Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktePaketimi i letrësKutia e varurPaketimi i Kutisë së Paketimit të Letrës Kraft
Paketimi i Kutisë së Paketimit të Letrës Kraft
Paketimi i Kutisë së Paketimit të Letrës Kraft
Paketimi i Kutisë së Paketimit të Letrës Kraft
 • Paketimi i Kutisë së Paketimit të Letrës Kraft
 • Paketimi i Kutisë së Paketimit të Letrës Kraft
 • Paketimi i Kutisë së Paketimit të Letrës Kraft

Paketimi i Kutisë së Paketimit të Letrës Kraft

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF
  Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: ELY1802CPB

Paper Type: Kraft Paper

Usage: Electronic Products, Other, Packing And Gift

Size: Other, Accept Customized Size

Shape: Rectangle

Surface Handling: Offset Printing

Logo Printing: Without Logo Printing

Weight: <0.5 kg

MOQ: 1000PCS

Logo: Custom Logo Printed

Box Type: Double Plug Box With Hanger

Color: Brown

Type: Paper Box

Product: Kraft Paper Hanging Box

Feature: Hanger Design

Item: Cable Packaging Kraft Paper Hanging Box

Additional Info

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

prodhimtari: 1000000pcs/month

markë: LY

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, China

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

certifikatë: SGS,FSC,

Kodi HS: 4819200000

port: Dongguan,Shenzhen,HongKong

përshkrim i produktit

Paketimi i Kutisë së Paketimit të Letrës Kraft

Kutia e varur e letrës Kraft prej letre kraft kafe dhe dizajn varëse rrobash ; Kutia Hanging thjeshtë struktura kuti kuti dyfishtë plug me hallkë për paketim kabllor. Paketimi i kabllove të varur nga kablloja, madhësia dhe modeli i pranueshëm i përshtatshëm. Detaje të plota që duhen për të llogaritur çmimin.

Produkte Liyang produkteve bashkë., Ltd, është një fabrikë dhe kompani tregtare e vendosur në Dongguan, Kinë. E specializuar në prodhimin e paketimit të letrës së dhuratave, siç janë kutitë e dhuratave, kutia e letrës, kutia e dritares, kutia e kraftit, kutia e letrës kraft, etj.

Baza e bërë me porosi në hartimin tuaj është e mirëseardhur, mos ngurroni të kontaktoni shtypjen Liyang me detajet tuaja të plota.

Për diskutim të mëtejshëm, ju lutemi kontaktoni Elizën në skype: lyprinting5


Products Show


Cable Paper PackagingCable Packaging BoxCable Packaging Hanging Box

Spefication

Size Customized size
Material Ivory board(250G,300G, 350G...etc)
Art paper(128G, 157G, 200G, 250G, 300G...etc)
Duplex board with grey back(250G, 300G, 350G,400G...etc)
Grey paper(250G, 300G, 350G, 400G...etc)
Kraft paper(100G, 120G, 150G, 200G, 250G, 300G...etc)
Corrugated paper(A, B, C, E grade)
Color 1-4C or more
Pantone color
Printing Offset printing, silk screen printing
Surface Disposal Glossy varnishing, Glossy lamination, Matte lamination, UV coating, Golden hot stamping, Silver hot stamping, Embossing, Debossing, etc

Drawing Format

PDF,AI,CDR,EPS,JPG (300DPI)
Packing Master carton,Proper qty per ctn
Quality Control From material purchase, pre-production machine testing, 3 times assessment for finished goods to packing

Sample Charge

Free of charge if you order more than 5000pcs
Delivery Time 15-20 days
MOQ 1000pcs

Monthly Supply

300000pcs
Payment Terms T/T,West Union,Paypal
Machines for Production Die-cutting machine,Offset printing machine, Lamination machine, Hot stamping machine, UV machine, etc

Surface Finished

Production Process1

Shipment


Faq

contact us(Eliza)google

Kategoritë e Produktit : Paketimi i letrës > Kutia e varur

Email tek ky furnizues
 • Lily YuMs. Lily Yu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta