Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti dhuratë letreKuti elegante për dhurata letre me dorezë ari
Kuti elegante për dhurata letre me dorezë ari
Kuti elegante për dhurata letre me dorezë ari
Kuti elegante për dhurata letre me dorezë ari
 • Kuti elegante për dhurata letre me dorezë ari
 • Kuti elegante për dhurata letre me dorezë ari
 • Kuti elegante për dhurata letre me dorezë ari

Kuti elegante për dhurata letre me dorezë ari

  Lloji i pageses: T/T,Paypal
  Incoterm: FOB,CFR,CIF
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 20 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: GB20161110

Additional Info

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

prodhimtari: 300000pcs/month

markë: LY

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, CN

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

certifikatë: FSC,SGS,ISO

Kodi HS: 4819400000

port: Dongguan

përshkrim i produktit

Kuti elegante për dhurata letre me dorezë ari


Kutia elegante e letrës me modelin e dorezës e bën të lehtë heqjen, pasi për dorezën, ne përdorim arin e përdredhur këtë herë, nëse dëshironi, mund të zgjidhni edhe shirit, litar pambuku ose poliestër kurrizit etj. Dhe shtypja shtypet me porosi sipas modelit tuaj!

Liyang Paper Products Co, Ltd, themeluar në vitin 1999, me një ekip të fortë prej mbi 60 teknikësh të vjetër dhe mbi 350 punëtorë të aftë dhe pajisje të përparuara shtypi, tani është një nga fabrikat e famshme të shtypjes në Dongguan, Kinë. Ne jemi të specializuar në të gjitha llojet e paketimit letre dhe produkteve të shtypjes, të tilla si kuti dhuratë, kuti paketimi letre, qese letre, afishe, dosje, libër, fletore, zarf, etj letër kartoni. paketimin dhe shtypjen e produktit.


Anydo pyetje ose pyetje, pls mos ngurroni të kontaktoni Amy.


1.Specifications

Item Elegant paper gift box with gold handle
Size Customized size
Material Ivory board(250G,300G, 350G...etc)
Art paper(128G, 157G, 200G, 250G, 300G...etc)
Duplex board with grey back(250G, 300G, 350G,400G...etc)
Grey paper(250G, 300G, 350G, 400G...etc)
Kraft paper(100G, 120G, 150G, 200G, 250G, 300G...etc)
Corrugated paper(A, B, C, E grade)
Color 1-4C or more
Pantone color
Printing Offset printing, silk screen printing
Surface Disposal Glossy varnishing, Glossy lamination, Matte lamination, UV coating, Golden hot stamping, Silver hot stamping, Embossing, Debossing, etc

Drawing Format

PDF,AI,CDR,EPS,JPG (300DPI)
Packing Master carton,Proper qty per ctn
Quality Control From material purchase, pre-production machine testing, 3 times assessment for finished goods to packing

Sample Charge

Free of charge if you order more than 5000pcs
Delivery Time 15-20 days
MOQ 1000pcs

Monthly Supply

300000pcs
Payment Terms T/T,West Union,Paypal,L/C
Machines for Production Die-cutting machine,Offset printing machine, Lamination machine, Hot stamping machine, UV machine, etc

2. Teknologji speciale

gift box

3.Packaging & Shipping

gift box

4. Përparësitë tona

1)Price
  Based on material,size,process requirments,quantity,trade terms.
2)Sample
   Sample fee: Refundable 
    Sample leading time: 5-7 days 
   Sample shipment method: By air or By sea
3)Artwork   
   Design service: Free 
    Format of artwork: PDF,AI,CDR
4)OEM Service
   It is available to print your logo on our gift paper boxes .
5)Mass Production
   Production time: 15-20 days,or according to your quantity
    Production capacity: 300,000 pcs per month
6)Regular Packing 
    Polybag/packed in bundle+standard export carton,or as your requests

5. Detajet e produkteve

gift box with gold handlepaper box with handlegift box with handle

Kategoritë e Produktit : Kuti dhurate > Kuti dhuratë letre

Email tek ky furnizues
 • Lily YuMs. Lily Yu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim