Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteQese letreQese letre me dorezë

Qese letre me dorezë (Total 33 Products)

Kategoritë e produkteve të Qese letre me dorezë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Qese letre me dorezë , furnizuesit Qese letre me dorezë litari / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Qese letre kafe me dorezë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Çantë paketimi dhuratë letre me porosi të zezë mat

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Çantë paketimi dhuratë letre me porosi të zezë mat Çantë letre për dhuratë, material me cilësi të mirë me luks të shtypur për të formuar një kombinim perfekt. Paketimi i qeseve të letrës, paketimi i produkteve tuaja me dorezë, i lehtë për tu bartur....
Çantë letre e fortë e personalizuar me dorezë të sheshtë

markë: Gënjeshtra

paketim: paketuar në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Çantë letre e fortë e personalizuar me dorezë të sheshtë Qese letre me dorezë, qese letre për paketimin e dhuratave me dorezë fjongo, e lehtë për tu mbajtur. Qese letre e fortë, material me cilësi të lartë me shtypje të mirë, i vështirë për tu...
Blerje qese letre me shumicë të lirë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Blerje qese letre me shumicë të lirë Qese letre e lirë, material i shkallës së mirë dhe luksoze e shtypur për të formuar një kombinim perfekt. Qese letre e lirë, duke paketuar produktet tuaja me dorezë, të lehtë për t’u transportuar. Baganta e lirë...
Wholesaleanta me blerje me shumicë të shtypur me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Wholesaleanta me blerje me shumicë të shtypur me porosi Baganta me shumicë për blerje letre, material i shkallës së mirë dhe luksoze e shtypur për të formuar një kombinim perfekt. Letër e shtypur me qese të shtypur, paketimin e produkteve tuaja me...
Qese letre shumëngjyrësh për dhurata për blerje me logon me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Dhuratë e bardhë letre për blerje logo me logon Qese letre me letra te bardha, qese letre dhurate, qese pazar, qese letre ngjyre me logo te shtypur. Paketim qese letre për paketim, çanta letre me dorezë, të lehta për tu transportuar. Baganta për...
Cheapanta e Paketimit të Produkteve me Letër të Lirë të Lirë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Cheapanta e paketimit të produktit me letër të plotë të lirë Produkte qese letre, qese letre per paketimin e produktit, cilesi te larte dhe dizajn special. Bagsanta letre për dhuratë, qese letre për paketim dhuratë, logo me printim me porosi....
Baganta e blerjeve me letra të zeza me dorezë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Qese e zezë për blerje letre me dorezë Qese letre për blerje letre, çanta për blerje me logo, elegante dhe modë. Qese letre e zeze mat, çanta letre me logo dhe UV e mbarimit, mund te tregoje mire produktet tuaja. Paketim qese për paketim letre, qese...
Qese paketimi letre me produkte me shkëlqim me logo

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Qese paketimi letre me produkte me shkëlqim me logon Qese letre me shkëlqim, qese letre me petëzim me shkëlqim, elegante dhe e zbukuruar. Qese letre për produkte, qese letre për paketim të produkteve, cilësi të lartë dhe plot karakteristika të...
Baganta letre me ngjyra të plota me të shtypura me logo

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Qese letre me ngjyra te plota me logo te shtypura Qese letre me ngjyra të plota, shtypje me cilësi të lartë dhe materiale të shkallës së mirë, partner i përsosur. Qese letre e lirë, çmim më i ulët dhe produkt me cilësi të mirë. Qese paketimi letre...
Baganta e blerjeve të letrës së modës me shiritin e shiritit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Baganta e blerjeve të letrës së modës me dorezë shiriti Baganta e dorezës së shiritit, çanta letre me dorezë shiriti, klasa e lartë dhe me pamje të mirë. Dhuratë çanta dasme, ngjyra e kuqe me logo të shtypur, mund të paketohet dhuratë, stil i ëmbël....
Letër çanta për dyqane të lirë për çanta letre

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Letër çanta për dyqane të lirë për çanta letre Dyqan çanta letre, materiale të shkallës së mirë me luksoze të shtypur për të formuar një kombinim perfekt. Bagsanta të lira për blerje letre, paketimin e produkteve tuaja me dorezë, të lehta për...
Qese paketimi letre dhurate me logo te shtypur

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Qese paketimi letre dhurate me logo te shtypur Pako çanta letre dhurate, qese letre me dizajn te shtypur, letra kraft e bardhe do te jene zgjidhja e mire. Shoppinganta për dhurata prej letre, qese letre për paketim dhuratash. Qese letre për...
Baganta e Paketimit të Letrës së Bardhë të Përshtatur me Dorezë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Baganta e ambalazhit të nxehtë të letrave të personalizuara me dorezë Qese letre e bardhë, qese letre e bardhë me dorezë dhe me porosi të shtypur, klasë e lartë. Paketim qese letre, qese paketimi për produkt me logo të shtypur, plot veçori të...
Qese letre për paketim me dhuratë të shtypura me porosi

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Qese letre për ambalazh dhuratash të shtypura me porosi Qese letre dhurate, me cilësi të mirë dhe dizajn personal ju vetë logon e kompanisë. Paketim qese letre, paketimin e produkteve tuaja, kanë karakteristikë të veçantë të mprehtë, Qese letre me...
Folding magnetik për kutitë e dhuratave kozmetike të flokëve

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Folding magnetik për kutitë e dhuratave kozmetike të flokëve Kuti luksoze e palosshme, kuti letre e palosshme shitje e nxehtë me cilësi të mirë. Kutia magnetike e palosjes, kuti me magnetike, e lehtë për t’u hapur. Kutia e letrës së palosshme, kutia...
Dizajn i ri qese letre mbyllëse magnetike me dorezë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dizajn i ri qese letre mbyllëse magnetike me dorezë Kjo çantë është shumë e veçantë. Pamja e saj është shumë e thjeshtë, duket si një çantë, por është prej letre, puna është shumë e përpiktë dhe është e qëndrueshme. Vula kontrollohet nga një magnet,...
Qese letre me blerje te bardhe me doreze

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Qese letre me blerje te bardhe me doreze Ju mund të krijoni modelin tuaj unik në këtë qese të pastër letre të bardhë, Ju gjithashtu mund të zgjidhni ngjyra të tjera të ngurta, gjithashtu mund të përzieni dhe përputheni. E fundit është doreza e...
Letër çanta për blerje të personalizuara me cilësi të lartë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Letër çanta për blerje të personalizuara me cilësi të lartë Bagsanta të blerjeve të personalizuara, materiale të shkallës së mirë dhe luksoze të shtypura për të formuar një kombinim perfekt. Pazar çanta letre, paketimin e produkteve tuaja me dorezë,...
Me qese letre me dore ne forme zemre

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Me qese letre me dore ne forme zemre Kjo çantë dhuratë ka një dizajn të ri në formë zemre në pjesën e përparme, plus një zemër të madhe, e cila i bën njerëzit të ndjehen plot sinqeritet, dhe një rrip i trajtimit të ngjyrave që përputhen e bën që...
Me porosi bërë çanta veshjesh për blerje letre

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Me porosi bërë çanta veshjesh për blerje letre Bagsanta me rroba të blerjeve me porosi, material i shkallës së mirë dhe luksoze e shtypur për të formuar një kombinim perfekt. Blerja e qeseve të veshjeve, paketimi i produkteve tuaja me dorezë, i...
Dhuratë dhuratë letre të shtypur me logo

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Dhuratë dhuratë letre të shtypur me logo Bagsanta letre të personalizuara, çanta për blerje me logo të shtypura, madhësi dhe dizajn të personalizuar. Qese letre me logo, qese letre për blerje për paketimin e produkteve. Paketim qese letre për...

Kinë Qese letre me dorezë furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë çanta letre të këndshme me dorezë për ju . Bagsanta tona letre me dorezë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në çanta letre tona me dorezë, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


2046

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim