Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktezarfZarf letre Kraft

Zarf letre Kraft (Total 25 Products)

Kategoritë e produkteve të Zarf letre Kraft , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Zarf letre Kraft , furnizuesit Zarf letre Kraft kafe / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Zarf i Letrës së Kraftit të Bardhë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Shikoni Zarfet e Letrës Kraft të Paketimit të Rripave

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shikoni Zarfet e Letrës Kraft të Paketimit të Rripave Zarf i vogël letre i bërë nga letra e fortë kafe kafeje për paketimin e rripave dhe postës; Watch paketim rrip letre zarf shtypjen me porosi logo të zezë; Letra e vogël kraft me disk letre dhe...
Letër Kraft Custom Paketimi i Krishtlindjeve Kuti Dhurata

Çmimi i njësisë: USD 0.35 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.35 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Letër Kraft Custom Paketimi i Krishtlindjeve Kuti Dhurata Kraft karamele Kutia e dhuratave e bërë nga letra kraft e riciklueshme kafe me hark shiriti të këndshëm për dhuratë; Kutia e ëmbëlsirave me shiritin e këndshëm të kutisë së thjeshtë fund me...
Zarf letre kraft me porosi për paketimin e monedhës / farës / butonit

Çmimi i njësisë: USD 0.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.5 / Piece/Pieces

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zarf letre kraft me porosi për paketimin e monedhës / farës / butonit Zarfi i vogël i kraftit është shtypja e ekranit të mëndafshit me logon e fletës së argjendtë ose informacionin e udhëzimit, materiali i zarfit të kraftit është 250gsm kraft kafe...
Ngjyra të bëra me porosi Printime Xhepi CD

Çmimi i njësisë: USD 0.8 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.8 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Ngjyra të bëra me porosi Printime Xhepi CD Një lloj i një copë mund të hapet qese zarf CD, model të veçantë, e kuqe përfaqëson lumturinë, në Kinë gjithashtu mund të përdoret si një zarf i kuq dhuratë, forma e katrorit dhe drejtkëndëshe, mund të...
zarf letre kraft kafe me butonin mbyllës

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zarf kafe me madhësi A4 me butonin mbyllës zarfe letre kraft është bërë prej letre kraft, ka trashësi të ndryshme nga 100gsm-450gsm. zarfat e artizanit kafe mund të jenë logo, ngjyra dhe madhësia. Normalisht standardi i zarfit tonë të kraft me...
Paketimi i zarfave të letrës ambalazhi me zarf personal

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i zarfave të letrës ambalazhi me zarf personal Zarf letre të zezë bërë prej letre të zezë luksoze për kartelë dhuratë ose paketim fotografish dhe postë; Zarfi i kartolinës së zezë pa logon; Paketimi i zarfeve me porosi mund të jetë dizajn...
Zarf letre zeje kraft me logo me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zarf kafe me madhësi A4 me butonin mbyllës Black Zarfet e kraft është bërë nga letër kraft, ka trashësi të ndryshme nga 100gsm-450gsm. B l ACK letër kraft zarf mund të jetë me porosi logo, ngjyra dhe madhësi. Normalisht standard i zarfit tonë të zi...
Zarf letre Kraft me mbyllje shiriti

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zarf letre Kraft me mbyllje shiriti Zarf me mbyllje të shiritit është bërë prej letre kraft, ka trashësi të ndryshme nga 100gsm-450gsm. Zarf letre me shirit mund të jetë logoja me porosi, ngjyra dhe madhësia. Normalisht standard i zarfit tonë të...
Paketimi i Zarfeve të Kraft Customit Paketimi Faleminderit Kartat Zarfat

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketimi i Zarfeve të Kraft Customit Paketimi Faleminderit Kartat Zarfat Kartat e bëra me porosi faleminderit me zarf; Zarf i letrës kraft kafe me trashësi rreth 180-250gsm, të cilat kanë një mbyllje të veçantë të formës së fluturave; paketat e...
Zarf i kuq i personalizuar me butonin e zemrës për kartë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zarf i kuq i personalizuar me butonin e zemrës për kartë Zarfi i kuq për kartën është bërë nga letër kraft, ka trashësi të ndryshme nga 100gsm-450gsm. Zarf me zemrën e zemrës mund të jetë logoja me porosi, ngjyra dhe madhësia. Normalisht standardi i...
Zarf Araft A4 A5 A6 zarf kraft letre

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zarf Araft A4 A5 A6 zarf kraft letre Gazeta Zarfi kraft për CD është bërë nga letër kraft, ka trashësi të ndryshme nga 100gsm-450gsm. Zarfi i letrës kafe mund të jetë logoja, ngjyra dhe madhësia me porosi. Normalisht, madhësia standarde është...
Custom logo zarf letre me ngjyra te ndryshme

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Custom logo zarf letre me ngjyra te ndryshme Zarf me ngjyra të ndryshme është bërë prej letre kraft, ka trashësi të ndryshme nga 100gsm-450gsm. Zarfja rozë me butonin flutur mund të jetë logo, ngjyra dhe madhësia. Normalisht standardi i zarfit tonë...
Zarf kraft letre kafe me madhësi A4

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zarf kraft letre kafe me madhësi A4 Madhësia A4 letër kafe zarf për CD është bërë nga letër kraft, ka trashësi të ndryshme nga 100gsm-450gsm. Zarfi i kraft A4 mund të jetë logoja me porosi, ngjyra dhe madhësia. Normalisht, madhësia standarde është...
Zarf zarfe prej letre kraft A5

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zarf zarfe prej letre kraft A5 Zakoni kraft letër zarf është bërë nga letër kraft, ka trashësi të ndryshme nga 100gsm-450gsm. Zarf C letër ustom kraft zarf mund të jetë logoja me porosi, ngjyra dhe madhësia. Normalisht standard i zarfit tonë letër...
Paketat e zarfeve me letër kafeje të paketuar Kraft zarf

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Paketat e zarfeve me letër kafeje të paketuar Kraft zarf Përfundim emboss logo me zarfin e letrës për paketimin e kartave të dhuratave; Letër kafeje zarf letre e ngurtë rreth trashësi 180gsm. Paketim letre artizanale zarf të shtypur me ngjyra. Zarf...
zarf letre kraft me tel për butona për CD

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

zarf letre kraft me tel për butona për CD Zarfi me butonin është bërë nga letër kraft, ka trashësi të ndryshme nga 100gsm-450gsm. E nvelope me butonin varg mund të jenë logoja me porosi, ngjyra dhe madhësia. Normalisht standardi i zarfit tonë të...
Zarf letre me madhësi A5 me tela butoni

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zarf letre me madhësi A5 me tela butoni Madhësia Zarfi A5 është bërë nga letër kraft, ka trashësi të ndryshme nga 100gsm-450gsm. Zarf A5 me madhësi me buton mund të jetë logoja me porosi, ngjyra dhe madhësia. Normalisht standardi i zarfit tonë të...
Zarf letre me porosi Kraft me shumicë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zarf letre me porosi Kraft me shumicë Zarf letre Kraft, letër e mirë kraft me shtypje me cilësi të lartë, e vështirë për tu thyer. Kraft zarf me shirit, dizajn i mirë me shirit, luksoz dhe bukur. Zarf letre Kraft, shtypje zarfi me hark shirit, i...
Zarf i Letrës së Kraftit Mbylle për Dokumente

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Zarf i Letrës së Kraftit Mbylle për Dokumente Qese zarfi prej letre Kraft bërë prej letre kraft kafe dhe tela qepallë afër ; Vargu i Zarfit afër paketimit dhe dërgesave të dokumenteve të biznesit . Zarf letre Kraft madhësia dhe modeli i pranueshëm i...
Zarf kafe me madhësi A4 me butonin mbyllës

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Zarf kafe me madhësi A4 me butonin mbyllës Zarfi me butonin e mbylljes është bërë nga letër kraft, ka trashësi të ndryshme nga 100gsm-450gsm. Zarf me ngjyrën kafe A4 mund të jetë logoja me porosi, ngjyra dhe madhësia. Normalisht standard i zarfit...
Zarf kraft kafe me varg dhe buton

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Zarf kraft kafe me varg dhe buton Zarfja Brown kraft është shtypur me logo, tekst ose informacione udhëzuese, materiali i zarfit të kraft është 250gsm letër kafeje kafe, vargu dhe butoni i mbyllur. Përdoret për dokumente, afarizëm, faleminderit...

Kinë Zarf letre Kraft furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë zarf letre të këndit kraft dhe të bukur. Të tilla si zarf letre Kraft, zarf prej letre Kraft Brown, zarf letre letër Kraft të Bardhë, zarf letre me ngjyra Kraft, etj. Zarf letre kraft me cilësi të lartë janë shtypje e hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në zarfin tonë letër kraft, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.kraft paper envelopekraft envelope

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim