Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktelibërRevistë

Revistë (Total 7 Products)

Kategoritë e produkteve të Revistë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Revista Softcover Book , furnizuesit Revista Matt Printer Paper / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Revista për shtypje ofset R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Shtypja e broshurës së katalogut të revistës së modës për fëmijë

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypja e broshurës së katalogut të revistës së modës për fëmijë Libër i modës për fëmijë, shfaqje të veshjeve të modës për fëmijë, shtypje me cilësi të mirë. Shtypja e revistës për fëmijë, fotografi të qarta tregon bukurinë e produkteve tuaja....
Shtypi revista A4 argëtuese për reklama

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypi revista A4 argëtuese për reklama Kjo është një revistë e modës, një revistë promovuese, një revistë reklamimi, një revistë argëtuese. Ne ofrojmë lloje të ndryshme të shërbimeve të shtypjes së revistave siç janë shtypja e revistave argëtuese,...
Shërbimi i shtypjes së katalogut të revistave për fëmijë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shërbimi i shtypjes së katalogut të revistave për fëmijë Shërbimi i shtypjes së revistave, shtypshkronja, produkte të shtypura për rroba për fëmijë, me cilësi të lartë. Shtypi Revista me shkëlqim, revista me petëzim me shkëlqim, zgjedhje e mirë për...
Shërbimi i Shtypjes së Revistave të Vogla të Modës

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shërbimi i Shtypjes së Revistave të Vogla të Modës Shtypja e revistës, me shtypje të një cilësie të mirë, me pamje të mirë dhe mund të shmangë pista dhe thyer. Shtypja e revistave të modës, me ngjyra, qartë, tregon produktet tuaja të modës. Shtypje...
Shërbim i shtypjes me ngjyra të revistës fasion

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shërbim i shtypjes me ngjyra të revistës fasion Revistat nuk janë thjesht propagandë argëtuese, shumë kompani kanë revistat e tyre, një shtypje e bukur me ngjyra të revistave , mund të tregojnë perspektivën mendore të kompanisë, pa marrë parasysh se...
Shërbim printimi i produkteve të revistave të modës të personalizuara

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shërbim printimi i produkteve të revistave të modës të personalizuara Shtypur revista e modës, shtypje e revistës, me ngjyra të plota me cilësi të lartë të shtypura. Shtypi me shkëlqim, mund të mbjellë produktet tuaja mirë, të qarta dhe të...
Shtypi broshurë e revistës Softcover me petëzim me shkëlqim

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Revista Softcover, shtypje broshurash me petëzim me shkëlqim Shtypi Revista Softcover, softcover me notë të mirë, letra kompensuese me ngjyra të plotë. Shtypshkrimi me Revista me shkëlqim, revista me petëzim me shkëlqim, duket luksoz. Shërbimi i...

Kinë Revistë furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë shtypjen e revistave të këndshme dhe luksoze. si Revista e Librit Softcover, Revista e Shtypur në Letër Matt, Revista Shtypjeje Offset, Revista për të Rritur, revista etc.Our me cilësi të lartë janë shtypje e hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje për revistën tonë, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


magazinemagazine printingmagazine printing service

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim