Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti dhuratë letre

Kuti dhuratë letre (Total 139 Products)

Kategoritë e produkteve të Kuti dhuratë letre , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kuti dhurate , furnizuesit Kuti dhuratë letre / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kuti dhuratë katrore R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Lule që shtypin qese letre për blerje

Çmimi i njësisë: USD 0.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.5 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

lule që shtypin qese letre për blerje Dizajn i zbukuruar qese letre e veshur me shirita litari të përdredhur. Shtypja e luleve Beatufull në çantë është tërheqëse. Përdoret gjerësisht për paketimin e blerjeve. Liyang Paper Products Co, Ltd, e...
kuti paketimi kozmetik

markë: OEM

paketim: Paketimi nga kartona kartoni letre të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 10000000/month

çanta letre për blerje eko-miqësore

Çmimi i njësisë: USD 0.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.5 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

çanta letre për blerje eko-miqësore Dizajn i zbukuruar qese letre e veshur me shirita litari të përdredhur. Logoja bukuroshe e shtypjes në çantë është tërheqëse. Përdoret gjerësisht për paketimin e blerjeve. Liyang Paper Products Co, Ltd, e vendosur...
Kuti dhuratë për trajtimin e letrës së palosshme me fjongo grosgrain

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë për trajtimin e letrës së palosshme me fjongo grosgrain Kjo kuti dhurate e kuqe me dorezë të kapur me kapak të palosur, për të kursyer koston e transportit, kutia e dhuratave mund të jetë anije e rrafshuar, dhe mund ta mblidhni kur të...
Ancyanta prej letre të bukura për blerje

Çmimi i njësisë: 0.5USD

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese letre e dashur për blerje Dizajn i zbukuruar qese letre e veshur me doreza mëndafshi. Logoja bukuroshe e shtypjes në çantë është tërheqëse. Përdoret gjerësisht për paketimin e blerjeve. Liyang Paper Products Co, Ltd, e vendosur në qytetin...
kuti për dhurata me çmime më të ulëta

markë: OEM

paketim: Paketimi nga kartona kartoni letre të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 10000000/month

kuti dhurate magnet me mbyllje magneti

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti dhurate magnet me mbyllje magneti Ky është një stil librash i kutisë me mbyllje magnetike dhe shiritash, brenda është i verdhë afër si shtresa për të mbajtur sendin, sendi mund të jetë xhami i qirinjve, kozmetika, shalli, zgjatja e flokëve...
kapak dhe baza me porosi të kutisë së indeve të letrës

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kapak dhe baza me porosi të kutisë së indeve të letrës Së bashku me stacionin e gazit, gjithnjë e më shumë dyqan ushqimesh të njohura për të përdorur kutinë e indeve prej kartoni, ky është ambienti më miqësor, kutia e indeve prej kartoni mund të...
Kuti kartoni të zezë të ngurtë për bizhuteri

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti kartoni të zezë të ngurtë për bizhuteri Kutia e argjendarisë së kartonit të zi është dizajn klasik, jashtë dhe brenda të dyve me karton të zezë, madeshtë bërë nga kartoni prej 1.5 mm e arritur, trajtimi i sipërfaqes është sipas kërkesës tuaj,...
Kuti magnetike me dhuratë luksoze me fjongo

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti magnetike me dhuratë luksoze me fjongo Jashtë është me ngjyrë të bardhë dhe me ngjyrë të gjelbër brenda që përputhet me shiritin e zi të satenit, është jashtë imagjinatës suaj, petëzuar me petëzim, kartoni 2 mm, logo është gjithashtu jeshile...
Trendet e produkteve të nxehta të kutive të dhuratave 2017

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Trendet e produkteve të nxehta të kutive të dhuratave 2017 Trendet e produkteve të nxehta të kutive të dhuratave të dhuratave 2017, çmimi chep me cilësi të lartë. Kutia e dhuratave me logo të shtypura, plot me veçorinë e komplimentit tuaj. Kuti...
bërë me porosi kutinë e dhuratave magnetike të palosshme

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

bërë me porosi kutinë e dhuratave magnetike të palosshme kutia magnetike e palosshme është bërë nga kartoni prej 1200gsm, e bërë me porosi logon dhe ngjyrën e kompanisë tuaj, sipas dizajnit tuaj për të bërë vepra arti, nëse posedoni një dyqan dhe...
kuti dhuratë turi me cilësi të mirë me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti dhuratë turi me cilësi të mirë me porosi kutia e turi është bërë nga kartoni 1200gsm, e bërë me porosi logon dhe ngjyrën e kompanisë tuaj, sipas dizajnit tuaj për të bërë vepra arti, nëse posedoni një dyqan dhe interesoni paketimin tonë turi,...
luksoze me vlerë më të lirë kuti magnetike

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

luksoze me vlerë më të lirë kuti magnetike Zbatimi special i aluminit të anodizuar në proces. Nxehtë para se të shtypni është një ide e re e dizajnit të etiketës së cigareve dhe industrisë së shtypjes. Zbatimi i kësaj teknologjie ka një kërkesë të...
Paketimi i kutive të tubave të Kraftit me cilindër të rrumbullakët

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i kutive të tubave të Kraftit me cilindër të rrumbullakët Paketimi i tubave të kartonit të kartonit të ngurtë për ruajtje të ngurtë letre Kuti dhuratë paketimi cilindrash prej kartoni letre prej tubi ruajtjeje Liyang Paper Products Co, Ltd,...
kuti dhurate letre sirtar

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti dhurate letre sirtar Procesi i vulosjes së petë është përdorimi i parimit të transferimit të presionit të nxehtë, shtresës së aluminit në transferimin e anodizuar në sipërfaqen e substratit për të formuar një efekt të veçantë metalik, sepse...
Riciklimi Qese letre me dhuratë kafeje Kraft

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Riciklimi Qese letre me dhuratë kafeje Kraft Dizajn i zbukuruar qese letre kraft kafe me doreza të përdredhur. Logoja bukuroshe e shtypjes në çantë është tërheqëse. It'sshtë përdorur gjerësisht për paketimin e dhuratave të Krishtlindjeve. Liyang...
Kuti dhuratë me porosi me paketim të qartë të dritares

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratë me porosi me paketim të qartë të dritares Kutia e dhuratave të artit të veshura me ndarës letre është një lloj kuti paketimi letre shumë-funksionale. Mund të përdoret për të brendshme, çorape, kozmetike, parfum, kujdes për lëkurën,...
Kuti dhuratë kartoni me fletë ari

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë kartoni me fletë ari Kutia e kapakut dhe e poshtme është një lloj kutie paketimi nga lart në fund të kutisë për të realizuar paketimin. Kutia ekzistuese Tiandi është me madhësi të madhe, dhe duhet të shihet, gozhdon, avullohet, hapet...
Kutia e ruajtjes së dhuratave të kartonit të mbyllur magnetik të zbrazët

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e ruajtjes së dhuratave të kartonit të mbyllur magnetik të zbrazët Kuti kartoni mbyllëse magnetike me ngjyrë të bardhë me futje të artë prej sateni. Shtë i përshtatshëm për kozmetikë, parfum, bizhuteri, mjet, etj. Logoja e personalizuar dhe...
Kuti dhuratë prej kartoni për shtypje me ndarje

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratë prej kartoni për shtypje me ndarje Kuti ambalazhi kartoni me pako fabrika me dorezë Kuti dhuratë magnetike kartoni për ambalazhe letre luksoze Kutitë e zbukuruara të shiritave të shtypjes së letrës së kartonit Liyang Paper Products Co,...

Kinë Kuti dhuratë letre furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kuti dhuratë të këndshme dhe luksoze për kozmetikë , bizhuteri, rroba, elektronikë, etj. Kutitë e dhuratave tona me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të dhuratave, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


gift boxgift boxgift box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta