Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteQese letreShtypur qese letre

Shtypur qese letre (Total 24 Products)

Kategoritë e produkteve të Shtypur qese letre , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Qese letre , furnizuesit Shtypur qese letre / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Qese kafeje letre R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Logo elegante vulosje qese letre dhuratë me shumicë

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Logo elegante vulosje çantë dhuratë letre me shumicë Letër Dhurata Qese, qese letre për paketimin e dhuratave, paketimin e produkteve tuaja. Çantë elegante prej letre, ngjyrë elegante me vulosje të nxehtë, zbukurim dhe luks. Vulosja e çantës së...
Dizajn Custom çanta letre të shtypura për blerje

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dizajn Custom çanta letre të shtypura për blerje Dizajn qese letre për blerje me porosi , qese letre për paketim dhuratash, produkte paketimi me modelin tuaj.
Shoppinganta e blerjeve me letra reklamuese me këmishë shumëngjyrëshe

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese letre me ngjyra për reklama me këmishë me bluza Qese letre reklamat është bërë prej letre të veshur me modelin e klientit, mund ta bëjmë si madhësinë, sasinë, materialin dhe ngjyrën e klientëve. Liyang Paper Products Co, Ltd, themeluar në vitin...
Rregulloni çanta të vogla letre me logon tuaj të shtypur

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Rregulloni çanta të vogla letre me blerjen tuaj të logos Bagsanta letre të vogla të bëra prej letre arti të veshura 150gsm-230gsm bazë për madhësinë e Paper Bag; Qese për blerje letre me logon tuaj UV të shtypur për paketimin dhe blerjen e...
shtypur qese dhuratë paketimi letre për promovim

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dhuratë dhuratë paketimi me letër të shtypur me porosi të shtypura qeset e letrës së kuqe janë bërë prej letre arti 190gsm, është dorezë e kthesës prej ari, Sipas kërkesës, logoja është "Pasuri e mirë dhe fitim i bollshëm" sipas dizajnit...
Qese letre e markes se zeze me fjongo

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese letre e markes se zeze me fjongo Baganta e letrës me markë të zezë përdoret për veshje, dhurata etj., Materiali i qeseve prej letre është 200gsm, jashtë është shtypur me ngjyrë të zezë. Gjerësia 1.5 mm e çantës së zezë. nëse jeni të interesuar...
Shërbim i shtypur me qese dhuratë për letra prink

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shërbim i shtypur me qese dhuratë për letra prink Të errët Pink qese letre është bërë prej letre të veshur me modelin e klientit, çanta dhuratë letre me ngjyra mund të jetë logoja me porosi, ngjyra dhe madhësia. Ka shumë lloje të çanta dhuratë letre...
Logo me porosi Fabrikë për dhurata letre për fije mëndafshi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Custom Logo Qese letre për dhurata për fëmijë me dorezë shirita mëndafshi Baganta prej letre dhurate e bërë nga letra arti e veshur 150gsm-230gsm bazë për madhësinë e Paper Bag për paketimin e produkteve për fëmijë; Qese letre për dhurata qese për...
Customanta letre me dhurata të shtypura me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Customanta letre me dhurata të shtypura me porosi Baganta për dhurata letre me porosi prej letre arti të veshura 150gsm-250gsm bazë në dimensionin e Baganta letre; Dhuratë letre me qese Dizajn të plotë me ngjyra për karamele ose një tjetër paketim...
Qese letre me veshje të punuar me dorë të drejtpërdrejtë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese letre me veshje të punuar me dorë të drejtpërdrejtë Qese letre për veshje, qese letre për veshje, logo të shtypura me porosi dhe dizajn. Qese letre e punuar me dorë, qese letre me cilësi të lartë me madhësi të ndryshme. Qese letre e bukur, qese...
Qese e vogël e zezë letre e shtypur me logon petë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese e vogël e zezë letre e shtypur me logon petë Baganta e vogël e letrës së zezë me dorezë përdoret për veshje, dhurata etj., Materiali i qeseve prej letre është kartelë e zezë 200gsm, jashtë është ngjyra e zezë e shtypur me gjatësi prej 38 cm të...
Custom çanta letre rozë të shtypur me ngjyra

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Custom çanta letre rozë të shtypur me ngjyra Qese letre me ngjyra të shtypura me ngjyra të shtypura përdoret për veshje, dhurata etj., Materiali i qeseve prej letre është 200gsm letër e bardhë arti, jashtë është ngjyra e zezë e shtypur me gjatësi...
Logo qese letre të shtypura me shirit bruto

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Logo qese letre të shtypura me shirit bruto Gusset e Paper Bag është një më e madhe se çanta letre e zakonshme, ajo ka hapësirë ​​të ndryshme të madhe për të paketuar produkte të ndryshme brenda, dhe dizajni gjithashtu shumë i bukur, të gjithë si...
Logoja e qeseve të letrave të blerjeve me dhuratë të shtypura

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Logoja e qeseve të letrave të blerjeve me dhuratë të shtypura Logoja e qeseve të letrës, qese letre për paketimin e dhuratave, paketimin e produkteve me modelin tuaj.
Custom bërë qese paketimi letër zezë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Custom bërë qese paketimi letër zezë Qese paketimi letre e zeze, e shtypur me modelin tuaj dhe logon e përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. Qese letre e shtypur e zeze, me cilesi te larte printimi ne ngjyre te zeze me petëzim...
Qese paketimi dhurate letre e shtypur roze

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese paketimi dhurate letre e shtypur roze Baganta e ambalazhit të dhuratave , e shtypur me modelin tuaj dhe logon e përdorur për paketimin e dhuratave / stoli. Qese letre me shkëlqim , me shtypje me cilësi të lartë të kompensuar në ngjyrë të kuqe...
Bagsanta letre të shtypura luksoze dhe me cilësi të lartë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Bagsanta letre të shtypura luksoze dhe me cilësi të lartë Bagsanta letre të shtypura me cilësi të lartë , qese letre për paketim dhuratash, produkte paketimi me modelin tuaj. Bagsanta letre me cilësi të lartë, letër kraft me cilësi të lartë, me logo...
Qese letre me porosi me Printim Logo për paketim

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese letre me porosi me Printim Logo për paketim Qese letre me porosi , qese letre për paketim dhuratash, produkte paketimi me modelin tuaj. Qese letre me porosi Me shtypjen e logos , letër kraft me cilësi të lartë, me logo të shty
Blerje qese letre me ngjyra për shtypje

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Blerje qese letre me ngjyra për shtypje Qese letre për blerje , qese letre për paketimin e dhuratave, paketim të produkteve me modelin tuaj.
Logoja me porosi promovuese të shtypura qese letre të lirë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Logoja me porosi promovuese të shtypura qese letre të lirë Qese letre e lirë , të shtypura me modelin tuaj dhe logon e përdorur për dhuratën e dasmës / paketimin e argjendarisë. Qese letre me porosi logo me shtypje me cilësi të lartë të kompensuar...
Qese dhurate me lule letre te bardhe

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Qese dhurate me lule letre te bardhe Qese letre lule e bërë nga letra arti e veshur 190gsm-250gsm bazë për madhësinë e Qeseve të Bardhë; Dizajni i Baganta për Dhurata të Letrës së Bardhë për paketimin dhe blerjet e Luleve heq; Baganta e letrës së...

Kinë Shtypur qese letre furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë çanta letre të këndshme dhe luksoze për ju . Bagsanta tona letre me cilësi të lartë janë paketim të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në çanta tona letre, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


paper bag

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim