Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteLetër letreKarta e Ftesës / Përshëndetjes

Karta e Ftesës / Përshëndetjes (Total 10 Products)

Kategoritë e produkteve të Karta e Ftesës / Përshëndetjes , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Shtypje kartë ftese , furnizuesit Shtypja e kartolinave / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Shtypje letre letre R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Shtypje letre biznesi për ftesë martese

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypje letre biznesi për ftesë martese Karta e letrës së ftesës së dasmës mund të jetë desgin personal me logon tuaj dhe të sigurojë zarf. Ekzistojnë ngjyra të ndryshme të zarfit për t’iu përshtatur kartave. Duket e shkëlqyeshme dhe është një kartë...
Shtypja e kartave të ftesave luksoze

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypja e kartave të ftesave luksoze Karta e ftesës së biznesit mund të jetë desgin personal me logon tuaj dhe të sigurojë zarf. Ekzistojnë ngjyra të ndryshme të zarfit për t’iu përshtatur kartave. Duket e shkëlqyeshme dhe është një kartë e veçantë...
Karta e urimit të kartës së ftesës së dasmës me Bowknot

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Karta e urimit të kartës së ftesës së dasmës me Bowknot Shikoni këtë ngjyrë të pastër! Ar i pastër i kuq, blu i pastër, i pastër, thjesht shikimi i këtyre ngjyrave tashmë është emocionuese! Shoqëruar me harkun klasik me të njëjtën ngjyrë, e bën atë...
Dizajni me porosi Faleminderit Kartolina e Përshëndetjes së Kartave

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dizajni me porosi Faleminderit Kartolina e Përshëndetjes së Kartave Sa kohë nuk e keni falënderuar apo përshëndetur familjen tuaj? Sa kohë ka që kur i dërgova një kartolinë një shoku nga larg? Kjo kartolinë është bërë me të bardhë të pastër. Zgavra...
Letër specialiteti, kartolinë e shtypur me zarf

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Letër specialiteti, kartolinë e shtypur me zarf Përshëndetja kartelë e shtypur mund të jetë desgin personal me logon tuaj dhe të sigurojë zarfin DIY. Ekzistojnë ngjyra të ndryshme të zarfit për t’iu përshtatur kartave. Duket e shkëlqyeshme dhe është...
Kartat përshëndetëse të bëra me dorë dhe të njohura

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kartat përshëndetëse të bëra me dorë dhe të njohura Kartat e urimeve të bëra urgjente dhe të famshme të shërbimit të pritning, ngjyra e zezë duket luksoze. Kartelë përshëndetëse Fashional, shtypje Embossed, kartë me logo të stampuar, të zbukuruara...
Shtypja e kartave të produkteve të letrës

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypja e kartave të produkteve të letrës Shtypja e kartave të letrës, kartat e letrës, shtypja e informacionit mbi produktet, tregojnë mirë produktet tuaja. Shtypja e kartave të produkteve, kartat e produkteve të letrës me ngjyra të shtypura. Letër...
E zezë faleminderit shtypjen e kartave

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

E zezë faleminderit shtypjen e kartave Faleminderit për shtypjen e kartave, karta për falënderime klientëve tuaj, mënyrë e mirë për të thënë faleminderit. Ftesë për kartolinë të nxehtë, shtypje me cilësi të lartë me logon dhe modelin tuaj. Kartë e...
Shtypja e kartave të dhuratave të ftesës për martesë me letra luksoze

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypja e kartave të dhuratave të ftesës për martesë me letra luksoze kartë ftese letre me shtypje të kompensuar me cilësi të lartë, Karta e ftesës së dasmës me një dizajn unik, bëjeni dasmën tuaj unike Shtypja e kartave të ftesës , jo vetëm që...
Shtypi letra e bardhë që përshëndet kartën e argjendarisë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypi letra e bardhë që përshëndet kartën e argjendarisë Letër letre e bardhë me shtypje të kompensuar, ajo mund të përdoret për stoli, përshëndetje ose ftesë Gazeta është letër e pa veshur, pa petëzim mat ose me shkëlqim, kështu që ju mund të...

Kinë Karta e Ftesës / Përshëndetjes furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kuti dhuratë të këndshme dhe luksoze për kozmetikë , bizhuteri, rroba, elektronikë, etj. Kutitë e dhuratave tona me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Karta e Ftesës ose Përshëndetja zakonisht një karton fletë ose një stil të palosur kartelash, mund të jetë përdorimi i llojeve të ndryshme të letrës për të shtypur letra që tregojnë dëshirën tuaj për logon e kompanisë. përdorimi i tillë i kartelave në Ftesën ose përshëndetjen e festivalit. Karta Elegante shtoni një paketim zarfi është popullor.

white kraft paper birthday cardinvitation card two

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim