Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti dhuratë letreKuti paketimi për dhurata martese luksoze
Kuti paketimi për dhurata martese luksoze
Kuti paketimi për dhurata martese luksoze
Kuti paketimi për dhurata martese luksoze
 • Kuti paketimi për dhurata martese luksoze
 • Kuti paketimi për dhurata martese luksoze
 • Kuti paketimi për dhurata martese luksoze

Kuti paketimi për dhurata martese luksoze

  Lloji i pageses: T/T,Paypal
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: RGB20161014

Additional Info

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

prodhimtari: 300000pcs/month

markë: LY

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, CN

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

certifikatë: FSC,SGS,ISO

port: Dongguan,Shenzhen

përshkrim i produktit

Kuti e Paketimit të Dhuratave të Dasmës së rrumbullakët

Kutia e rrumbullakët luksoze për paketimin e dhuratave tuaja të dasmës mund të japë vizitorët një përshtypje të mirë për dasmën tuaj, ju mund ta bëni me porosi dhuratën e dasmës duke përfshirë formën, madhësinë dhe shtypjen, çmimi citohet në bazë të këtyre informacioneve të hollësishme.

Kutia unike e dhuratave e bën dasmën unike, të mirëpritur të bëni me vete kutinë e dhuratave për dasmën tuaj!

Liyang Paper Products Co, Ltd profesional është një prodhues dhe eksportues i shtypjes dhe paketimit me më shumë se 10 vjet përvojë në paketimin e letrës. Ne jemi te specializuar në ofrimin e zgjidhjeve krijuese dhe të klasës së lartë për paketimin e konsumatorëve. Për të arritur këtë qëllim, ne përqëndrohemi në hulumtimin e teknologjisë, zhvillimin e projektimit dhe kontrollin e shkëlqyeshëm të cilësisë. Me përpjekjen tonë, ne kemi krijuar marrëdhënie të mira dhe afatgjata me shumë klientë të huaj nga e gjithë bota .

Ne pranojmë të bëra me porosi të llojeve të ndryshme të kutisë së letrës, të tilla si kuti lulesh, kuti parfumesh, kuti shikimi, letre me kuti bizhuteri etj.

Kënaqësia e klientit është qëllimi ynë përfundimtar. Ne po ju presim! Mezi presim të punojmë me ju!


Më shumë informacion mbi kutitë e dhuratave, ju lutemi shfletoni lidhjen e mëposhtme!


http://dgliyang.bossgoo.com/gift-box-1161337/custom-hexagon-cardboard-gift-box-with-ribbon-41493998.html

http://dgliyang.bossgoo.com/gift-box-1161337/elegant-paper-gift-box-with-gold-handle-41497871.html

http://dgliyang.bossgoo.com/gift-box-1161337/drawer-box-gift-packaging-with-ribbon-handle-40028900.html

http://dgliyang.bossgoo.com/gift-box-1161337/custom-paper-gift-packaging-box-with-lid-40288372.html

1. Specifikimet

Item Chirstmas gift packaging cardboard box
Size Customized size
Material Ivory board(250G,300G, 350G...etc)
Art paper(128G, 157G, 200G, 250G, 300G...etc)
Duplex board with grey back(250G, 300G, 350G,400G...etc)
Grey paper(250G, 300G, 350G, 400G...etc)
Kraft paper(100G, 120G, 150G, 200G, 250G, 300G...etc)
Corrugated paper(A, B, C, E grade)
Color 1-4C or more
Pantone color
Printing Offset printing, silk screen printing
Surface Disposal Glossy varnishing, Glossy lamination, Matte lamination, UV coating, Golden hot stamping, Silver hot stamping, Embossing, Debossing, etc

Drawing Format

PDF,AI,CDR,EPS,JPG (300DPI)
Packing Master carton,Proper qty per ctn
Quality Control From material purchase, pre-production machine testing, 3 times assessment for finished goods to packing

Sample Charge

Free of charge if you order more than 5000pcs
Delivery Time 15-20 days
MOQ 1000pcs

Monthly Supply

300000pcs
Payment Terms T/T,West Union,Paypal,L/C
Machines for Production Die-cutting machine,Offset printing machine, Lamination machine, Hot stamping machine, UV machine, etc

2. Teknologji speciale

gift box

3.Packaging & Shipping

gift box

4. Përparësitë tona

1)Price
  Based on material,size,process requirments,quantity,trade terms.
2)Sample
   Sample fee: Refundable 
    Sample leading time: 5-7 days 
   Sample shipment method: By air or By sea
3)Artwork   
   Design service: Free 
    Format of artwork: PDF,AI,CDR
4)OEM Service
   It is available to print your logo on our gift paper boxes .
5)Mass Production
   Production time: 15-20 days,or according to your quantity
    Production capacity: 300,000 pcs per month
6)Regular Packing 
    Polybag/packed in bundle+standard export carton,or as your requests

5.Foto për produktin

roung wedding gift boxround wedding box round box gift packaging

Eliza Contact Google
Kategoritë e Produktit : Kuti dhurate > Kuti dhuratë letre

Email tek ky furnizues
 • Lily YuMs. Lily Yu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim