Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti dhuratë letrePaketimi i kutive të letrave të dhuratave me shiritin e shiritit
Paketimi i kutive të letrave të dhuratave me shiritin e shiritit
Paketimi i kutive të letrave të dhuratave me shiritin e shiritit
 • Paketimi i kutive të letrave të dhuratave me shiritin e shiritit
 • Paketimi i kutive të letrave të dhuratave me shiritin e shiritit

Paketimi i kutive të letrave të dhuratave me shiritin e shiritit

  Lloji i pageses: T/T,Paypal
  Incoterm: FOB,CIF,EXW,FCA
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: ELY161226-1

Material: Art Paper+paperboard

Color: CMYK Or Pantone

Size: Customized Size Acceptable, Large

Brand: Your Own Logo

Surface Finishing: Matte/gloss Lamination; Stamping

Packaging: Flower,hat Packaging

Style: Gift Paper Box Packaging

Type: Paper Box With Ribbon Handle

Usage: Flowers Packaging, Gifts, Cosmetic, Arts and Crafts, Garment & Shoes

Item: Gift Paper Box Packaging With Ribbon Handle

Paper Type: Cardboard

Shape: Square

Surface Handling: Hot Stamping

Logo Printing: With Logo Printing

Weight: Other

Additional Info

paketim: K = K importoni dhe eksportoni kartona standarde të valëzuar

prodhimtari: 30000 per month

markë: LY

transport: Ocean,Land,Air,Express

Vendi i origjinës: Guangdong, CN

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

certifikatë: FSG,SGS

Kodi HS: 4819500000

port: Dongguan,ShenZhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Paketimi i kutisë së letrës së dhuratave me dorezë shiriti


Kjo kuti letre dhuratë në lloj katror, ​​logo të stampuar prej ari me ngjyrë të bardhë në pjesën e sipërme dhe të përparme; Kuti letre me shirita Hande për hartimin e paketimit të luleve dhe për të marrë zgarë.

Paketimi i kutisë së letrës pranon me porosi të bërë që ju të keni logon dhe dizajnin, mos ngurroni të hetoni me detajet tuaja të preferuara nëse interesohen.


Ekzistojnë gjithashtu kuti të rrumbullakëta me lule të zeza ose kuti rozë për kontroll.

http://dgliyang.bossgoo.com/flower-box/black-round-flower-box-with-ribbon-handle-45046950.htmlLiyang Paper Products Co, Ltd, është një fabrikë e specializuar në shërbimin e shtypjes, të tilla si shtypjen e librave, shtypjen kuti letre, shtypjen kuti dhuratë, shtypjen qese letre, shtypjen qese dhuratë, shtypje qese pazar, shtypjen kartolinë, afishe, zarf, dosje etj.

Mirësevini pyetjet tuaja të personalizuara. Ne do t'ju përgjigjemi brenda një dite pune.

Ne jemi një fabrikë e verifikuar. Fabrika jonë është themeluar në vitin 1999, Ne kemi përvojë të plotë të eksportit për shumë vite.


Anydo pyetje, Ne do të jemi në internet për t'ju dhënë një përgjigje të shpejtë. (Eliza)


Products Showpaper box packaging blackpaper box packaging white


Spefication

1.Specifications

Item Paper drawer sliding box for jewelry gift packaging
Size Customized size
Material Ivory board(250G,300G, 350G...etc)
Art paper(128G, 157G, 200G, 250G, 300G...etc)
Duplex board with grey back(250G, 300G, 350G,400G...etc)
Grey paper(250G, 300G, 350G, 400G...etc)
Kraft paper(100G, 120G, 150G, 200G, 250G, 300G...etc)
Corrugated paper(A, B, C, E grade)
Color 1-4C or more
Pantone color
Printing Offset printing, silk screen printing
Surface Disposal Glossy varnishing, Glossy lamination, Matte lamination, UV coating, Golden hot stamping, Silver hot stamping, Embossing, Debossing, etc

Drawing Format

PDF,AI,CDR,EPS,JPG (300DPI)
Packing Master carton,Proper qty per ctn
Quality Control From material purchase, pre-production machine testing, 3 times assessment for finished goods to packing

Sample Charge

Free of charge if you order more than 5000pcs
Delivery Time 15-20 days
MOQ 1000pcs

Monthly Supply

300000pcs
Payment Terms T/T,West Union,Paypal,L/C
Machines for Production Die-cutting machine,Offset printing machine, Lamination machine, Hot stamping machine, UV machine, etc


2. Përparësitë tona

1)Price
  Based on material,size,process requirments,quantity,trade terms.
2)Sample
   Sample fee: Refundable 
    Sample leading time: 5-7 days 
   Sample shipment method: By air or By sea
3)Artwork   
   Design service: Free 
    Format of artwork: PDF,AI,CDR
4)OEM Service
   It is available to print your logo on our watch boxes .
5)Mass Production
   Production time: 15-20 days,or according to your quantity
    Production capacity: 300,000 pcs per month
6)Regular Packing 
    Polybag/packed in bundle+standard export carton,or as your requests

Surface FinishedProduction Process1ShipmentFaqContact Us Eliza Google
Kategoritë e Produktit : Kuti dhurate > Kuti dhuratë letre

Email tek ky furnizues
 • Lily YuMs. Lily Yu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta