Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti dhuratë letreKuti e shfaqjes së dhuratave të kartonit të valëzuar
Kuti e shfaqjes së dhuratave të kartonit të valëzuar
Kuti e shfaqjes së dhuratave të kartonit të valëzuar
Kuti e shfaqjes së dhuratave të kartonit të valëzuar
 • Kuti e shfaqjes së dhuratave të kartonit të valëzuar
 • Kuti e shfaqjes së dhuratave të kartonit të valëzuar
 • Kuti e shfaqjes së dhuratave të kartonit të valëzuar

Kuti e shfaqjes së dhuratave të kartonit të valëzuar

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: DB20161205

Application: Apparel

Material: Paper, Corrugated Cardboard+white Board

Printing Page: Single

Type: Hang Paper

Weight: 250

Design Trends: Individualization

MOQ: 1000PCS

Usage: Display Box

Size: L*W*H Cm

Logo&Color: Customized

Delivery: Prompt

Service: Excellent

Item: Corrugated Display Cardboard Box

Surface Finish: CMYK Or Pantone Color

Shape: Flat Foldable Box

Additional Info

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

prodhimtari: 300000pcs/month

markë: LY

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, China

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

certifikatë: SGS,FSC,

përshkrim i produktit

Kuti e shfaqjes së dhuratave të kartonit të valëzuar


Kutia e Dispagimit të Dhuratave , kuti ekrani i palosshëm i kartonit të palosshëm, i përdorur për shfaqjen e dhuratave, për këtë kuti të ekranit të valëzuar , materiali i përdorur është kartoni i valëzuar + tabela e bardhë. Ngjyra e shtypjes mund të jetë shtypja me ngjyra CMKY ose pantone, varet nga ju!

Mirë se vini në porosi bëni kutinë e ekranit për produktet tuaja!


Liyang Paper Products Co, Ltd, ka qenë e specializuar në lloje të ndryshme të personalizimeve të paketimit të letrës për gati 2 dekada. Kënaqësia e klientit është përparësia jonë. Estetika e produktit është ndjekja jonë. Me një fjalë, produktet me cilësi të lartë, koha e pabesueshme e shpërndarjes dhe shërbimi profesional na fitojnë besime dhe lavdërime nga klientët tanë.

Meqenëse produktet e shtypjes me porosi janë jetësore në shumë fusha, ne synojmë të sigurohemi që ka produkte në dispozicion. Kuti dhuratë luksoze është ekspertiza jonë ndërkohë kuti jastëk, kuti kozmetike, kuti flokësh dhe paruke, kuti qerpikësh, kuti produkteve elektronike, kuti bizhuteri, kuti vere dhe kuti paketimi të valëzuar janë produktet tona kryesore. Përveç kësaj, ne ofrojmë një gamë të gjerë të produkteve të tjera si qese letre, zarf, shirit, libër dhe shumë më tepër.


Anydo pyetje, pls mos hezitoni të kontaktoni Benty !!!1.Specifications

Item Foldable corrugated cardboard gift display box
Size Customized size
Material Ivory board(250G,300G, 350G...etc)
Art paper(128G, 157G, 200G, 250G, 300G...etc)
Duplex board with grey back(250G, 300G, 350G,400G...etc)
Grey paper(250G, 300G, 350G, 400G...etc)
Kraft paper(100G, 120G, 150G, 200G, 250G, 300G...etc)
Corrugated paper(A, B, C, E grade)
Color 1-4C or more
Pantone color
Printing Offset printing, silk screen printing
Surface Disposal Glossy varnishing, Glossy lamination, Matte lamination, UV coating, Golden hot stamping, Silver hot stamping, Embossing, Debossing, etc

Drawing Format

PDF,AI,CDR,EPS,JPG (300DPI)
Packing Master carton,Proper qty per ctn
Quality Control From material purchase, pre-production machine testing, 3 times assessment for finished goods to packing

Sample Charge

Free of charge if you order more than 5000pcs
Delivery Time 15-20 days
MOQ 1000pcs

Monthly Supply

300000pcs
Payment Terms T/T,West Union,Paypal,L/C
Machines for Production Die-cutting machine,Offset printing machine, Lamination machine, Hot stamping machine, UV machine, etc

2. Teknologji speciale

luxury folding box

3.Packaging & Shipping

luxury folding box

4. Përparësitë tona

1)Price
  Based on material,size,process requirments,quantity,trade terms.
2)Sample
   Sample fee: Refundable 
    Sample leading time: 5-7 days 
   Sample shipment method: By air or By sea
3)Artwork   
   Design service: Free 
    Format of artwork: PDF,AI,CDR
4)OEM Service
   It is available to print your logo on our luxury folding boxes .
5)Mass Production
   Production time: 15-20 days,or according to your quantity
    Production capacity: 300,000 pcs per month
6)Regular Packing 
    Polybag/packed in bundle+standard export carton,or as your requests

5. Detajet e produkteve

cardboard display boxcorrugated display boxgift display box

Kategoritë e Produktit : Kuti dhurate > Kuti dhuratë letre

Email tek ky furnizues
 • Lily YuMs. Lily Yu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta