Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurate

Kuti dhurate

Kategoritë e produkteve të Kuti dhurate , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kuti dhurate , furnizuesit Kutia e Dhuratave të Letrës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kuti Dhurata Sheshi R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Sipas formës së kutisë:

Kutia e dhuratave prej letre përfshin shumë struktura kuti si kapaku dhe kutia bazë, kutia e sirtarit të letrës, kutia e dhuratave magnetike, kutia e guaskës, kutia e rrumbullakët e dhuratave, kutia katrore e dhuratave, kutia e çrregullt e dhuratave, kutia e dhuratave në formë zemre etj.

Sipas funksionit:

Ka kuti dhuratë lule, kuti dhuratë verë, kuti dhuratë parfum, kuti çokollatë dhuratë, kuti orë, kuti veshje, kuti bizhuteri letër, kuti kozmetike letër dhe kështu me radhë.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje paketimi për të ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Çdo pyetje në kutitë tona të dhuratave, mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.

Gift Box
Gift Box Marble Design

Black Gift Box Ribbon
Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim