Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti luleshLuksoze e bardhë me lule të rrumbullakëta luksoze me kapak
Luksoze e bardhë me lule të rrumbullakëta luksoze me kapak
Luksoze e bardhë me lule të rrumbullakëta luksoze me kapak
Luksoze e bardhë me lule të rrumbullakëta luksoze me kapak
 • Luksoze e bardhë me lule të rrumbullakëta luksoze me kapak
 • Luksoze e bardhë me lule të rrumbullakëta luksoze me kapak
 • Luksoze e bardhë me lule të rrumbullakëta luksoze me kapak

Luksoze e bardhë me lule të rrumbullakëta luksoze me kapak

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: ELY161221-2

Material: Art Paper+paperboard

Color: CMYK Or Pantone

Size: Customized Size Acceptable, Large

Brand: Your Own Logo

Surface Finishing: Matte/gloss Lamination; Stamping

Packaging: Flower,hat Packaging

Style: Round Box With Ribbon Handle

Type: Round Box

Usage: Flowers Packaging, Gifts, Cosmetic, Arts and Crafts, Jewelry, Garment & Shoes

Item: White Round Flower Box Luxury With Lid

Paper Type: Cardboard

Shape: Round

Surface Handling: Hot Stamping

Logo Printing: With Logo Printing

Weight: Other

Additional Info

paketim: K = K importoni dhe eksportoni kartona standarde të valëzuar

prodhimtari: 30000 per month

markë: LY

transport: Ocean,Land,Air,Express

Vendi i origjinës: Guangdong, CN

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

certifikatë: FSG,SGS

Kodi HS: 4819500000

port: Dongguan,ShenZhen,Guangzhou

përshkrim i produktit


Luksoze e bardhë me lule të rrumbullakëta luksoze me kapak


Kjo kuti e rrumbullakët e Bardhë me llojin e shiritit shirit dhe modeli i kapakut për paketimin e luleve dhe transportuesin.

Kuti e tillë letre me ngjyra të bardha me shtypjen e logos, duken të thjeshta, por luksoze. Kuti me lule të rrumbullakëta pranojnë madhësinë e personalizuar dhe printimin e dizajnit dhe të bëra.

Ndjehen të lirë për të hetuar.

Ekzistojnë edhe kuti me lule të zeza ose kuti rozë për kontroll.

http://dgliyang.bossgoo.com/flower-box/black-round-flower-box-with-ribbon-handle-45046950.htmlLiyang Paper Products Co, Ltd, është një fabrikë e specializuar në shërbimin e shtypjes, të tilla si shtypjen e librave, shtypjen kuti letre, shtypjen kuti dhuratë, shtypjen qese letre, shtypjen qese dhuratë, shtypjen qese pazar, shtypjen kartolinë dhe kështu me radhë.

Mirësevini pyetjet tuaja të personalizuara. Ne do t'ju përgjigjemi brenda një dite pune.

Ne jemi një fabrikë e verifikuar. Fabrika jonë është themeluar në vitin 1999, Ne kemi përvojë të plotë të eksportit për shumë vite.


Anydo pyetje, Ne do të jemi në internet për t'ju dhënë një përgjigje të shpejtë. (Eliza)


1.Specifications

Item round flower box
Size Customized size
Material Ivory board(250G,300G, 350G...etc)
Art paper(128G, 157G, 200G, 250G, 300G...etc)
Duplex board with grey back(250G, 300G, 350G,400G...etc)
Grey paper(250G, 300G, 350G, 400G...etc)
Kraft paper(100G, 120G, 150G, 200G, 250G, 300G...etc)
Corrugated paper(A, B, C, E grade)
Color 1-4C or more
Pantone color
Printing Offset printing, silk screen printing
Surface Disposal Glossy varnishing, Glossy lamination, Matte lamination, UV coating, Golden hot stamping, Silver hot stamping, Embossing, Debossing, etc

Drawing Format

PDF,AI,CDR,EPS,JPG (300DPI)
Packing Master carton,Proper qty per ctn
Quality Control From material purchase, pre-production machine testing, 3 times assessment for finished goods to packing

Sample Charge

Free of charge if you order more than 5000pcs
Delivery Time 15-20 days
MOQ 1000pcs

Monthly Supply

300000pcs
Payment Terms T/T,West Union,Paypal,L/C
Machines for Production Die-cutting machine,Offset printing machine, Lamination machine, Hot stamping machine, UV machine, etc

2. Teknologji speciale

round flower box

3.Packaging & Shipping

round flower box

4. Përparësitë tona

1)Price
  Based on material,size,process requirments,quantity,trade terms.
2)Sample
   Sample fee: Refundable 
    Sample leading time: 5-7 days 
   Sample shipment method: By air or By sea
3)Artwork   
   Design service: Free 
    Format of artwork: PDF,AI,CDR
4)OEM Service
   It is available to print your logo on our round flower boxes .
5)Mass Production
   Production time: 15-20 days,or according to your quantity
    Production capacity: 300,000 pcs per month
6)Regular Packing 
    Polybag/packed in bundle+standard export carton,or as your requests


5. Detaje të Tjera të Produkteve

Flower gift box roundFlower box roundFlower box round white
Kategoritë e Produktit : Kuti dhurate > Kuti lulesh

Email tek ky furnizues
 • Lily YuMs. Lily Yu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta