Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktelibërLibri i Hardcover

Libri i Hardcover (Total 5 Products)

Kategoritë e produkteve të Libri i Hardcover , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Libri i Hardcover , furnizuesit Libri i Fëmijëve Hardcover / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Libri i Fotografive të Hardcover R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Shërbim për shtypjen e librave me roman për fëmijë

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shërbim për shtypjen e librave me roman për fëmijë Shtypje libri me kapak të fortë, me printim të mirë të kopertinës, me pamje të mirë dhe mund të shmangë ndotjen dhe prishjen. Shtypje libri për fëmijë, letër shumëngjyrëshe, e qartë, e ricikluar për...
Fletore Hardcover me logon e personalizuar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Fletore Hardcover me logon e personalizuar Të gjitha llojet e notebook hardcover me cilësi të lartë do të bëhen me porosi dhe logo me porosi. Ne mund të ofrojmë të gjitha llojet e shërbimit të shtypjes së librave dhe shtypjen e fletoreve për...
Printoni libra me tregime të fëmijëve të vështirë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Printoni libra me tregime të fëmijëve të vështirë Librat me histori për fëmijët e vështirë janë kartoni 1.5 mm me faqe të buta 157gsm, është përdorur për fëmijët të lexojnë dhe të shikojnë fotografi të bukura vizatimore, mbulesa është petëzim filmi...
Shërbime të shtypjes së librave me cilësi të lartë të shtypur

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Shërbime të shtypjes së librave me cilësi të lartë të shtypur Shtypja e librave me porosi shtypëse e cila hartimi i librit hardcover me shtypjen e kompensuar me ngjyra CMYK; Shërbimet e shtypjes së librave Hardcover ofrojnë nga Liyang me cilësi më...
Shtypje librash me porosi të personalizuara

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypje librash me porosi të personalizuara Shtypja e librave me vështirësi, mbulesa është me ngjyra të plota me petëzim mat, brenda është shtypja CMYK, cilësi e lartë dhe modë. Librat e harduerit janë të përsosur detyrues, ato mund t’i tregojnë...

Kinë Libri i Hardcover furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të shembullit të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë shtypjen e bukur dhe luksoze të librit Hardcover. Të tilla si Libri Hardcover, Libri i Fëmijëve Hardcover, Libri i Fotografive të Hardcover, Libri Hardcover me Button, etj. Librat tanë të hardcoverit me cilësi të lartë janë shtypje e hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në librat tanë të hardverit, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


hardcover bookhardcover book printingstory hardcover book

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim