Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteQese letre

Qese letre

Kategoritë e produkteve të Qese letre , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Qese letre , furnizuesit Qese letre e bardhe / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Qese kafeje letre R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë qese letre të këndshme dhe luksoze për produktet paketim. Ashtu si dhuratë letre letre, qese letre kafe , qese letre artizanale, qese paketimi letre , qese letre për blerje letre, qese letre me dorezë, etj. bagsanta letre me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në çantën tonë të letrës, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


paper bagpaper shopping bagpaper gift bag

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim