Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktefletore shënimesh

fletore shënimesh

Kategoritë e produkteve të fletore shënimesh , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Fletore me stilolaps , furnizuesit Fletore Spirale / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Fletore me porosi R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R&D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë fletore të këndshme dhe luksoze. Fletore PU, fletore spirale , fletore me porosi, fletore shkollore, fletore lëkure , fletore softcover, fletore hardcover, etj. Notebook ynë me cilësi të lartë janë shtypje të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në fletoren tonë, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.notebooknotebook printinghardcover notebook

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim