Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti dhuratë letreKuti dhuratë kartoni të ngurtë me kapak
Kuti dhuratë kartoni të ngurtë me kapak
 • Kuti dhuratë kartoni të ngurtë me kapak

Kuti dhuratë kartoni të ngurtë me kapak

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: LY17030604

Application: Household, Cosmetics, Apparel

Material: Paper, Art Paper

Printing Page: Two-Sided

Type: Hang Paper, Custom Embossed Logo Rigid Cardboard Gift Box With

Weight: 350

Design Trends: Sustainability

MOQ: 1000PCS

Color: Cmyk

Size: Customized Size Acceptable

Logo: Accept Logo Printed

Brand: LY

Surface Finishing: Matte/gloss Lamination,embossed,debossed

Usage: Products Packaging

Style: Simple Style

Additional Info

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

prodhimtari: 30000 per month

markë: LY

transport: Ocean,Land,Air,Express

Vendi i origjinës: Guangdong, CN

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

certifikatë: FSG,SGS

Kodi HS: 4819200000

përshkrim i produktit

Kuti dhuratë prej kartoni të ngurtë me embossed logo me kapak


Kuti me dhurata të letrave me porosi me cilësi të mirë me logo të embossed .
Kuti dhurate të dekoruara me kapakë për paketim dhuratash, dizajn special dhe cilësi të mirë .Dëshironi produkte me cilësi të mirë me çmim të mirë, shkoni përpara dhe gjeni Li Yang Printime,
Ne jemi të përkushtuar t'ju bëjmë të kënaqur, kjo është ajo që ne e quajmë Win-win,

Keni nevojë për më shumë detaje me produktet tona, Thirrni shitjet tona Jess! Ajo do të bëjë atë që mund të bëjë për t'ju bërë të kënaqur.

Liyang Paper Products Co, Ltd, është një fabrikë dhe kompani tregtare e vendosur në Dongguan, Kinë. Specializuar në prodhimin e letrës së dhuratave
paketim, të tilla si kuti dhuratë, kuti letre, qese letre, shtypje librash, fletore, dosje, kuti stoli, etiketa letre, etiketa bizhuteri, afishe, zarf, etj.
Baza e bërë me porosi në hartimin tuaj është e mirëseardhur, mos ngurroni të kontaktoni shtypjen Liyang me detajet tuaja të plota.
www.dgliyang.en.alibaba.com │ www.ly1999.com │ www.liyangprinting.com200710692135773_2

Product name
Good quality custom paper flat folding gift boxes
Size
Customized Size
Material
Ivory Board (250 g,300 g,350 g...etc.)
Art paper (128 g,157 g,200 g,250 g,300 g...etc.)
Duplex board with grey back (250 g,300 g,350 g,400 g...etc.)
Grey paper (250 g,300 g,350 g,400 g...etc.)
Kraft paper (100 g,120 g,150 g,200 g,250 g,300 g...etc)
Corrugated paper (A,B,C,E grade)
color
1-4 C or more
Pantone color
Printing
offset printing,silk screen printing
Surface Disposal
Varnishing, glossy lamination, matte lamination, gold/silver hot stamping,
embossing, UV coating, foil stamping, flocking, hologram effect.
Drawing format
PDF,AI,C D R, E P S, J P G,300 DPI
Packing Master
carton,Proper qty per ctn
Quality control
material, semi-finished product , finished product.
Sample charge
Free of charge if you order more than 5000 qty
Delivery time
15-20 days
M O Q
1000 qty
Monthly supply
300000 qty
Payment term
T/T, West Union, Paypal, 30% deposit and 70% balance before shipment.
Logo
Customized
Shape
Rectangle, square, circular, oval and other special shape
Accessories
Magnet, ribbon, EVA form , plastic tray, sponge, PVC/PET/PP window
Application
Gift packing, promotion, supermarket, storage, for wine, cigar, food, cosmetic,
consumer electronic products and other gifts and premiums.
Delivery Time For bulk production
11-46 days to according to different countries port by ocean
Shipping Port
Shenzhen / Guangzhou / Hong Kong Portpictures showGifts Large Gift Boxes with Lids LY2017030604-Our Advantages

1)Price
Based on material,size,process requirements,quantity,trade terms.
2)Sample
Sample fee: Refundable 
 Sample leading time: 5-7 days 
 Sample shipment method: By air or By sea
3)Artwork 
Design service: Free 
Format of artwork: PDF,AI,C D R
4)O E M Service
It is available to print your logo on our black mailing envelopes.
5)Mass Production
Production time: 15-20 days,or according to your quantity
Production capacity: 300,000 qty per month
6)Regular Packing 
Poly bag/packed in bundle+standard export carton,or as your requests

Surface finishing

drawer box


Packaging & Shipping

packaging box


Other information

(1) Informacione mbi kompaninë


Themeluar në vitin 1999, Li yang Paper Products Co, Ltd, është një ndërmarrje e mesme e specializuar në të ndryshme të letrave me ngjyra të shtypura, çanta letre, kuti paketimi, kuti dhuratë, etiketa, etiketa, broshura, postera, materiale paketimi dhe shtypje të tjera të ngjashme produktet. Pranë Shenzhen, transporti i përshtatshëm na ka sjellë më shumë mundësi dhe përparësi konkurruese si në tregjet vendase ashtu edhe ato të huaja.

(2) FAQ

Q1: Sa ditë do të përfundojnë mostrat? Si për prodhimin në masë? 1. Ne jemi të nderuar që t'ju ofrojmë mostra, zakonisht ne do t'i rregullojmë ato në 3-8 ditë pune, mostra e produktit të përfunduar është e pranueshme. 2. Koha e plumbit për prodhimin në masë bazuar në sasinë tuaj të porosive, përfundimin, etj., Zakonisht 7-10 ditë pune është e mjaftueshme.

P2: A mund të kemi logon ose informacionin e kompanisë sonë mbi produktet ose paketën tuaj? Sigurt. Logo juaj mund të tregojë mbi produktet duke Shtypur, Lustrim UV, Stampim të Nxehtë, Embossing, Shtypje në ekran mëndafshi ose Sticker.

Q3: Ku ndodhet Fabrika juaj? Si mund të vizitoj atje? Ne kemi vendosur në qytetin Dongguan me qasje transporti shumë të përshtatshëm, vetëm dhjetë minuta me makinë në stacionin hekurudhor Humen me shpejtësi të lartë, ngjitur me Guangzhou dhe Shenzhen City. Mirëseardhja ngrohtësisht për të vizituar fabrikën tonë!
Kategoritë e Produktit : Kuti dhurate > Kuti dhuratë letre

Email tek ky furnizues
 • Lily YuMs. Lily Yu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta