Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktePaketimi i letrësKutia e varur

Kutia e varur (Total 19 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e varur , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e varur , furnizuesit Kutia plastike e varur / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e varjes së letrës R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kutia e paketimit të letrës me porosi të kufjeve me dritare

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e paketimit të letrës me porosi të kufjeve me dritare Aksesorë elektronikë të varur Kufje kabllori Letër me porosi Kuti paketimi kutia e telefonit celular me dritare Kuti dhuratë letre magnet paketimi kufjesh elektronike me kufje me shumicë me...
Dorezë e varur kuti letre kraft shtypjen

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dorezë e varur kuti letre kraft shtypjen Kuti varëse prej letre Kraft prej letre kraft kafe dhe dizajn varëse rrobash ; Kutia e varur strukturë e thjeshtë kutie kuti dyfishe me varen për paketimin kabllor .
Kutia e varur e paketimit të dritares plastike të ekranit të personalizuar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e varur e paketimit të dritares plastike të ekranit të personalizuar Kutia e varur e letrës Kraft prej letre kraft kafe dhe dizajn varëse rrobash ; Kutia e varur strukturë e thjeshtë kutie kuti dyfishe me varen për paketimin kabllor . Kuti e...
Kuti e varur me dritare për paketimin e flokëve

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

kuti varëse letre me dritare për paketimin e flokëve kuti e varur letre e lirë me shtypje CMYK me cilësi të lartë dhe jelek të pastër PVC për të treguar produktet tuaja që paketohen brenda, ndërkohë një vrimë në majë për ta bërë atë të varet në raft...
Kuti e varur me letër të bardhë me dritare të prerë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti e varur me letër të bardhë me dritare të prerë Kuti e varur e bardhë e bërë nga letra arti me vrimat e prera të vdesit, ajo është përdorur gjerësisht për paketimin e produkteve elektronike. Kutia e letrës së bardhë me dritare mund të jetë...
Kuti varëse letre me kufje me dritare

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti varëse letre me kufje me dritare Kuti letre kufje e bërë nga letra arti me vrimë të prera, ajo është gjerësisht e përdorur për paketimin e produkteve elektronike. Kutia e varur për kufje mund të jetë madhësia, ngjyra. Sipërfaqja e përfunduar do...
Pako e lirë e paketimit mikro USB me vrimë të varur

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Pako e lirë e paketimit mikro USB me vrimë të varur Paketim i lirë i paketimit të letrës, i bërë prej letre arti me vrimat e prerjes së vdesit, është përdorur gjerësisht për paketimin e produkteve elektronike. Kutia e paketimit Mirco USB mund të...
Paketimi letre udhëhequr nga kutia e varur e orës

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi letre udhëhequr nga kutia e varur e orës Kutia e paketimit të orës LED të bërë nga letra arti me vrimat e prera të vdesit, ajo është përdorur gjerësisht për paketimin e produkteve elektronike. Kutia e varur e orës LED mund të jetë madhësia,...
Kuti varëse letre me vrimë të prerë për kufje

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti varëse letre me vrimë të prerë për kufje Kuti varëse letre për kufje bërë nga letra arti me vrimat e prera të vdesit, ajo është përdorur gjerësisht në paketimin e produkteve elektronike. Kutia e varur e paketimit të kutive mund të jetë...
kuti varëse letre për karikuesin e baterisë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti varëse letre për karikuesin e baterisë Kuti e varur për ngarkuesin e baterisë të bërë nga letra arti me vrimat e prerjes së vdesit, ajo është përdorur gjerësisht në paketimin e produkteve elektronike. Kutia e ngarkuesit të baterive të letrës...
Kuti varëse letre për elektronike me vrimë të varur

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti varëse letre për elektronike me vrimë të varur Kuti e varur për elektronike bërë nga letra arti me vrimat e prera të vdesit, ajo është përdorur gjerësisht në paketimin e produkteve elektronike. Kutia e letrës me vrimë të varur mund të jetë...
Kuti dhuratë letre për Krishtlindje me litar të varur

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratë letre për Krishtlindje me litar të varur Kutia e dhuratave të Krishtlindjes me kapak është bërë prej letre arti me lidhëse shiriti dhe litar të varur. Kutia e dhuratave të letrës së Krishtëlindjes mund të transportohet në formë të...
Paketimi i gjallë me ngjyra të varura me kuti dritareje

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i gjallë me ngjyra të varura me kuti dritareje Ngjyra e paketimit të kutive të dritareve të varur është letër arti, është pesha e letrës prej 350gsm letër arti e arritur, ngjyra e zezë e përpiluar me ndeshje dhe logon e personalizuar, nga...
Kuti paketimi të varura me kozmetikë më të lirë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti paketimi të varura me kozmetikë më të lirë Modeli i shërbimeve ka të bëjë me një kuti paketimi lodrash, në veçanti me një kuti paketimi lodrash me një lloj vrimë të varur, e cila varet nga kutia. Qëllimi i modelit të shërbimeve është të...
Kutia e paketimit me kabllo USB

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e paketimit me kabllo USB Kutia e letrës është një formë tre-dimensionale, e cila është e përbërë nga një shumicë fytyrash që lëvizin, grumbullohen, palosen dhe rrethohen nga një shumicë fytyrash. Sipërfaqja në strukturën tre-dimensionale...
Kutia e varur e letrës Kraft me dritare të qartë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e varur e letrës Kraft me dritare të qartë Kutia e varur e letrës Kraft prej letre kraft kafe dhe dizajn varëse rrobash ; Kutia Hanging thjeshtë struktura kuti kuti dyfishtë plug me hallkë për paketim kabllor. Kuti e varur me dritare të qartë...
Paketimi i Kutisë së Paketimit të Letrës Kraft

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i Kutisë së Paketimit të Letrës Kraft Kutia e varur e letrës Kraft prej letre kraft kafe dhe dizajn varëse rrobash ; Kutia Hanging thjeshtë struktura kuti kuti dyfishtë plug me hallkë për paketim kabllor. Paketimi i kabllove të varur nga...
Kutia e varur e letrës së shtypur me dritare

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e varur me letër të shtypur me dritare Kuti e varur e shtypur , e bërë nga letra arti të trasha 350gsm me shtypje të kompensuar me cilësi të lartë Kutia e varur me porosi me vrimë në lartësi, ju lejon ta mbani me lehtësi ose ta vendosni në...
varur kuti dhuratë letre për paketim telefonik

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

varur kuti dhuratë letre për paketim telefonik Kuti varëse letre , e bërë nga letra arti të trasha 350gsm me shtypje të kompensuar me cilësi të lartë kuti dhurate e varur , kuti letre e lirë me vrimë të varur në majë për paketimin e telefonit, ju...

Kinë Kutia e varur furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kuti të bukura dhe luksoze të varura për produkte paketim. Ashtu si Kutia e varur, Kutia plastike e varur, Kutia e varur prej letre, kutia e varur nga shtypja, etj. Kutitë tona të varura me cilësi të lartë janë paketimi i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.
Anydo pyetje në kutitë tona të varura, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.hanging boxhanging paper boxpaper hanging box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim