Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKutia e gjerdanit

Kutia e gjerdanit (Total 20 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e gjerdanit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Letër kuti gjerdanësh , furnizuesit Kutia e gjerdanit E Zezë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Fjongo kuti gjerdani R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Tregtarët me shumicë të personalizuara dizajnojnë kuti bizhuteri antike

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Tregtarët me shumicë të personalizuara dizajnojnë kuti argjendi antike Kuti bizhuteri të dizajnuar të personalizuara me shtypje me ngjyra CMYK, çmim i lirë me cilësi të lartë. Kuti bizhuteri të personalizuara me logo të shtypura, plot me veçorinë...
Kuti letre paketimi bizhuteri të dizajnuar

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti letre paketimi bizhuteri të dizajnuar Kuti bizhuteri të dizajnuar të personalizuara me shtypje me ngjyra CMYK, çmim i lirë me cilësi të lartë. Kuti letre për paketim të dizajnit të personalizuar me logo të shtypura, plot veçori të komplimentit...
Kuti e re me letra dhuratash të punuar me dorë me gjerdan

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Gjerdan i ri me kuti dhurate te punuar me dorë Kutia e dhuratave të gjerdanit të përshtatshëm: madhësia, ngjyra, materiali dhe trajtimi sipërfaqësor i kutisë së dhuratave mund të zgjidhen sipas kërkesave të klientit. Kutia është bërë nga tabela e...
vendosur xhevahire të bardha kuti gjerdan paketimi letre

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

vendosur xhevahire të bardha kuti gjerdan paketimi letre paketim stoli për paketimin e kutive të dizajnit me porosi, madhësi të përshtatshme me logon tuaj. kuti kostumesh për argjendari për paketimin e gjerdanit është kuti e ngurtë paketimi prej...
Kuti paketimi për gjerdan zbukurimesh të zeza me fut kadife

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti paketimi për gjerdan zbukurimesh të zeza me fut kadife Desgin me porosi kuti paketimi gjerdan , madhësi të përshtatshme me logon tuaj. Kuti letre stoli është kuti paketimi kartoni i ngurtë, është më e vështirë dhe e qëndrueshme. Kuti e zezë me...
kuti letre me gjerdan perlash me fut kadife

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti letre me gjerdan perlash me fut kadife Kuti gjerdan perlash desgin personal, përmasa të përshtatshme me logon tuaj. kuti letre me gjerdan perlash është kuti paketimi kartoni i ngurtë, është më e vështirë dhe e qëndrueshme. kuti letre e...
Kuti për sirtar kuti gjilpërash të verdha

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti për sirtar kuti gjilpërash të verdha Kjo kuti e verdhë më e lirë e kremit është bërë nga letra speciale dhe kartoni. Kutia e sirtarit të gjerdanit përdoret për gjerdan, byzylyk, varëse dhe unazë, etj. Ka shumë lloj kutie sirtari për paketimin e...
Kuti me gjerdan kuti paketimi dhurate me cilësi të lartë gjerdan

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti gjerdan kuti paketimi dhurate me cilësi të lartë gjerdan Kuti dhuratë kuti ambalazhi kuti paketimi desgin, madhësi të përshtatshme me logon tuaj. kuti dhuratë me cilësi të lartë gjerdan është kuti e ngurtë paketimi prej kartoni, është më e...
Kuti paketimi plastike me byzylyk luksoz

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti paketimi plastike me byzylyk luksoz Desgin luksoz i kutisë së byzylykut, madhësi e përshtatshme me logon tuaj. Kutia e paketimit të byzylykëve luksoz është kuti paketimi prej kartoni të ngurtë, është më e vështirë dhe e qëndrueshme. Kutia e...
Kuti për dhurata me gjerdan të zi me futje pambuku

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti për dhurata me gjerdan të zi me futje pambuku Kutia e zezë e gjerdanit prej letre e zezë e zbukuruar e cila trashësia e pllakës së letrës 1.5-2.5 mm sipas madhësisë së kutisë së gjerdanit dhe kërkesën tuaj; Kapaku i kutisë së dhuratave të...
Kutia e dhuratave të gjerdanit me porosi të zeza

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e dhuratave të gjerdanit me porosi të zeza Kutia e zezë e gjerdanit është e lartë dhe lloji bazë në cilësi të mirë, materiali është karton 1000gsm i barabartë me karton 1.5 mm, ngjyra e zezë me logon UV spot, ne pranojmë të përshtatur, me...
kuti letre me porosi të gjerdanit me dritare të qartë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti letre me porosi të gjerdanit me dritare të qartë kuti letre për paketimin e gjerdanit model me porosi, madhësi të përshtatshme me logon tuaj. kuti letre gjerdan me dritare të qartë është kuti paketimi kartoni i ngurtë, është më e vështirë dhe e...
kuti dhuratë e vendosur bizhuteri kuti unazë byzylyk kuti

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti dhuratë e vendosur bizhuteri kuti unazë byzylyk kuti kuti dhurate e kuqe për dizajnin me porosi të bizhuterive , madhësi të përshtatshme me logon tuaj. dhuratë kuti bizhuteri kuti set i ngurtë kuti paketimi kartoni, ajo është më e vështirë dhe...
kuti dhurate drejtkëndësh kuti paketimi letre

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti dhurate drejtkëndësh kuti paketimi letre kuti dhuratë kuti dhurate paketimi desgin, madhësi e përshtatshme me logon tuaj. kuti dhuratë kuti letre gjerdan është kuti e ngurtë kartoni paketimi, është më e vështirë dhe e qëndrueshme. kuti gjerdan...
Kuti dhuratë për gjerdan letre të purpurt

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë për gjerdan letre të purpurt Kutia e dhuratave të gjerdanit prej letre Purple është kuti sirtar, kur rrëshqitni kapakun do të shikoni një gjerdan të këndshëm, ngjyra kryesisht vjollcë për tu përshtatur me ngjyra të ndryshme të tjera,...
Kuti bizhuteri prej letre me paketim me cilësi të lartë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti bizhuteri prej letre me paketim me cilësi të lartë Kuti paketimi me cilësi të lartë me shtypje me ngjyra CMYK, çmim chep me cilësi të lartë. Kuti letre me cilësi të lartë me logo të shtypur, plot me veçorinë e komplimentit tuaj. Kuti letre...
Kuti argjendi kartoni me cilësi të lartë të prodhuara me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti argjendi kartoni me cilësi të lartë të prodhuara me porosi Kuti bizhuteri të bëra me porosi me shtypjen me ngjyra të CMYK, çmimi i chep me cilësi të lartë. Kuti bizhuteri me cilësi të lartë me logo të shtypura, plot veçori të komplimentit tuaj....
Kutia e dhuratave të zbrazura të stilit të modës

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e dhuratave të zbrazura të stilit të modës Kuti letre e zbrazët e stilit të modës me printim me ngjyra CMYK, çmim chep me cilësi të lartë. Kutia e Dhuratave të Stilit të Modës me logo të shtypur, plot me tiparet e komplimentit tuaj. Kuti...
Printim me porosi promovuese kuti dhuratë me cilësi të lartë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Printim me porosi promovuese kuti dhuratë me cilësi të lartë Dhuratë promovuese me porosi promovuese me printim me ngjyra CMYK, çmim chep me cilësi të lartë. Kutia e dhuratave promovuese me logo të shtypura, plot me veçorinë e komplimentit tuaj....
kuti kartonash bizhuteri të bukura gjerdan me fjongo

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti kartoni xhevahire mjaft të bukur gjerdan me shirit Kuti paketimi gozhdë mjaft e bukur me shtypje me cilësi të lartë të kompensuar me ngjyra për paketimin e gjerdanëve Për këtë kuti kartoni gjerdan , ne shtojmë shiritin në kapakun e jashtëm të...

Kinë Kutia e gjerdanit furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti gjerdan bukur dhe luksoz për bizhuteri paketim.Sikurse kutia e palosshme, kutia e kartonit me kapak, kuti e rrumbullakët, kuti sirtari, etj. Kutitë e gjerdanit tonë. Me kuti gjiri me cilësi të lartë janë paketimi i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Do pyetje në kutitë tona të gjerdanit, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


cardboard ring boxfolding necklace boxnecklace box with lid

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim