Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKutia e palosshme

Kutia e palosshme (Total 52 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e palosshme , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e palosshme , furnizuesit Kutia e paketimit të palosshme / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e dhuratave të palosshme R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kuti Paketimi Krishtlindjesh prej letre luksoze Kuti dhuratash të personalizuara

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti Paketimi Krishtlindjesh prej letre luksoze Kuti dhuratash të personalizuara Kuti kuti rozë e bërë nga letër arti e veshur plus tabelë letre 2 mm me printim me ngjyra të plota; Kutitë e Dhuratave të Përshtatura nga Letra për paketimin e...
Kuti dhuratë e palosshme magnetike nga kartoni Brown Kraft e ricikluar

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratë e palosshme magnetike nga kartoni Brown Kraft e ricikluar Kutia magnetike magnetike e bërë nga letër kafe kraft plus bord letre 2 mm me shtypje logo; Kuti dhuratë magnetike të palosshme, dërrasë e riciklueshme me vulosje dhe stampim me...
Kutitë e Paketimit të Zezë të Zakonshme Kutia e Dhuratave Mbyllja Magnetike

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutitë e Paketimit të Zezë të Zakonshme Kutia e Dhuratave Mbyllja Magnetike Kutitë e Dhuratave të Mbylljes Magnetike të bëra me letër arti të veshur plus letër 2 mm me logo të kuqe dhe të bardhë; Kuti Paketimi Kapak Magnetik për paketimin e...
Kuti palosëse magneti prej letre të zezë me logo

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti palosëse magneti prej letre të zezë me logo Kutia magnetike e bërë nga letër arti e veshur plus letër 2 mm me logon emboss argjendi të personalizuar; Dizajn i palosur i palosshëm i letrës së zezë; Logo argjendi kuti e zezë magnetike me madhësi...
Logo Argjendi me porosi Kuti Paketimi Magnetike Rozë

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Logo Argjendi me porosi Kuti Paketimi Magnetike Rozë Kutia magnetike magnetike e bërë nga letër arti e veshur plus letër 2 mm me logo argjendi të personalizuar; Kuti logoje argjendi me porosi ngjyrë rozë për paketimin e dhuratave të Krishtlindjes;...
Kuti e ngurtë e palëvizshme kartoni të zezë me logo

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti e ngurtë e palëvizshme prej kartoni të zezë me logon të zezë të ndritshme Kuti kartoni të zezë kartoni magnetik të shtypur me porosi të bërë nga aksione letre të zezë mat; Kutia e ngurtë e palosshme me fjongo të ngushtë dhe logo të zezë me...
Kuti dhurate paketimi kartoni të vogël

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhurate paketimi kartoni të vogël Kutia e palosshme e kartonit është bërë nga letra arti të ngjitur në karton për paketimin e dhuratave luksoze; Karakteristika e kësaj Kutie Paketimi Folding me mbyllje të shiritit dhe dizajn të shtypjes së...
Kuti dhuratë kartoni me palosje letre me shirit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratë kartoni me palosje letre me shirit Kutia e kartonit të palosshëm është bërë prej kartoni letre të montuar në letër arti për paketim luksoz të kutisë së dhuratave; Karakteristika e kësaj kutie letre të palosshme me model hark shirit për...
Kutia e palosshme e paketimit të letrës me shirit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e palosshme e paketimit të letrës me shirit Letër e palosshme, kuti palosëse letre me logo të shtypur dhe shirit, elegante dhe modë . Kutia e palosshme me shirit, kuti palosëse, e lehtë për të palosur dhe për të kursyer koston e transportit ....
Kutia e dhuratave me palosje magnetike të artë me trëndafila me shirit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e dhuratave me palosje magnetike të artë me trëndafila me shirit Kutitë magnetike të palosshme të shtypura të bëra me stok të letrës prej ari të veshur mund të jenë të palosshme; Kutia e dhuratave të palosshme me shirita afër për paketimin e...
Kuti paketimi për dhurata të palosshme me shirita kartoni luksoz

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti paketimi për dhurata të palosshme me shirita kartoni luksoz Kutia e dhuratave të palosshme, cilësi e lartë dhe luks, zgjedhja e mirë për paketimin e veshjeve. Paketimi i kutisë së palosshme, me shirit dhe magnet. Kutia e palosshme e palosshme,...
Paketimi i Kutive të Dhuratave me Folding Letër Magnetike

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i Kutive të Dhuratave me Folding Letër Magnetike Kutia e palosshme magnetike është një produkt super i nxehtë i shitjes në tregun e paketimit. Mund të jetë e paketuar për të kursyer tarifën e dorëzimit gjatë transportit. Kutia me magnet...
Kuti letre për paketat e çajit të paketimit të çajit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti letre për paketat e çajit të paketimit të çajit Kutia e çajit të një shkalle shumë të lartë, ngjyra është shumë e saktë, është thjesht shumë e lartë, për t’i dërguar njerëzve shumë fytyrë. Sigurisht, ne mund të personalizojmë ngjyrën tjetër,...
Kuti e sheshtë e palosshme CMYK me fjongo me ngjyra të plota

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti e sheshtë e palosshme CMYK me fjongo me ngjyra të plota Ky lloj kutie është dizajn i palosshëm i sheshtë, do të thotë që mund të kurseni specin dhe të kurseni paratë tuaja. Kutia e shtypjes me ngjyra të përziera me logon tuaj. Kështu që ngjyra...
Kuti e palosshme e kartonit magnetik me porosi të zezë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti e palosshme e kartonit magnetik me porosi të zezë Kuti luksoze e palosshme, kuti letre e palosshme shitje e nxehtë me cilësi të mirë. Kutia magnetike e palosjes, kuti me magnetike, e lehtë për t’u hapur. Kutia e letrës së palosshme, kutia e...
Paketim i kutive të palosshme të dhuratave mat me mbylljen e shiritit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketim i kutive të palosshme të dhuratave mat me mbylljen e shiritit Kjo kuti e palosshme gjithashtu si një qese, ajo ka dorezë shiriti që mund të bartet lehtë. Kutia e palosshme e dhuratave mund të personalizohet, ajo është e mbyllur me magnet dhe...
Dhuratë me logo të nxehtë stampuese me pullë logo me dorezë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dhuratë me logo me bronz rozë me dorezë ari Kjo qese letre gjithashtu bazohet në rozë, dhe më pas e kombinuar me bronzimin dhe teknologjinë UV, bën që qese letre të duket më e përparuar. Kushtojini vëmendje edhe një detaje më shumë, litari spiral i...
Kuti me dhurata të hapura dykëndësh rozë tetëkëndësh me shirit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e dhuratave me shirita tetëkëndësh rozë Kjo kuti me dhurata rozë ka dy vrima të gjata në krye dhe është e pajisur me një fjongo që mund të hiqet. Dhe ka një dizajn të dyfishtë të hapur. Forma e përgjithshme e kutisë është një tetëkëndësh me...
Kuti letre e kraftit të palosshme një copë me shirit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti letre kraft e palosshme një copë me shirit kjo kutia është shumë e lehtë për t’u përdorur ! Palosje me një copë
Kutia e letrës së palosshme të letrës së palosshme me shirit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e letrës së palosshme të letrës së palosshme me shirit Kutia e letrës së palosshme për dhuratë është prej letre të veshur dhe letre kartoni. Kutia e vjetër e paketimit F mund të jetë logoja, ngjyra dhe madhësia me porosi. Mund të jetë shtypja...
Bordi i palosshëm i kartonit të palosshëm të kartonit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Bordi i palosshëm i kartonit të palosshëm të kartonit Kartonit kuti palosshme është prej letre të veshura dhe kartonit me dizajn konsumatorit. Kutia e palosshme e nivelit H mund të jenë logoja me porosi, ngjyra dhe madhësia. Mund të transportohet në...

Kinë Kutia e palosshme furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti të bukur dhe luksoze të palosshme për produktet paketim.Sikurse kutia e palosshme e veshjeve, libri si kuti, kutia e palosshme me shirit, etj. Kutitë tona të palosshme me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.
Anydo pyetje në kutitë tona palosëse, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.folding boxfolding box with windowcustomized folding box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim