Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti dhuratë letreKuti dhuratë rrëshqitëse kartoni të ngurtë me shirit
Kuti dhuratë rrëshqitëse kartoni të ngurtë me shirit
Kuti dhuratë rrëshqitëse kartoni të ngurtë me shirit
Kuti dhuratë rrëshqitëse kartoni të ngurtë me shirit
 • Kuti dhuratë rrëshqitëse kartoni të ngurtë me shirit
 • Kuti dhuratë rrëshqitëse kartoni të ngurtë me shirit
 • Kuti dhuratë rrëshqitëse kartoni të ngurtë me shirit

Kuti dhuratë rrëshqitëse kartoni të ngurtë me shirit

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: B20170228

Application: Electronic, Cosmetics, Apparel

Material: Paper, Art Paper

Printing Page: Single

Type: Hang Paper, Drawer Box

Weight: 350

Design Trends: Sustainability

MOQ: 1000PCS

Color: Cmyk

Size: Customized Size Acceptable

Logo: Accept Logo Printed

Brand: LY

Surface Finishing: Matte/gloss Lamination,embossed,debossed

Style: Luxury Style

Usage: Gift Packaging

Additional Info

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

prodhimtari: 300000 per month

markë: LY

transport: Ocean,Land,Air,Express

Vendi i origjinës: Guangdong, CN

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

certifikatë: FSG,SGS

Kodi HS: 4819200000

port: Dongguan

përshkrim i produktit

Kuti dhuratë rrëshqitëse kartoni të ngurtë me shirit

Kuti rrëshqitëse kartoni, kuti klasike sirtari me shtypje cilësore të kompensuar në ngjyrën CMYK për jashtë kutisë

kuti rrëshqitëse dhuratë, e bërë në stilin e kutisë së sirtarëve, stili i kutive të tjera si kutia e rrumbullakët, kapaku dhe kutia bazë, ose kutia e palosshme e sheshtë është për opsionin tuaj

Me një fjalë, të gjitha kutitë tona janë bërë me porosi, të mirëpritur të bëni me vete kutinë tuaj të veçantë të dhuratave!


Produkte Liyang produkteve bashkë., Ltd, është një fabrikë dhe kompani tregtare e vendosur në Dongguan, Kinë. E specializuar në prodhimin e paketimit dhe shtypjes së letrave të dhuratave, të tilla si kuti dhuratë, çanta dhuratash, shtypje librash, fletore, dosje, kuti vere, kuti bizhuteri, kuti kozmetike, kuti shikimi, kuti këpucësh, etj. Baza e krijuar nga dizajni juaj është i mirëseardhur, mos ngurroni të kontaktoni shtypjen Liyang me detajet tuaja të plota.


Logoja dhe dizajni i blerësit janë të pranueshme.

Ne kemi pajisje profesionale dhe pajisje të përparuara të prodhimit, kështu që çmimi dhe cilësia e produkteve tona janë shumë konkurruese.1.Specifications

Item

Rigid cardboard sliding gift box with ribbon

Size Customized size
Material Ivory board(250G,300G, 350G...etc)
Art paper(128G, 157G, 200G, 250G, 300G...etc)
Duplex board with grey back(250G, 300G, 350G,400G...etc)
Grey paper(250G, 300G, 350G, 400G...etc)
Kraft paper(100G, 120G, 150G, 200G, 250G, 300G...etc)
Corrugated paper(A, B, C, E grade)
Color 1-4C or more
Pantone color
Printing Offset printing, silk screen printing
Surface Disposal Glossy varnishing, Glossy lamination, Matte lamination, UV coating, Golden hot stamping, Silver hot stamping, Embossing, Debossing, etc

Drawing Format

PDF,AI,CDR,EPS,JPG (300DPI)
Packing Master carton,Proper qty per ctn
Quality Control From material purchase, pre-production machine testing, 3 times assessment for finished goods to packing

Sample Charge

Free of charge if you order more than 5000pcs
Delivery Time 15-20 days
MOQ 1000pcs

Monthly Supply

300000pcs
Payment Terms T/T,West Union,Paypal,L/C
Machines for Production Die-cutting machine,Offset printing machine, Lamination machine, Hot stamping machine, UV machine, etc

2. Teknologji speciale

black gift box

3.Packaging & Shipping

black gift box

4. Përparësitë tona

1)Price
  Based on material,size,process requirments,quantity,trade terms.
2)Sample
   Sample fee: Refundable 
    Sample leading time: 5-7 days 
   Sample shipment method: By air or By sea
3)Artwork   
   Design service: Free 
    Format of artwork: PDF,AI,CDR
4)OEM Service
   It is available to print your logo on our black gift boxes .
5)Mass Production
   Production time: 15-20 days,or according to your quantity
    Production capacity: 300,000 pcs per month
6)Regular Packing 
    Polybag/packed in bundle+standard export carton,or as your requests


5. Detajet e produkteve

drawer box cardboarddrawer cardboard box with ribbon

drawer box with foamcardboard drawer box packaging


Kategoritë e Produktit : Kuti dhurate > Kuti dhuratë letre

Email tek ky furnizues
 • Lily YuMs. Lily Yu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta