Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktezarf

zarf

Kategoritë e produkteve të zarf , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Zarf Dasma , furnizuesit Zarf kartoni / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Zarf i zi R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë zarf të këndshëm dhe luksoz. zarf letre, zarf, zarf ngjyrosje. zarf të gjitha, etj zarf ynë me cilësi të lartë janë shtypje të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në zarfin tonë, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


envelopepaper envelopekraft paper envelope

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim