Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktelibërFlyer / Fletëpalosja

Flyer / Fletëpalosja (Total 8 Products)

Kategoritë e produkteve të Flyer / Fletëpalosja , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Shtypje fluturimi , furnizuesit Fluturues shumëngjyrësh A5 / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Shtypja e fletëpalosjeve R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Shtypja e Lirë e Fletëpalosjes së Promovimit të Lirë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Printim i lirë i fletëpalosjes së fletushkave për promovim Shtypje fluturimi promovimi, shtypje me ngjyra të plota me dizajn të personalizuar. Shtypjen e fletëpalosjes, çmim më të ulët, me cilësi të lartë, shtypjen e fletëpalosjeve. Shtypje me...
Printime Letër shkrimi A4 Letterhead

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Stationery A4 Letra Headheadhead Printime me fletë ari Shtypje letre me letra A4, madhësia zakonisht 210x297mm ose 210x290mm ose 210x285mm. Dizajni është tekste të zeza që shtypin fontin dhe vulosjen e letrës së nxehtë me ngjyrë të artë, një tjetër...
Fëmijët me porosi ngjyrosur librin me qepje shalle

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Fëmijët me porosi ngjyrosur librin me qepje shalle Fëmijët që ngjyrosin shtypjen e librave , me printim CMYK me cilësi të lartë, petëzimi me shkëlqim mund të shmangë ndotur dhe pastruar lehtë Shtypja e librave me ngjyrosje mund të ndihmojë për të...
Shërbimi i shtypjes së fletëpalosjeve reklamuese të palosshme

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shërbimi i shtypjes së fletëpalosjeve reklamuese të palosshme Shtypi Broshura Foldable , shtypje me ngjyra, e përdorur për marketing shtypje fletëpalosje promovuese , fletëpalosje e lirë por me shtypje me cilësi të lartë Produkte letre Liyang Co,...
Broshurë fletushkash me ngjyra të plota me logo të shtypura

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Broshurë fletushkash me ngjyra të plota me logo të shtypura Broshurë me ngjyra, e shtypur, shtypje e plotë e broshurave me ngjyra, me petëzim me shkëlqim. Fletëpalosje me logo, të shtypura me porosi me logo, plot veçori të kompanisë suaj. Printimi i...
Fletushkë fletushkash të shtypura me porosi për promovimin e produktit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Fletushkë fletushkash të shtypura me porosi për promovimin e produktit Fletëpalosje për produkt, prezantoni produktin shtypje, të lehtë për t’u transportuar. Shtypur fletushka e shtypur, mund të paloset, dizajn dhe printim i mirë, i sigurt do të...
Shtypja e fletëpalosjes së fletëve të palosura me çmim të ulët për restorante

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Printime me fletëpalosje / fletëpalosje me çmim të ulët për restorante Shtypje fluturimi e palosur, çmim i lirë me cilësi të lartë, shtypje të plotë me ngjyra. Shtypja e fletëpalosjes së letrës, madhësia dhe shtypja e personalizuar, shtypni atë që...
Shtypja e broshurave të broshurave të reklamimit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 3000000pcs/month

Broshura Reklamimi e Folded / Fletushka / Shtypi fletëpalosje Shtypi broshurë e palosur, shtypja e broshurave, madhësia me porosi dhe shtypja për produktet. Printime në Flyer Advertising, tregoni karakteristikën e kompanisë tuaj, të lehtë për...

Kinë Flyer / Fletëpalosja furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë printim të bukur dhe luksoz të fluturimeve. si Flyer Printing, A5 Colorful Flyers, Fletëpalosje Shtypi, Fletëpalosje Reklamimi, fletushka etj.Orina me cilësi të lartë janë shtypje të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në fletushkën tonë, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


flyer

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim