Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteQese letreQese letre Kraft

Qese letre Kraft (Total 35 Products)

Kategoritë e produkteve të Qese letre Kraft , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Qese letre Kraft , furnizuesit Qese letre Kraft kafe / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Qese plazhi letre Kraft R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Logo e Çantave Transportuese të Qeseve të Bardha

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Logo e Çantave Transportuese të Qeseve të Bardha Eco miqësore Çantë letre e kraftit e ricikluar e bardhë me logo të personalizuar dhe shtypje dizajni me një sfond me një ngjyrë; Çanta me Logo me doreza të përdredhura nga letra për paketimin e...
Çanta prej letre kraft me porosi heq paketimin e dhuratave

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Çanta prej letre kraft me porosi heq paketimin e dhuratave Madhësia e kësaj qese letre nuk është krijuar për madhësi të zakonshme tradicionale të qeseve të letrës. Gjatësia e kësaj kutie është shumë e ndryshme nga gjerësia dhe lartësia, e cila u jep...
Baganta e dhuratave të letrës kraft të shtypura me dorezë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Offset qese dhurate te shtypura letre kraft me doreze Qese letre Kraft është një lloj qese letre popullore për shkak të letrës kraft është letra e qëndrueshme madje sipërfaqja e saj është paksa e përafërt. qese dhurate letre kraft me shtypje...
Shtypur qese me ngjyra të kuqe Papeer Artizanal me shirit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypur qese me ngjyrën e kuqe artizanale Papeer me shirit Dhuratë dhuratë letre e zbukuruar , e shtypur me modelin tuaj dhe logon tuaj të përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. Paketim qese letre , me shtypje të kompensuar me...
Qese për blerje letre me dhurata Brown Kraft

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Coanta e blerjeve me letër kafe dhuratë eko-miqësore Baganta e letrës kraft kafe është një lloj qese letre popullore për shkak të letrës kraft është një lloj e -miqësore letër dhe shumë e qëndrueshme. Baganta e lirë për blerje letre e bërë në...
Paketime të personalizuara të qeseve ushqimore kraft me dritare

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketime të personalizuara të qeseve ushqimore kraft me dritare Theanta e re e ushqimit është e ndryshme nga paketa e mëparshme e letrës, shtohen elemente PVC , të cilat mund t'i bëjnë klientët të shohin më qartë përmbajtjen. Duke përdorur letër...
Qese letre e blerjeve të personalizuara në stil të thjeshtë

Çmimi i njësisë: USD 0.8 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.8 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese letre e blerjeve të personalizuara në stil të thjeshtë themeli i qeseve të letrës gërmon një pjesë, e bën çantën dhe pjesën e dorës e tërë organike, është më e fortë, shton skajin me onde, është e hollë dhe delikate Produkte letre Liyang...
Qese letre shumëngjyrësh me shirita të thjeshtë

Çmimi i njësisë: USD 0.8 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.8 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese letre shumëngjyrësh me shirita të thjeshtë Dizajn shumë i pastër, pa shtypje dhe logo e përgjithshme, vetëm shirita të thjeshtë dhe pllaka, jo komplekse, të përshtatshme për verën e një qese dore, e jashtme që përdoret gjithashtu si një litar...
Qese letre portative portative me ngjyre te ngurte me onde

Çmimi i njësisë: USD 0.8 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.8 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese letre portative portative me ngjyre te ngurte me onde Një qese letre shumë e freskët, buza e letrës është me onde, si petalet, sipërfaqja e pllakës, linjat vertikale, vija, gjithashtu të pajisura me litar gjarpërues për t’u transportuar lehtë,...
Baganta e letrës kraft të palosshme me të shtypura

Çmimi i njësisë: USD 0.8 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.8 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Baganta e letrës kraft të palosshme me të shtypura Qese letre kraft e stilit te thjeshte, palosje por jo e lehte per tu deformuar, materiali i perdorur eshte leter kraft me cilesi te larte, i forte dhe i forte, pjesa e jashtme mund te shtypet etj.,...
Veshje çanta për paketim letre me doreza

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Baganta për paketim letre Veshje çanta letre Kraft me doreza Paketim letre Eko miqësore me letrën me printim me porosi CMYK me ngjyra të plotë për paketimin e veshjeve; Paperanta prej letre të veshjeve me zam të trajtuar me pëlhurë luksoze për...
Baganta e letrës Kraft e Biodegradueshme me Doreza të Twisted

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Baganta e letrës Kraft e Biodegradueshme me Doreza të Twisted Qese letre kraft ekran miqësore mund të jetë më e lehtë biodegruese; Qese letre kafe me doreza të përdredhura letre; Logoja doganore vulosje e zezë e nxehtë ose petë e nxehtë argjendi...
Handleanta e letrës së kraftit të dorezës së sheshtë me doreza të sheshta

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Handleanta e letrës së kraftit të dorezës së sheshtë me doreza të sheshta Qese letre kafe , të shtypura me modelin tuaj dhe logon e përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. Qese letre doreza kraft , me shtypje me cilësi të lartë të...
petë vulosje qese letre kraft të shtypura me dorezë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

petë vulosje qese letre kraft të shtypura me kthesë letre Nesër, rrobat, këpucët dhe pantallonat për të bërë pazar, në dyqan në të ardhmen përdorni çantën e blerjeve për të paketuar, qese letre kraft është miqësore me mjedisin, materiali i qeseve të...
Kuti qese për dhurata të shtypura me lule letre Kraft

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Printim me porosi Karta Letër Kraft Lule Printo Dhuratë Kuti me shumicë Qese letre kraft kafe me madhësi të madhe me dorezë të bërë prej 175gsm letër të fortë kraft për paketimin e luleve. Shtypja e qeseve të bartësit të luleve me ngjyrë të zezë me...
Baganta e veshjeve me letra të zbukuruara me ngjyrë kafe me logon e letrës

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Giftanta e dhuratave të letrës së zbukuruar me letër kafe me logon e letrës Dhurata për dhurata për dhurata për bizhuteri dhe dhuratë për letrën prej letre të zbukuruar me letër kafeje, materiali i qeseve prej letre është 200gsm letër kafeje kafeje,...
Baganta e letrës kafe të ricikluar të shtypur

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Baganta e letrës kafe të ricikluar të shtypur Qesja e letrës kafe të ricikluar kraft përdoret për veshje, dhurata etj., Materiali i qeseve prej letre është 200gsm, jashtë është i shtypur me ngjyra të plota. brenda mbani letrën natyrale. nëse jeni të...
Qese letre artizanale e shtypur

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese letre artizanale e shtypur Dhuratë dhuratë letre e zbukuruar , e shtypur me modelin tuaj dhe logon tuaj të përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. Paketim qese letre , me shtypje me cilësi të lartë të kompensuar në ngjyrën...
Qese letre e fortë kraft kafe e ricikluar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese letre e fortë kraft kafe e ricikluar Bagsanta të forta letre kafe , të shtypura me modelin tuaj dhe logon tuaj të përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. Qese letre e ricikluar prej kafeje , me shtypje me cilësi të lartë të...
Kraft qese letre kafe me doreza kthesash

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kraft qese letre kafe me doreza kthesash Bagsanta letre me doreza , të shtypura me modelin tuaj dhe logon e përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. Qese letre kafe , me shtypje me cilësi të lartë të kompensuar në ngjyrën CMYK me...
Bagsanta të lira kafeje me letër kafe me logo

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Bagsanta të lira kafeje me letër kafe me logo Bagsanta letre të lira kafe , të shtypura me modelin tuaj dhe logon e përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e stoli. Qese kafeje letre , me shtypje me cilësi të lartë të kompensuar në ngjyrën CMYK...

Kinë Qese letre Kraft furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim. Printime Liyang ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë qese letre kraft të këndshme dhe luksoze për paketimin e produkteve.Sikurse çanta letre Kraft, qese letre plastike Kraft, qese plazhi Kraft Paper, qese letre të shtypur Kraft, etj. bagsanta letre kraft tona me cilësi të lartë janë paketim të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në çantën tonë të letrës kraft, mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë


white kraft paper bagkraft paper bagkraft paper packaging bag .

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim