Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti lulesh

Kuti lulesh (Total 50 Products)

Kategoritë e produkteve të Kuti lulesh , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kuti lulesh , furnizuesit Kutia e rrumbullakët e luleve / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kuti me lule sheshi R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kutia e Dhuratave Kuq buzësh Paketimi Trëndafili me shumicë

markë: Gënjeshtra

paketim: paketuar në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e Dhuratave Kuq buzësh Paketimi Trëndafili me shumicë Kapaku i kutisë së paketimit të letrës dhe kutitë bazë për 8 paketime trëndafili sapuni; Kuti paketimi trëndafili sapuni i vendosur me enë kuq buzësh së bashku në kuti; Paketimi trëndafili...
Kuti Dhurata prej Mermeri Paketim i Madh për Makiazh

markë: Gënjeshtra

paketim: paketuar në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti Dhurata prej Mermeri Paketim i Madh për Makiazh Kapak dhe bazë e kutisë së madhe me mermer me ngjyrë të bardhë dhe gri CMYK shtypur për paketimin e dhuratave; Kuti dhuratë mermeri me madhësi të madhe dhe kapak për paketimin e dhuratave të...
Kuti Dhuratash Kuq buzësh Paketimi Lulesh me Kapak

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti Dhuratash Kuq buzësh Paketimi Lulesh me Kapak Kutia e Dhuratave të Letrës CMYK shtypje me ngjyra për një Stick Lip dhe paketim të vetëm të luleve. Kuti për dhurata Lip Stick me futje kadifeje të zezë në shkumë për të mbajtur një lule të madhe...
Paketimi i Dhuratave me Lule Sapuni Dita e Nënës Kuti Trëndafili

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i Dhuratave me Lule Sapuni Dita e Nënës Kuti Trëndafili Kapak dhe kuti bazë me shtypje me ngjyra CMYK për paketimin e 18 luleve. Kuti prej letre lulesh me insert letre prej ari për paketimin e dhuratave të kutive rozë të Nënës Kutia e...
Kutitë e Dhuratave të Ditëlindjes Bizhuteri Rozë me Mbyllje Shiriti

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutitë e Dhuratave të Ditëlindjes Bizhuteri Rozë me Mbyllje Shiriti Kutia speciale e dhuratave e bërë nga letër arti e veshur plus tabelë letre 2 mm me printim me ngjyra të plota; Kutitë e Dhuratave të Përshtatura nga Letra për paketimin e dhuratave...
Paketimi i Luleve të Ruajtura Kuti Dhuratash Kapaku i Pastër i Shën Valentinit

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i Luleve të Ruajtura Kuti Dhuratash Kapaku i Pastër i Shën Valentinit Kuti kartoni prej letre i bërë nga letër arti i veshur plus pllakë letre 2 mm me shtypje në të zezë dhe logo të artë; Kuti e zezë me majë të pastër për paketimin e...
Kutia e Dhuratave me Lule të Ruajtura Magnetike nga Mermeri

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e Dhuratave me Lule të Ruajtura Magnetike nga Mermeri Kutia magnetike prej mermeri e bërë nga letër arti e veshur plus tabelë letre 2 mm me printim me ngjyra të plota; Kutitë e Dhuratave të Përshtatura nga Letra për paketimin e dhuratave të...
Paketim Kuti kartoni Për kutinë e rrumbullakët të luleve

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketim Kuti kartoni Për kutinë e rrumbullakët të luleve Nëse keni nevojë t’i vendosni lulet tuaja të bukura në një kuti dhe t’i bëni ato në pamje të mirë, më mirë zgjidhni kutinë tonë të rrumbullakët të luleve, stil të thjeshtë por luks, mund t’i...
Paketimi i kutive të dhuratave të kapelave me lule të rrumbullakëta

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i kutive të dhuratave me kuti dhuratë me lule të rrumbullakëta Nëse keni nevojë t’i vendosni lulet tuaja të bukura në një kuti dhe t’i bëni ato në pamje të mirë, zgjidhni më mirë kutinë tonë të paketimit, stil të thjeshtë por luks, mund ta...
Kuti paketimi për dhurata me lule në formën e zemrës

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti paketimi për dhurata me lule në formën e zemrës Kuti lule në formën e zemrës , kuti elegante e luleve në formë unike të zemrës Sa i përket formës së kutisë, ekzistojnë edhe forma e rrumbullakët, retangle dhe gjashtëkëndësh për opsionin tuaj....
Kutia e paketimit të kartonave për dhurata me lule të rrumbullakëta

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e paketimit të kartonave për dhurata me lule të rrumbullakëta Kuti e rrumbullakët e luleve , kuti kartoni me lule në formën popullore të rrumbullakët të përdorur për paketimin e luleve Sa i përket formës së kutisë, ekzistojnë edhe forma e...
Kuti kartoni me kuti dhuratë me lule të rrumbullakëta

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti kartoni me kuti dhuratë me lule të rrumbullakëta Nëse keni nevojë t’i vendosni lulet tuaja të bukura në një kuti dhe t’i bëni ato në kërkim të mirë, zgjidhni më mirë kutinë tonë të dhuratave me lule të rrumbullakëta, stil të thjeshtë por...
Logoja e personalizuar e paketimit të kuti të rrumbullakët prej letre cilindri

markë: Gënjeshtra

paketim: K = K import dhe eksport kartonë standarde të valëzuar

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Logoja e personalizuar e paketimit të kuti të rrumbullakët prej letre cilindri Kuti e rrumbullakët prej letre cilindër për paketimin e luleve; Paketa e kutisë së rrumbullakët ngjyra e zezë me shtypjen e logos së bardhë për kompensimin; Kuti lulesh...
Logo Printohet Paketimi i Luleve të Rrumbullakëta të personalizuara

markë: Gënjeshtra

paketim: K = K import dhe eksport kartonë standarde të valëzuar

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Logo Printohet Paketimi i Luleve të Rrumbullakëta të personalizuara Kutia e luleve të rrumbullakëta me ngjyrë të zezë me logon tuaj në të bardhë. Kuti lulesh të shtypura në logo me dorezë fjongo 2 cm për shfaqjen e luleve; Dimensioni i paketimit të...
Kuti Lulesh PVC Rrethi me Logo Shën Valentinit

markë: Gënjeshtra

paketim: K = K import dhe eksport kartonë standarde të valëzuar

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Rende Custom Kuti Lule PVC me Logo Shën Valentinit Kuti lulesh me kuti të rrumbullakëta me shumicë me trup PVC; Rreth zakonit kutia e qartë e luleve me futje për të mbajtur kutinë e vogël brenda; Dimensioni i kutisë është 40cm diametër * 40cm...
Dorëzimi i kutive të qarta për kuti me lule katrore me porosi

markë: Gënjeshtra

paketim: K = K import dhe eksport kartonë standarde të valëzuar

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Dorëzimi i kutive të qarta për kuti me lule katrore me porosi Dorëzimi i kutive të luleve me madhësi të madhe; kapakun e kartonit dhe bazën rreth 4 cm lartësi. mesi i kutisë është i qartë muri PVC. Jashtë kutisë së luleve është e madhe dhe katrore....
Kartoni Kuti lulesh cilindër dhuratë lulesh të rrumbullakëta

markë: Gënjeshtra

paketim: K = K import dhe eksport kartonë standarde të valëzuar

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kartoni Kuti lulesh cilindër dhuratë lulesh të rrumbullakëta Shtypje me porosi kuti lulesh e rrumbullakët me logo të zezë; Kuti lulesh të bardha me dorezë fjongo të zezë; Kuti lule cilindri materiali prej kartoni për paketimin dhe shfaqjen e...
Kutitë e Dhuratave Kutia e Luleve me Rrumbullakët e Zakonshme me Kapak

markë: LY

paketim: K = K import dhe eksport kartonë standarde të valëzuar

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti Kuti lulesh me porosi të rrumbullakët me porosi Ngjyra gri e kutisë së rrumbullakët me porosi për paketimin e luleve; kuti me lule të rrumbullakëta me porosi me kapak dhe dorezë fjongo; kuti e rrumbullakët ngjyrë gri me shtypje logo të bardhë....
Kutitë e dhuratave luksoze rozë të rrumbullakëta me dorezë

markë: LY

paketim: K = K importoni dhe eksportoni kartona standarde të valëzuar

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë lule luksoze rozë e rrumbullakët me dorezë Kjo kuti dhuratë me lule rozë me lloje të trajtës së shiritit dhe modelin e logos së stampimit të arit; Kutia e dhuratave është e rrumbullakët me modelin e dorezës së shiritit për paketimin e...
Kutitë prej letre dhurate me lule të drejtkëndëshit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti letre për dhurata me madhësi të mëdha drejtkëndësh Formë drejtkëndësh Materiali prej kartoni letre me madhësi të madhe për paketimin e luleve të gjata; Kjo kuti letre për dhurata lule të mëdha dhe të mjaftueshme për paketimin e trëndafilave me...
Kuti e zezë e rrumbullakët e luleve me dorezë shiriti

markë: LY

paketim: K = K importoni dhe eksportoni kartona standarde të valëzuar

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti e zezë e rrumbullakët e luleve me dorezë shiriti Kjo kuti e zezë lulesh me llojin e dorezës së shiritit; Shtypja elegante e ngjyrave të zeza dhe vulosja e artë me logo duket e bukur; Kuti e rrumbullakët për paketimin dhe transportuesit e...

Kinë Kuti lulesh furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kuti lule të këndshme dhe luksoze për lule paketim. Ashtu si kuti kartoni me kapak, kuti me lule të rrumbullakëta , kuti sirtar, etj. Kutitë e luleve tona me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të luleve, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


flower boxflower round boxround flower box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim