Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktefletore shënimeshFletore letre

Fletore letre (Total 38 Products)

Kategoritë e produkteve të Fletore letre , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Fletore me stilolaps , furnizuesit Ditari i fletores / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Lëkurë fletore R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Fletore lëkure studente për librin e ushtrimeve shkollore

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Fletore lëkure studente për librin e ushtrimeve shkollore Shtypje fletore lëkure, me cilësi të mirë dhe shumë studentë të njohur, fletore për student. fletore ushtrimesh shkollore, për nxënësit bëjnë detyrat e shtëpisë dhe mbajnë shënime në klasë....
Fletore spirale lidhëse o me tela elastike

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 200000 per month

tel o fletore metalike spirale lidhëse me brez elastik Fletore Spiral me tela metalike që lidhet, metali me ngjyrë të bardhë është për opsionin tuaj Fletorja spirale është e njohur që përdoret në shkollë dhe zyrë, shtypja CMYK ose pantononi është...
Fletore e personalizuar fletore memorie për dizajn personal

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Fletore e personalizuar fletore memorie për dizajn personal Fletore memorie për dizajn personal me ngjyra të shtypura, me ngjyra të ndryshme për të zgjedhur. Fletore letre e personalizuar me shtypje me porosi, fletore me cilësi të lartë. Fletore për...
Mbulesë e butë Spiral Notebook me shtypje me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Mbulesë e butë Spiral Notebook me shtypje me porosi Fletore Spiral Custom me ngjyra të shtypura, me ngjyra të ndryshme për të zgjedhur. Fletore Spiral me shtypje me porosi, fletore me cilësi të lartë. Fletore e butë e mbulimit, madhësia e përshtatur...
Shtypje fletore studentore zyre PU me logo

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypje fletore studentore zyre PU me logo Fletore studentore PU, shtypje fletore me logo, faqe të brendshme për shtypje. Fletoret e zyrave të PU, fletore me cilësi të lartë për zyrën dhe studentët e shkollës. Shtypje fletore me logo, mbulesë PU me...
Fletore e personalizuar prej lëkure me xhep

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Fletore e personalizuar prej lëkure me xhep Fletore për zyre lëkure, fletore për mbulesë lëkure, cilësi të lartë dhe luks. Shtypje fletore zyre, fletore zyre me logon e kompanisë, plot me tiparet tuaja. Fletore me xhepa, mund të paketoni skedarë dhe...
Fletore Colorful YO Paper School for Student

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Fletore shumëngjyrësh YO për student Shtypje me ngjyra fletore, fletore të shtypjes me ngjyra të plotë, fletore Yo. JU fletore studentore, fletore studentore me çmim të ulët, cilësi të lartë. Fletore për student, fletore shumëngjyrësh e shtypur...
2020 fletore letre të ricikluar të shtypur me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

2020 fletore letre të ricikluar të shtypur me porosi Fletore letre e ricikluar me ngjyra të shtypura, me ngjyra të ndryshme për të zgjedhur. Fletore letre e shtypur me porosi, fletore me cilësi të lartë. Fletore letre e shtypur, madhësi e...
Fëmijë luksoze fletore e vështirë me elastik

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Fëmijë luksoze fletore e vështirë me elastik Fletore për fëmijë, të lehtë për tu mbajtur, nuk kanë frikë se fëmijët do t'i shkatërrojnë. Fletore për fëmijë, libri për t'u ngjyrosur gjithmonë mund të tërheqë syrin e fëmijëve. Fletore e...
Shtypi fletore e zbukuruar me pëlhurë të zbukuruar

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypja e fletores së zbukuruar me mbulesë të pëlhurave Fletore printimi me porosi, me shtypje shumëngjyrëshe me cilësi të lartë. Fletorja e mbulesës së pëlhurës, material i veçantë për mbulesën e fletores, mund të kapë sytë e klientëve. Fletore me...
Notebook Softcover i personalizuar me zyra me elastik

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Fletore butoni i butë i personalizuar me elastik Shtypje fletore Softcover, me cilësi të mirë dhe shuma të popullarizuara të studentëve, fletore për student. Fletore e butë letre, e mirë për shënime gjatë takimit në zyrë, partneri i punës tuaj,...
libër shtypje me porosi për fëmijë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

libër shtypje me porosi për fëmijë Librat për vizatim të fëmijëve, faqet shumëngjyrësh brenda faqeve, shtypja e qartë, paraqitja e teksteve të zoti, sipërfaqja e petëzimit të shkëlqimit, ndjehen të qetë, trashësi normale letre, nuk do të prenë...
Fletore për fëmijë shkollorë me rrip elastik CMYK

Çmimi i njësisë: USD 1.5 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 1.5 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Fletore për fëmijë shkollorë me rrip elastik CMYK Një fletore e dizajnuar posaçërisht me një llak të shtypur të qartë, makinerish, një brez shtrirje, një vijë horizontale në të dy anët e faqeve brenda, një bllokues plastik në sipërfaqe për dekorimin...
Shtypja e fletores së ditarit të mbulesës së tekstileve luksoze

Çmimi i njësisë: USD 0.56 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
1000 Piece/Pieces USD 0.56 / Piece/Pieces

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypja e fletores së ditarit të mbulesës së tekstileve luksoze Një dizajn shumë të veçantë ditar, multi-size ditar notebook, fletore shtypjen vulosje me embossing dhe proceset e tjera, ngjyra është i pastër dhe të ndritshme, ne gjithashtu mund të...
Fletoret e Notepadëve të Letrës Mbulojnë Logot e Ditarit të Planifikuesit Ditor

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Fletoret e Fletoreve të Letrave shkrimi Mbuloni Logon e Ditarit të Planifikuesit Ditarë të Planifikuesit Shtypja e fletoreve në fletore, madhësia zakonisht 210x285mm, 210x297mm ose 210x290mm. Titujt e kompanive të shtypjes me dizajn dhe logon tuaj,...
Printuar fletore fletore butë të shtypura me letër të shtypur

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Printuar fletore fletore butë të shtypura me letër të shtypur Shtypje fletore Softcover me ngjyra të shtypura, ngjyra të ndryshme për të zgjedhur. Shtypja e fletores Coftcover me shtypje me porosi, fletore me cilësi të lartë. Shtypje fletore letre,...
Fletore me cilësi të shtypur fletore me madhësi të ngjyrosur

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Fletore me cilësi të shtypur fletore me madhësi të ngjyrosur Shtypja e fletores së letrës me ngjyra të shtypura, me ngjyra të ndryshme për të zgjedhur. Fletore e shtypur me porosi, fletore me cilësi të lartë. Fletore ngjyrosje e shtypur me ngjyra,...
Fletore letre të shtypur me shumicë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Fletore letre të shtypur me shumicë Fletore me shumicë letre me ngjyra të shtypura, me ngjyra të ndryshme për të zgjedhur. Fletore letre e shtypur me porosi, fletore me cilësi të lartë. Fletore letre me shumicë, madhësi të personalizuar dhe dizajn...
Fletore fletore promovuese për shitje

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Fletore fletore promovuese për shitje Fletore letre për shitje me ngjyra të shtypura, me ngjyra të ndryshme për të zgjedhur. Fletore për linjë letre, fletore me cilësi të lartë. Fletore e zbukuruar nga letra, madhësia e përshtatur dhe dizajni me...
Fletore me letra të shtypura me porosi të lirë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Fletore me letra të shtypura me porosi të lirë Fletore me letra të shtypura me porosi të lira me ngjyra të shtypura, me ngjyra të ndryshme për të zgjedhur. Fletore të shtypura me porosi të lira, fletore me cilësi të lartë. Fletore letre me porosi,...
Printime fletore të personalizuara të shtypura me dizajn personal

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Printime fletore të personalizuara të shtypura me dizajn personal Shtypje fletore e personalizuar me ngjyra të shtypura, me ngjyra të ndryshme për të zgjedhur. Fletore printimi me dizajn personal, fletore me cilësi të lartë. Shtyp fletore fletore,...

Kinë Fletore letre furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim. Printime Liyang ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë fletore të bukur. Fletoret tona me cilësi të lartë janë paketim të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në fletoret tona, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


YO notebook

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim