbajtës kartoni i bërë...
Zarf i Bardhë C5 me Logo të artë dhe dritare

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zarf i letrës së bardhë C5 me logon e artë dhe dritaren Zarf C5 i letrës së bardhë me dizajn të veçantë me porosi në stampimin e nxehtë prej ari; Kjo zarf letre është bërë prej 150gsm letre pa dru e cila material letre eko-miqësor; Zarf i bardhë me...

Kinë Zarf letre furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë zarf të këndshëm dhe luksoz. zarf letre , zarf , zarf ngjyrosje. zarf të gjitha, etj zarf ynë me cilësi të lartë janë shtypje të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në zarfin tonë, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


envelopepaper envelopeenvelope printing

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim