Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktedosjeDosja e Dosjeve

Dosja e Dosjeve (Total 20 Products)

Kategoritë e produkteve të Dosja e Dosjeve , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Dosja e Dosjeve , furnizuesit Dosja e Dosjeve Pvc A4 / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dosja e Dosjeve me Bllokim R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Dosje letre zyre me xhep

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Dosje letre zyre me xhep Dosje skedari zyre, dosje skedari për zyrë, me logon tuaj të shtypur, plot me veçorinë tuaj. Dosje letre me xhep, dy xhepa me madhësi të ndryshme, një kartë biznesi paketimi, një tjetër skedar pakoje. Dosje zyre prej letre,...
Dosje prezantimi skedari letre kartoni të punuar me dorë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dosje prezantimi skedari letre kartoni të punuar me dorë Dosje e re me stil, dosje me shtatë ngjyra ! Trajtimi sipërfaqësor pa shtypur, duket i freskët dhe i lehtë, me ngjyra të pasura, si ylberi, një ngjyrë e instaluar një klasë dokumentesh, e...
dosje me model mermeri dhe tela shishe

Çmimi i njësisë: USD 0.21 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.21 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

dosje me model mermeri dhe tela shishe Somethingshtë diçka e veçantë për këtë xhep të dosjeve të prezantimit A4. Materiali është shumë i butë dhe i rehatshëm për prekjen. Nuk ka asnjë gjurmë pas palosjes. Sipërfaqja është e mermeruar, me butona dhe...
Mbajtës i dokumentit karton i shtypur me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Mbajtës i dokumentit karton të shtypur me porosi Dosje dokumenti kartoni, e bërë në karton gri, mjaft e ngurtë për të mbajtur dokumentin dosje skedari kartoni , dosje kartoni hardcover me shtypjen e logos së kompanisë suaj Dëshironi produkte me...
Logoja e shtypjes së dosjes së dosjeve A4 me zyrë me porosi

Çmimi i njësisë: 0.23USD

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Logoja e shtypjes së dosjes së dosjeve A4 me zyrë me porosi Shtypja e dosjeve për prezantimin e letrës me dy xhepa , petëzimi i jashtëm i zezë i shtypur , logoja përdoret fletë ari, mund ta quajmë si vulosje ari. Brenda tekstit shtypet ngjyra e...
Zyra e dosjeve të paraqitjes së logos me cilësi të lartë

Çmimi i njësisë: 0.21USD

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zyra e dosjeve të paraqitjes së logos me cilësi të lartë Cilësia e kësaj dosje për furnizimin me zyra është shumë e mirë, sipërfaqja është shtypur me petëzim të zi mat, logoja përpunohet me vulosje argjendi, nuk ka asnjë ngjyrë shtypjeje brenda,...
Skedarët e levave të harkut A4 me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Skedarët e levave të harkut A4 me porosi janë skedarë të harkut të nxehtë, mbyllja ka unazë Arch, dhe 3 unaza, 2 unaza etj., dosja totale është letër e ngurtë e bëni shumë luks, nëse jeni shef, pls zgjidhni që të vendosni dokumentet tuaja, shtypja...
Dosje dokumenti letre UV A4 me slot kartash

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Dosje dosje dokumenti letre UV A4 me slot kartat e biznesit Dosja e dokumentit të letrës është petëzim mat, jashtë, gjithashtu është shtypur ngjyra e zezë, kjo pikë është e veçantë sesa dosja e zakonshme , dhe jashtë është UV me pika të plota mbi të...
Kutia e ruajtjes së skedarëve të kartonit të trashë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e ruajtjes së skedarëve të kartonit të trashë Dosje kartoni letre, dosje skedari, dosje skedari të personalizuar me logo të shtypur, e mirë për paketimin e skedarëve të zyrës. Dosje kartoni zyre, dosje zyre, skedar pakete i lehtë. Dosje...
Paketimi i kartelave të dosjeve të paketave të kartave të biznesit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i kartelave të dosjeve të paketave të kartave të biznesit Dosja e kartelave të kartave të biznesit, dosja e paketimit të kartave të biznesit, me ngjyra të shtypura. Paketimi i dosjes së skedarëve, dosja e skedarëve me logo të shtypur, plot...
Dosje dosje e shtypur me porosi A4 me xhepa

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Dosje dosje e shtypur me porosi A4 me xhepa Dosje skedari dhuratë A4, dosje skedari letre për zyrë, me logon e kompanisë, plot me veçoritë e kompanisë tuaj. Dosja e skedarëve të shtypur me porosi, madhësia A4 me përfundimin, si bllokimi i arit,...
Dosje e ngurtë e kartelës së kartonit të ngurtë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Dosje e ngurtë e kartelës së kartonit të ngurtë Dosje skedari Hardcover, e bërë në karton gri, mjaft e ngurtë për të mbajtur dokumentin dosje skedari kartoni, dosje kartoni hardcover me shtypjen e logos së kompanisë suaj Dëshironi produkte me cilësi...
Dosje kartelash letre për zyra

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Dosje kartelash letre për zyra Letër dosje zyre, dosje skedar letre, dosje skedar zyre me logo të shtypur. Shtypjen e dosjeve të skedarëve, madhësinë e personalizuar dhe dosjen e skedarëve të dizajnit, plot me veçorinë e kompanisë tuaj. Zyra e...
Mbajtës i zyrës së dosjeve A4 me logo

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Mbajtës i zyrës së dosjeve A4 me logo Dosje kartelash për zyra letre, mbajtës i skedarit të zyrës, me logon UV vend, plot me veçori të kompanisë. Dosje skedari zyre A4, për skedarin me madhësi A4, me dy xhepa, mbani mirë skedarin. Dosje skedari me...
Dosje për prezantimin e dokumenteve A4 me një xhep

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Dosje letre për prezantimin e dokumentit A4 me një xhep dosje letre për prezantimin e dokumenteve, mirëpresni shtypjen me porosi me logon dhe modelin e kompanisë tuaj Ky dosje e ekranit përdoret për prezantimin e dokumentit me madhësi A4, ju mund ta...
dosje skedari me mbajtësin e kartës së biznesit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dosje skedar me madhësi A4 me mbajtësin e kartës së biznesit Ky dosje skedari me modelin e mbajtësit të kartës së biznesit është i njohur për përdorimin e zyrës, mund të vendosni vetëm skedarin tuaj, por gjithashtu të vendosni kartën tuaj të...
Dosje me dosje letre të pa veshur me madhësi A4

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dosje me dosje letre të pa veshur me madhësi A4 mbajtës i skedarëve të letrës, jo vetëm që kufizojnë madhësinë A4, por ju bëni me porosi madhësinë sipas kërkesës tuaj Sa i përket materialit, ne përdorim letrën e pangopur për këtë dosje skedari, nëse...
Dosja e Dosjeve të Dosjeve të Zyra me Rregullime të Ardhjes

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dosja e Dosjeve të Dosjeve të Zyra me Rregullime të Ardhjes Dosja e Dosjeve të Dosjeve të Dërguara, me logo të shtypura, tregojnë veçorinë e kompanisë suaj . Dosje File File, dosje për zyra, cilësi e mirë për të mbrojtur skedarin e kompanisë tuaj....
Dosje skedari letre zyre me shtypje xhepi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Dosje skedari letre zyre me shtypje xhepi Dosje skedari letre, mbajtës i skedarit të biznesit, i lehtë për tu mbajtur, kurrë i humbur. Dosje dosjesh zyre, me logo të kompanisë të shtypura, me karakter të kompanisë. Dosje dosje me xhep, mund të...
Dosjet e zyrave Dosjet e kartonit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dosjet e zyrave Dosjet e kartonit Dosje kartoni letre, dosje skedari, dosje skedari të personalizuar me logo të shtypur, e mirë për paketimin e skedarëve të zyrës. Dosje kartoni zyre, dosje zyre, skedar pakete i lehtë. Dosje kartoni me porosi,...

Kinë Dosja e Dosjeve furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë dosje të këndshme të dosjeve. me cilësi të lartë janë paketime të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në dosjet tona të dosjeve, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.A4 folder

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim