Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti dhuratë letreKuti paketimi letre prej kartoni gjashtëkëndësh
Kuti paketimi letre prej kartoni gjashtëkëndësh
Kuti paketimi letre prej kartoni gjashtëkëndësh
Kuti paketimi letre prej kartoni gjashtëkëndësh
 • Kuti paketimi letre prej kartoni gjashtëkëndësh
 • Kuti paketimi letre prej kartoni gjashtëkëndësh
 • Kuti paketimi letre prej kartoni gjashtëkëndësh

Kuti paketimi letre prej kartoni gjashtëkëndësh

  Lloji i pageses: T/T,Paypal
  Incoterm: FOB,CIF,EXW,FCA
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HGB20161108

Additional Info

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

prodhimtari: 30000 per month

markë: LY

transport: Ocean,Land,Air,Express

Vendi i origjinës: Guangdong, CN

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

certifikatë: FSG,SGS,ISO

Kodi HS: 4819500000

port: Dongguan,Shenzhen

përshkrim i produktit

kuti paketimi prej letre kartoni gjashtëkëndëshi


Kutia e re e dhuratave Luxury është bërë në stil kuti gjashtëkëndësh , kuti kartoni të ngurtë me shtypje CMYK me cilësi të lartë, ju gjithashtu mund të zgjidhni letra të tjera speciale si letër perlash, letre me cilësi, letër ari etj. Me një fjalë, të gjitha produktet tona janë përshtatur të bëra sipas kërkesës tuaj.

Dëshironi produkte me cilësi të mirë me çmim të mirë, shkoni përpara dhe gjeni Li Yang Printime,

Pranoni të personalizoni një kuti tjetër dhuratash prej letre si kuti orari, kuti parfumesh, kuti lulesh, kuti vere, kuti këpucësh, kuti bizhuteri etj.

Ne jemi të përkushtuar t'ju bëjmë të kënaqur, kjo është ajo që ne e quajmë Win-win,

Keni nevojë për më shumë detaje me produktet tona, Thirrni shitjet tona Benty! Ajo do të bëjë atë që mund të bëjë për t'ju bërë të kënaqur.1.Specification

Product name
Rigid Christmas gift packaging cardboard box
Size
Customized Size
Material
Ivory Board (250 g,300 g,350 g...etc.)
Art paper (128 g,157 g,200 g,250 g,300 g...etc.)
Duplex board with grey back (250 g,300 g,350 g,400 g...etc.)
Grey paper (250 g,300 g,350 g,400 g...etc.)
Kraft paper (100 g,120 g,150 g,200 g,250 g,300 g...etc)
Corrugated paper (A,B,C,E grade)
color
1-4 C or more
Pantone color
Printing
offset printing,silk screen printing
Surface Disposal
Varnishing, glossy lamination, matte lamination, gold/silver hot stamping,
embossing, UV coating, foil stamping, flocking, hologram effect.
Drawing format
PDF,AI,C D R, E P S, J P G,300 DPI
Packing Master
carton,Proper qty per ctn
Quality control
material, semi-finished product , finished product.
Sample charge
Free of charge if you order more than 5000 qty
Delivery time
15-20 days
M O Q
1000 qty
Monthly supply
300000 qty
Payment term
T/T, West Union, Paypal, 30% deposit and 70% balance before shipment.
Logo
Customized
Shape
Rectangle, square, circular, oval and other special shape
Accessories
Magnet, ribbon, EVA form , plastic tray, sponge, PVC/PET/PP window
Application
Gift packing, promotion, supermarket, storage, for wine, cigar, food, cosmetic,
consumer electronic products and other gifts and premiums.
Delivery Time For bulk production
11-46 days to according to different countries port by ocean
Shipping Port
Shenzhen / Guangzhou / Hong Kong Port

2.Parimet tregojnë


haxagon gift box hexagon gift paper boxhexagon paper box


3. Përparësitë tona

1)Price
Based on material,size,process requirements,quantity,trade terms.
2)Sample
Sample fee: Refundable 
 Sample leading time: 5-7 days 
 Sample shipment method: By air or By sea
3)Artwork 
Design service: Free 
Format of artwork: PDF,AI,C D R
4)O E M Service
It is available to print your logo on our black mailing envelopes.
5)Mass Production
Production time: 15-20 days,or according to your quantity
Production capacity: 300,000 qty per month
6)Regular Packing 
Poly bag/packed in bundle+standard export carton,or as your requests

4. Mbarimi i sipërfaqes


candle packaging box


5.Paketimi & Transporti


drawer packaging box


6. Informacione të tjera


(1) Informacione mbi kompaninë


Themeluar në vitin 1999, Li yang Paper Products Co, Ltd, është një ndërmarrje e mesme e specializuar në të ndryshme të letrave me ngjyra të shtypura, çanta letre, kuti paketimi, kuti dhuratë, etiketa, etiketa, broshura, postera, materiale paketimi dhe shtypje të tjera të ngjashme produktet. Pranë Shenzhen, transporti i përshtatshëm na ka sjellë më shumë mundësi dhe përparësi konkurruese si në tregjet vendase ashtu edhe në ato të huaja.

(2) FAQ

Q1: Sa ditë do të përfundojnë mostrat? Si për prodhimin në masë? 1. Ne jemi të nderuar që t'ju ofrojmë mostra, zakonisht ne do t'i rregullojmë ato në 3-8 ditë pune, mostra e produktit të përfunduar është e pranueshme. 2. Koha e plumbit për prodhimin në masë bazuar në sasinë tuaj të porosive, përfundimin, etj., Zakonisht 7-10 ditë pune është e mjaftueshme.
P2: A mund të kemi logon ose informacionin e kompanisë sonë mbi produktet ose paketën tuaj? Sigurt. Logo juaj mund të tregojë mbi produktet duke Shtypur, Lustrim UV, Stampim Nxehtë, Embossing, Shtypje në ekran mëndafshi ose Sticker.

Q3: Ku ndodhet Fabrika juaj? Si mund të vizitoj atje? Ne kemi vendosur në qytetin Dongguan me qasje transporti shumë të përshtatshëm, vetëm dhjetë minuta me makinë në stacionin hekurudhor me shpejtësi të lartë Humen, ngjitur me Guangzhou dhe Shenzhen City. Mirëseardhja ngrohtësisht për të vizituar fabrikën tonë!
Kategoritë e Produktit : Kuti dhurate > Kuti dhuratë letre

Email tek ky furnizues
 • Lily YuMs. Lily Yu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim