Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktezarfZarf letre

Zarf letre (Total 27 Products)

Kategoritë e produkteve të Zarf letre , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Zarf letre , furnizuesit Lëkurë zarfi / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Zarf me xhep R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
mbajtës i kartelave të dhuratave për zarfin e letrës së zezë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

mbajtës i kartelave të dhuratave për zarfin e letrës së zezë mbajtësi i letrës së vogël është bërë në kartën e zezë prej 150 gsm, letra arti, letra kraft, letra kompensuese dhe letra të tjera speciale janë për opsionin tuaj. mbajtës kartoni i bërë...
Zarf i Bardhë C5 me Logo të artë dhe dritare

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zarf i letrës së bardhë C5 me logon e artë dhe dritaren Zarf C5 i letrës së bardhë me dizajn të veçantë me porosi në stampimin e nxehtë prej ari; Kjo zarf letre është bërë prej 150gsm letre pa dru e cila material letre eko-miqësor; Zarf i bardhë me...
Cusotm Navy ricikloi shtypjen e letrës së kartave të dhuratave të letrës

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Shtypja e zarfit të kartave të dhuratave të letrës riciklohen me ngjyra Cusotm Navy Riciklohen zarf karta dhuratë është prej letre 120gsm woodfree, tekst apo udhëzim info është UV spot, petë zezë etj, palosur mbyllur. Përdoret për dokumente, biznes,...
Zarf i vogël i zi me porosi me logo UV

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Zarf i vogël i zi me porosi me logo UV Zarfi i zi është bërë nga karta 165gsm zi, tekst apo udhëzim info është UV spot, petë zezë etj, palosur mbyllur. Përdoret për dokumente, biznes, faleminderit gjithçka kartave ose shkronjave të produkteve etj,...
Bërë me porosi zarf të vogël UV të zi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Bërë me porosi zarf të vogël UV të zi Zarfi i vogël i zi është shtypur me logon UV, tekst ose udhëzim info, materiali i kraft zarf është 165 letër GSM zezë, palosur mbyllur. Përdoret për dokumente, afarizëm, faleminderit gjithçka kartave ose...
Varg i shtypur dhe zarf kraft i butonit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Varg i shtypur dhe zarf kraft i butonit String dhe butonin kraft zarf është shtypje e zezë me tuaj logo ose udhëzim info, materiali i kraft zarf është 120gsm kafe kraft, njëjtë bucklet me unazë metalike të mbyllura. Përdoret për dokumente, afarizëm,...
Zarf letre me stil portofoli të shtypur me ngjyra

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Zarf letre me stil portofoli të shtypur me ngjyra Zarfi i letrës së stilit të portofolit është bërë në letër kompensimi prej 120 gsm, letra kraft, letër arti dhe letra të tjera speciale janë për opsionin tuaj. zarf letre të shtypur me porosi me...
Zarf blu letre për paketim të ngjyrave të shtypura

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Zarf blu letre për paketim të ngjyrave të shtypura Paketimi i letrës së paketimit të dhuratave është bërë në letër kompensimi 120gsm, letra kraft, letër arti dhe letra të tjera speciale janë për opsionin tuaj. zarf letre me porosi me shtypje të...
Zarf zakon letre me dritare

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Zarf zakon letre me dritare Zarfi i zakonshëm i letrës është bërë në letër arti 157gsm, letra kraft, letër kompensimi dhe letër tjetër speciale janë për opsionin tuaj. zarf letre me porosi me shtypjen e logos tuaj, ju mund të bëni logon në vulosje...
Cilësi qese zarfi të personalizuara të letrave të personalizuara me cilësi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Cilësi qese zarfi të personalizuara të letrave të personalizuara me cilësi Baganta e zarfit të skedarëve, zarf me ngjyra të zeza, shërbim i pritjes së zarfit, ngjyra e zezë duket luksoze. Baganta e zarfit të skedarëve të letrës, zarf me logo të...
Dosje letre me porosi me shtypjen e logos

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Dosje letre me porosi me shtypjen e logos Zarf letre me porosi, zarf me ngjyre te zeze, sherbim pritning per zarf, ngjyra e zeze duket luksoze. Dosje skedari letre të punuar me dorë, zarf me logo të stampuar, të zbukuruar dhe e bukur. Shtypja e...
Custom bërë zarf të zbukuruar shtypjen e letrës logo

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Custom bërë zarf të zbukuruar shtypjen e letrës logo Zarfat prej letre projektuesi të punuar me dorë, zarf me ngjyrë të zezë, shërbim pritning për zarf, ngjyra e zezë duket luksoze. Zarfat prej letre të punuar me dorë, zarf me logo të stampuar, të...
Zarfat me shitje të nxehtë me cilësi të lartë Shporta me shumicë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Zarfat me shitje të nxehtë me cilësi të lartë Shporta me shumicë Zarfat prej letre Mini Kraft, shërbimi i pritjes së zarfit, ngjyra e zezë duket luksoze. Zarf Kraft me String, shtypje zarf Embossed, zarf me logo të stampuar, e zbukuruar dhe e bukur....
Shtypje me porosi printim zarf qese letre kraft me cilësi të lartë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypje me porosi printim zarf qese letre kraft me cilësi të lartë Zarf letre Kraft me tela, zarf me ngjyre te zeze, sherbim pritning zarfi, ngjyra e zeze duket luksoze. Zarf me letër kafeje kafeje, shtypje zarf me embossed, zarf me logo të...
Me porosi bëri ndonjë zarf letre me madhësi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Me porosi bëri ndonjë zarf letre me madhësi Zarfat prej letre të punuar me dorë, zarf me ngjyrë të zezë, shërbim pritning për zarf, ngjyra e zezë duket luksoze. Zarf i letrës së zbukuruar, zarf me logo të shtypur, të zbukuruar dhe të bukur. Zarf i...
Paketim xhepi për zarf letre të vogla për CD

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketim xhepi për zarf letre të vogla për CD Xhepi i vogël letre i bërë nga letra arti me shkëlqim dhe me printim të kompensuar të dizajnit; Kjo xhep letre për paketim CD; Paketim letre për dizajn CD në stilin e zarfit me shtypje me porosi. Zarf...
Qese letre zarfi për paketimin e fotografive

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese letre zarfi për paketimin e fotografive Qese letre zarfesh prej letre arti me shkëlqim me printim të personalizuar me kompensim; Ky dizajn letre qese për Paketimin e Fotove; Fotografitë e paketimit të stilit të zarfit CMYK të plotë me shkëlqim....
Mbajtës i kartave të zarfit të letrës së kartonit të zi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Mbajtës i kartave të zarfit të letrës së kartonit të zi zarfi i vogël i letrës së zezë është bërë në kartën e zezë prej 350 gsm, letra arti, letër kraft, letër kompensimi dhe letra të tjera speciale janë për opsionin tuaj. mbajtës me porosi i kartës...
Zarf me ngjyrë të zezë me të shtypur embossed

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Zarf me ngjyrë të zezë me të shtypur embossed Zarf me ngjyre te zeze, sherbim pritjes per zarf, ngjyra e zeze duket luksoze. Shtypi zarf i ngulitur, zarf me logo të stampuar, të zbukuruara dhe të bukura. Zarf kartoni paketimi, zarf për paketimin e...
Dhuratë zarfe prej letre të bardhë me logo

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Dhuratë zarfe prej letre të bardhë me logo Zarf letre, zarf i bardhë, i bardhë me logo të kuqe të shtypur, mund të tregojë mirë logon tuaj. Zarf me logo, zarf paketimi kartelash me logo me porosi, stil i thjeshtë por elegant. Zarf letre për dhurata,...
Shtypja e zarfit të xhepit të kartës së biznesit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypja e zarfit të xhepit të kartës së biznesit Zarf i kartës së biznesit, zarfi i paketimit të kartave të biznesit, madhësia e përshtatshme e përshtatur. Xhepi i kartës së biznesit, xhepi për kartën e biznesit, modë dhe paketim i lehtë. Shtypje...

Kinë Zarf letre furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë zarf të këndshëm dhe luksoz. zarf letre , zarf , zarf ngjyrosje. zarf të gjitha, etj zarf ynë me cilësi të lartë janë shtypje të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në zarfin tonë, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


envelopepaper envelopeenvelope printing

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta