Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti bizhuteri

Kuti bizhuteri (Total 67 Products)

Kategoritë e produkteve të Kuti bizhuteri , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kuti bizhuteri , furnizuesit Kuti bizhuteri letre / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kuti bizhuteri plastike R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
kapak magnetik kuti dhuratë paketimi i kartës VIP

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kapak magnetik kuti dhuratë paketimi i kartës VIP Kutia e dhuratave për bizhuteri magnetike të palosshme, kuti dhuratë, paketimi i shiritit të kartonit VIP me pako
Paketimi Velvet Vendosni Kuti bizhuteri të personalizuar me kapak

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi Velvet Vendosni Kuti bizhuteri të personalizuar me kapak Kuti bizhuteri me kapak dhe kuti bazë për lloje të ndryshme të paketimeve të aksesorëve të bizhuterive, të tilla si kuti vathë, kuti varëse, kuti gjerdan, kuti byzylyk, kuti unaze...
Kutia e bizhuterive me pulla të nxehtë për paketimin e vathëve të gjerdanit

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e bizhuterive me pullë të nxehtë për paketimin e vathëve të gjerdanit Komplete kutie jeshile bizhuterish nga unaza, gjerdan, byzylyk, vath etj, letër jeshile e zbukuruar me kadife, nëse doni te shtoni logon tuaj, është e mrekullueshme, mund te...
Dhurata e personalizuar çantë letre prej mermeri bizhuteri luksoze luksoze

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dhurata e personalizuar çantë letre prej mermeri bizhuteri luksoze luksoze Papershtë letër gri me marbelë e bërë nga qese letre, përdoret për bizhuteri, pazar, dizajn i thjeshtë me logon e letrës së argjendtë, ngjyra gri është klasike përgjithmonë,...
kutia e paketimit të vathëve me vathë unaza gjerdan

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kutia e paketimit të vathëve me vathë unaza gjerdan Kuti bizhuterish me tip sirtar për paketimin e bizhuterive; Një kuti e tillë prej letre bizhuterish pranon shtypjen me logo të personalizuar ose vulosjen e logos argjendi. Brenda qeses prej...
Kutitë e dhuratave të bizhuterive të varura me dorë të bëra me porosi të ngurtë

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutitë e dhuratave të bizhuterive të varura me dorë të bëra me porosi të ngurtë Kuti bizhuterish me ngjyra argjendi luksoze me insert shkumë; Kuti prej bizhuterie prej letre me varet për të lidhur kapakun dhe pjesën e poshtme; Personalizoni kutinë e...
kuti bizhuteri të vendosur me porosi për paketimin e vathëve / unazave / gjerdanit

Çmimi i njësisë: USD 0.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.5 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti bizhuteri me porosi për paketimin e vathëve / unazave / gjerdanit Kjo kuti bizhuterish është shumë e thjeshtë dhe elegante, dhe pamja e veçantë prej letre e bën kutinë të duket shumë e përparuar. Kjo kuti është ndryshe nga kutitë e tjera të...
Kutia e vogël e gjerdanit katror dhuratë për bizhuteri gjerdan

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e vogël e gjerdanit katror dhuratë për bizhuteri gjerdan kutia e bukur e bukur gjerdan me katror me shkumë të zi për të mbajtur bizhuteri gjerdan, materiali është letër cilësi me vulosje petë të zezë, ju gjithashtu mund të personalizohet letër...
Komplet elegant i kutive të stilit luksoz prej kartoni të klasit të lartë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Komplet elegant i kutive të stilit luksoz prej kartoni të klasit të lartë Kjo është një grup kuti bizhuteri, ato mund të kënaqin sendin tuaj të ndryshëm të argjendarisë brenda, të shtypura logon tuaj dhe kërkesën e dizajnit. ju jeni gjithashtu mund...
Paketimi i Paketave të Paketave të Bizhuterive Velvet

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i Paketave të Paketave të Bizhuterive Velvet Kjo është një kuti dhuratë e çmimeve premium për shitje të nxehtë të bëra me kadife vjollcë me mbyllje magnetike të palosshme. I përshtatshëm për gjerdan, paketim unazash. Duket shumë e lartë dhe...
logo me porosi dhe kuti bizhuteri magnetike të procesit emboss

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

logo me porosi dhe kuti bizhuteri magnetike të procesit emboss Një kuti bizhuteri shumë e bukur, petëzim mat, shumë i rehatshëm për t’u prekur. Logoja në kapakun e kutisë është bërë nga përpunimi i ngulitur, i cili është shumë i dukshëm dhe nënvizon...
Kuti letre për paketim byzylyk bizhuteri katror

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti letre për paketim byzylyk bizhuteri katror Kjo është gjithashtu një kuti bizhuteri shumë klasike për gjerdan, rrathë, etj. Shkuma e shkumës do t'ju ndihmojë të bllokoni shumë mirë produktet, nuk keni nevojë të shqetësoheni për produktet që...
logo me porosi të shtypura kuti të vogla bizhuteri për gjerdan

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

logo me porosi të shtypura kuti të vogla bizhuteri për gjerdan Kuti të ndryshme bizhuteri klasike kanë ngjyra, madhësi dhe funksione të ndryshme. Kutitë e ndryshme të bizhuterive paketohen në pako të ndryshme. Ju kurrë nuk keni frikë të humbni...
Double gjerdan lule kuti ose unazë për gruan

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Double gjerdan dyqan me kuti lule ose unazë për të dashurën ose gruan Kuti e avancuar e luleve: jo vetëm që mund t’i vendosni lulet, por edhe modelin e posaçëm më poshtë. Shtohen edhe dy sheshe më shumë, mund të vendosni vathë, gjerdan, unaza dhe...
Kuti letre me bizhuteri me porosi Kuti letre me logo

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti letre me bizhuteri me porosi Kuti letre me logo Kapaku i stilit popullor dhe kutia bazë për llojet e ndryshme të paketimeve aksesore të bizhuterive, të tilla si kuti vathësh, kuti varëse, kuti gjerdanësh, kuti byzylykësh, kuti unazash etj....
Kutia e sirtarit të paketimit të argjendarisë me futje të kapakut

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e sirtarit të paketimit të argjendarisë me futje të kapakut Kuti kartoni me insert, kuti sirtar me kapak, kuti kartoni me kapak, kuti paketimi kozmetik . Kuti dhuratash për argjendari, kuti për paketimin e bizhuterive, paketim me kuti dhuratë....
Kuti me bizhuteri me pakicë për dhuratat me pakicë të lirë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti me bizhuteri me pakicë dhuratë me pakicë Kuti letre me dhurata të lira, çmim i lirë me cilësi të lartë. Kuti letre e lirë me logo të shtypur, plot me veçoritë e komplimentit tuaj. Kuti me dhurata të lira me shumicë me madhësi dhe dizajn të...
Kuti ambalazhi qiri kartoni ari kartoni

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti ambalazhi qiri kartoni ari kartoni kjo është kuti qirinjsh për tërheqje prej ari për kupën e qelqit të qirinjve dhe copat e qirinjve, ju mund të bëni nga pic të dini se si është luksi dhe cilësia e bukur. kuti e tërë shumë e shndritshme dhe e...
Kutia e letrës së unazës me zile bizhuteri të zezë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e letrës së unazës me zile bizhuteri të zezë Kjo është një kuti e shtypur me ngjyra të zeza matte luksoze me dekorimin e shiritit me shirita . Shtë bërë prej letre të shtypur dhe material plastik, cilësia është e fortë dhe e qëndrueshme. Shtë...
Kuti dhuratë e vogël bizhuteri byzylyk rozë me shirit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë e vogël bizhuteri byzylyk rozë me shirit Prodhimi dhe prodhimi i kutive të bizhuterive bazohen në shpikjen e bizhuterive. Brendësia në përgjithësi është e dizajnuar me shumë hapësira për të parandaluar gërvishtjet e panevojshme të...
Kuti për ruajtjen e bizhuterive me lule poligonale

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti për ruajtjen e bizhuterive poligonale Kuti bizhuteri shumë të bukura, një poligon me pajisje hardware, të brendshme të postuara një pasqyrë të vogël, gjithashtu marrin një kuti kabineti dhe të përshtatshme për tu bartur, pjesa mund të jetë më e...

Kinë Kuti bizhuteri furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti argjendi të këndshme dhe luksoze për tuaj vathë / rrathë / rrathë etj. Kutitë tona të bizhuterive do të kenë materiale të ndryshme të futura për të shfaqur bizhuteritë tuaja, siç janë sfungjeri, EVA, letra letre, shkumë kadife, tabaka plastike, etj.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të bizhuterive, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


jewelry box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim