Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteQese letreQese bizhuteri

Qese bizhuteri (Total 14 Products)

Kategoritë e produkteve të Qese bizhuteri , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Qese bizhuteri , furnizuesit .Anta bizhuteri Microfiber / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Qese letre e shtypur R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Baganta e vogël e paketimit të bizhuterive me logon e artë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Baganta e vogël e paketimit të bizhuterive me logon e artë Qese paketimi bizhuterish , e shtypur me modelin tuaj dhe logon e përdorur për paketimin e dhuratave / stoli. Qese letre per paketim bizhuterish , me shtypje me cilësi të lartë të kompensuar...
Customanta letre të shtypura me porosi për paketimin e bizhuterive

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Customanta letre të shtypura me porosi për paketimin e bizhuterive 2020 Logo Petëzuar me Armë Argjendi të shtypura Qese të vogla të bardha letre për blerje luksoze për paketim bizhuteri me litar ari të përdredhur. Madhësia e thjeshtë, por elegante,...
Qese paketimi letre bizhuteri blu të shtypura blu

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese paketimi letre bizhuteri blu të shtypura blu Qese paketimi bizhuterish , e shtypur me modelin tuaj dhe logon e përdorur për paketimin e dhuratave / stoli. Qese paketimi letre bizhuteri , me shtypje me cilësi të lartë të kompensuar në ngjyrë blu...
pako qese letre per paketim letre per bizhuteri

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

pako qese letre per paketim letre per bizhuteri Dhuratë J dhuratë J , qese letre për bizhuteri, qese bizhuteri paketimi, luksoze dhe cilësi të lartë.
Qese bizhuteri pëlhurë argjendi me tel të ngushtë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Qese bizhuteri pëlhurë argjendi me tel të ngushtë Qese bizhuteri argjendi e bërë nga materiali pëlhurë e lëmuar me ngjyra argjendi ; Dizajn qese bizhuteri pëlhurë argjendi me ngjyra të zeza pa log duket e thjeshtë, por butik. qese argjendari me tela...
Qese letre e bardhë me paketim dore

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Qese letre e bardhë me paketim dore Paketim qese Matt White bërë prej letre arti 157gsm-230gsm bazë për madhësinë e Paketimit të qeseve për bizhuteri; Giftanta e Dhuratë e Bardhë sfond me ngjyrë të bardhë me logon e artë dhe shtypjen në internet;...
Letër letre me porosi logo për qese të varur me bizhuteri

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Letër letre me porosi logo për qese të varur me bizhuteri Qese letre e bërë prej letre arti 157gsm-230gsm bazë në madhësinë e Paketimit të Qeseve për Bizhuteri; Logo qese bizhuteri logo e thjeshtë ari në formën e zemrës me një model të trajtuar me...
Logo Supremeanta të Lartë të Argjendarisë me Letër të Kuqe

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Logos çanta me bizhuteri letre të kuqe suprem Supreme qese Sfond i ngjyrës së kuqe me dizajn të bardhë dhe stampë logo prej ari; Baganta bizhuteri prej letre të bëra prej letre arti 157gsm-230gsm bazë në madhësinë e Paketimit të qeseve për...
Dhuratë Dhurate Dyqanesh të personalizuara Qese letre të kuqe

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Customer qese letre dhurate dera e kuqe Baganta letre për dhurata Sfond me ngjyra të kuqe me stil të bardhë dhe shtypje logosh; Paperanta prej letre të kuqe të bëra prej letre arti 157gsm-230gsm bazë për madhësinë e Paketimit të qeseve për...
Dhurata për dhurata letre Spot UV për pazar bizhuteri

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dhurata për dhurata letre Spot UV për pazar bizhuteri Baganta e dhuratave për blerje bizhuteri, të bëra prej letre arti të veshur 157gsm-230gsm në madhësinë e Baganta për Dhurata Letre; Ky dizajn i qeseve për dhurata letre për paketimin e...
Dhuratë dhuratë letre bizhuteri me dorezë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dhuratë dhuratë letre bizhuteri me dorezë Qese letre bizhuteri me ngjyra të kuqe prej letre arti 157gsm-230gsm bazë në madhësinë e Paketimit të Bizhuterive të Qeseve të Letrës; Baganta e bizhuterive me litar merret me dizajn të thjeshtë por elegante...
Logo qese për paketimin e bizhuterive të letrës

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Logo qese për paketimin e bizhuterive të letrës Qese letre per bizhuteri me ngjyre te kuqe prej letre arti 157gsm-230gsm baze ne permasat e qeseve Paketimi per bizhuteri; Ngjyra argjendi dhe zezë Logo qese me bizhuteri me dizajn të trajtës së...
Qese paketimi bizhuteri me letër të bardhë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Qese paketimi bizhuteri me letër të bardhë Bagsanta për paketim bizhuterish, çanta dhuratë për blerje bizhuteri me logo të shtypura. Bagsanta letre për bizhuteri, çanta të bardha me petëzim me shkëlqim, duken luksoze dhe të thjeshtë, njerëzit i duan...
Qepje qese letre bizhuteri me litar PP

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qepje qese letre bizhuteri me litar PP Qese letre për bizhuteri, qese letre për bizhuteri, qese bizhuteri paketimi, luks dhe cilësi të lartë. Qese letre për bizhuteri, çanta dhuratë për bizhuteri për klientët, tregojnë veçorinë e kompanisë...

Kinë Qese bizhuteri furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë çanta të bukura të argjendarisë për you.Our çanta bizhuteri me cilësi të lartë janë një paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në çanta tona bizhuteri, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


18

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim